Keistenybės Kinijoje: meistrai praktikuoja „geležinio tarpkojo kung fu“

Kinijoje meistrai praktikuoja unikalią kovos menų šaką – „geležinio tarpkojo kung fu“. Kaip kovotojai grūdinasi ir ar po tokių pratimų jie dar gali turėti vaikų?

65-erių kung fu meistras Wang Liutai turi geležinį tarpkojį. Bent jis pats taip sako.

Matyti, kad vyras atlaiko 40 kg sveriančio, 2 metrų ilgio, plieninėmis plokštėmis uždengto rąsto smūgius į vietą, kuri paprastiems vyrams yra bene skaudžiausia. Be jokių apsaugų. „Geležinio tarpkojo“ techniką kinas praktikuoja jau beveik 5 dešimtmečius ir sako, kad tai visai nekenkia vaisingumui, mat jis turi du vaikus.

„Prašau, tik nesijaudinkite dėl to. Dabar mūsų kaime gyvena 1400-ai žmonių. Ir jei „geležinio tarpkojo“ technika turėtų negrįžtamų pasekmių, jos niekas nepraktikuotų. Šiuo atveju – kuo daugiau treniruojiesi, tuo labiau sustiprėji“, – sako kung fu meistras Wang Liutai.

„Geležinio tarpkojo“ techniką praktikuoja ne tik meistras Wang Liutai, bet ir jo mokiniai. Šiame Kinijos kaime tradicija gyvuoja jau daugiau nei 300 metų. Tiesa, kung fu meistrai taip grūdina ne tik tarpkojį, bet ir kitas jautrias kūno vietas.

„Mes taip pat taikomės ir į geležinę gerklę, geležinę nugarą ir geležinį pilvą, ne tik į geležinį tarpkojį“, – pasakoja kung fu meistras Tang Xiaocheng.

Meistrai sako, kad taikant smūgius į silpniausias kūno vietas, stiprinamas imunitetas. Visgi šiuo metu tik 20 žmonių mokosi šios netradicinės kung fu šakos ir vos penki užsiima „geležinio tarpkojo“ technika.


Rašyti komentarą...
S
Sigita
2020-12-14 22:18:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
O moters tarpkojis? Ar tai nejautri vieta? Gal kam ir nejautri, bet smugiuojant į moters tarpkoji, daug kam tenka susiriesti.
Atsakyti
0

v
vidma60
2020-12-11 10:12:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal pagaliau kinai išspręs demografines problemas? Vien tikėtis COVID - 19 nepakanka.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų