Jazzu liko apstulbusi „X faktoriaus“ dalyvės potencialu: „Mano svajonė, kad tu būtum mano komandoje“

Sekmadienį muzikinio projekto „X faktorius“ scenoje sužibo dar viena ryški bei didžiulį potencialą turinti atlikėja. Į sceną paskutinė užlipusi 22-ejų studentė iš Panevėžio Gabija Aleknavičiūtė atliko grupės „Panic! At The Disco“ kūrinį „Into the Unknown“, o jos balsas akimirksniu pakerėjo kone visus projekto teisėjus.

Šiuo metu Vilniuje studijuojanti mergina neslepia, kad jos pagrindinis gyvenimo tikslas – tapti profesionalia atlikėja ir iš to užsidirbti pragyvenimui.

„Mano visą didžiąją gyvenimo dalį užima kūryba ir muzika. Mes kartu su bičiuliais kolegomis dieną naktį sėdime studijoje, kuriame, darome. Gal turiu tokią bėdą, bet esu super ultra perfekcionistė ir maksimalistė, o tai kartais labai kiša koją. Man visą laiką viskas turi būti tobulai, nė vienos natos pro šalį, nieko“, – neslepia ji.

Dar viena sena Gabijos svajonė – kad jos dainos būtų grojamos per radiją. Išgirdusi Gabijos dainos atlikimą Justė Arlauskaitė-Jazzu negailėjo jai pagyrų ir išreiškė norą vėliau projekte asmeniškai dirbti su ja.

„Tavo svajonė yra dainuoti, o mano svajonė, kad tu dainuotum ir kad tu būtum mano komandoje“, – susižavėjimo neslėpė Jazzu.

Visą G. Aleknavičiūtės pasirodymą ir teisėjų verdiktą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

„X faktorių“ galite stebėti ir čia:

 


Rašyti komentarą...
N
Ne klausytojas.....
2021-09-21 04:45:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir kas čia per SUPERINIS ATLIKIMAS ar "fainas" kūrinys???!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų