Ketvirtadienio rytą Vilniuje – dvi eismo nelaimės

Ketvirtadienį ryte Vilniaus greitosios pagalbos medikai buvo kviečiami į dvi avarijas. Lazdynuose automobilis partrenkė žmogų, o prie Policijos departamento susidūrė automobilis ir dviratininkas.

5

Apie 6 ryto buvo pranešta, kad Architektų gatvėje automobilis VW parbloškė vyrą. Pirminiais duomenimis, jis į gatvę įžengė draudžiamoje vietoje. Smarkaus smūgio apie 15 metrų nusviestas vyras prarado sąmonę.

Greitosios pagalbos medikai labai sunkios būklės pėsčiąjį išvežė į ligoninę. Spėjama, kad partrenktas benamis. 63-ejų vairuotojas buvo blaivus.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarija prie Policijos departamento

O apie 7.30  val. Žvėryne, Saltoniškių ir Liepyno gatvių sankryžoje, susidūrė „Toyota“ ir dviratininkas. Smūgis buvo smarkus, dviratininkas veikiausiai persivertė per lengvąjį automobilį.

Sumaitotas automobilio sparnas, dužo priekinis stiklas, sulamdytas iš stogas. Atvažiavę medikai apžiūrėjo maždaug 30-ies dviratininką, tačiau į ligoninę jo nevežė. Labai pasisekė, kad dviratininkas rimčiau nesužeistas.

Eismo įvykio dalyviai buvo blaivūs. Prie pat Policijos departamento įvykusios avarijos tyrimo pareigūnai veikiausiai nepradės: dviratininkas ir vairuotojas nusprendė pildyti užpildyti deklaraciją draudimo bendrovei.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų