Skambus reperio Gvido Ropės sugrįžimas į „X faktorių“: teisėjų žodžiai įkvėpė dideliems siekiams

Sekmadienį muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ žiūrovai išvydo gerai pažįstamą veidą. Prieš dvejus metus šiame projekte dalyvavęs 17-metis reperis iš Vilniaus Gvidas Ropė iškrito paskutiniame etape, o tai vaikinui paliko didelę nuoskaudą. Antrąkart projekte laimę bandantis vilnietis pripažįsta, kad šįkart jis pasiruošęs daug geriau.

„Per šitą laiką įvyko daug įvykių mano gyvenime – ir mokyklą pabaigiau, ir pirmą dainą įsirašiau, įgavau drąsos ir pasitikėjimo dalintis savo kūryba su žmonėmis, – prieš televizijos kameras ryžto neslėpė drąsusis G. Ropė. – Mano tikslas šiame projekte, tai bandyti repą nunešti kuo toliau ir iškelti į aukštumas.“

Prieš dvejus metus G. Ropė projekte buvo spėjęs gauti lietuviškojo Eminemo pravardę.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktoriuje“ – teisėjų pagyros ir kritika: vienus lepino komplimentais, kiti gavo aštrių pastabų

Šįkart devyniolikmetis atliko populiaraus JAV reperio J. Cole'o kūrinį „No Role Modelz“, o jo progresas neliko nepastebėtas „X faktoriaus“ teisėjų.

„Labai gera matyti, kad žmogus iš tiesų gyvena tuom, tu ne tik tuom gyveni, bet gyveni ritme. Tu jauti, tu puikiai artikuliuoji, pas tave net visi judesiai buvo tavo prigimtiniai, tau nieko nereikia vaidinti, buvo šaunu...“, – saldžius žodžius Gvidui tarė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Už gerą energiją vaikiną gyrė ir Saulius Prūsaitis. „Už tą repo ugnį aš tau sakau taip. Tai yra pati projekto pradžia ir noriu, kad toli važiuotum“, – reperio įdirbį teigiamai įvertino S. Prūsaitis.

Visą G. Ropės pasirodymą ir teisėjų verdiktą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

LAIDĄ „X FAKTORIUS“ ŽIŪRĖTI GALITE IR ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų