Klaipėdos rajone apvirtęs šiukšliavežis kelioms valandoms užtvėrė judrų plentą

Klaipėdos rajone apvirtęs šiukšliavežis kelioms valandoms užtvėrė judrų plentą. Išvirtusias šiukšles teko skubiai surinkti, patraukti apvirtusį sunkvežimį. Į įvykio vietą skubėjo ir medikai.

Avarija įvyko Klaipėdos rajone, netoli Dumpių sąvartyno. Vos išvažiavęs į plentą Šilutė–Klaipėda apvirto sunkvežimis su konteineriu. Iš konteinerio pažiro gabenamos šiukšlės.

Avarija greičiausiai įvyko todėl, kad iš šalutinio kelio, nuo sąvartyno pusės šiukšliavežis į plentą įlėkė pernelyg greitai. Sunkiasvorė mašina tapo nevaldoma ir apvirto.

Sunkvežimis „Scania“ užtvėrė pirmą eismo juostą, o konteineris – antrą. Labai pasisekė, kad sunkvežimis neužvirto ant kitų mašinų. Susidarė spūstis važiuojančiųjų Klaipėdos link.

Į avarijos vietą buvo kviečiami ir greitosios pagalbos medikai. Jie apžiūrėjo vairuotoją, tačiau vežti jo į ligoninę neprireikė. Vairuotojas patyrė sumušimų, tačiau rimtesnių sužeidimų išvengė.

Gan operatyviai, per dvi valandas apvirtęs šiukšliavežis ir nuvirtęs konteineris išvežti, surinktos ir pažirusios šiukšlės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų