Krokodilo galva įstrigo padangoje: ieškojo drąsuolio už apdovanojimą

Indonezijoje vienas krokodilas tapo tikra vietos sensacija, mat jo galva įstrigo senoje motociklo padangoje.

Norėdami apsaugoti gyvūną nuo kančių, vietos gamtosaugininkai paskelbė apdovanosiantys drąsuolį, kuris sugebės krokodilą iš padangos išvaduoti.

Žinia apie garsųjį krokodilą po Indoneziją sklando jau ne vienerius metus. Ilgus mėnesius nesirodęs žymusis krokodilas su padanga ant kaklo šią savaitę pastebėtas Indonezijos centrinėje Sulavesio provincijoje esančiame Palu mieste. Pirmą kartą jis per miestą tekančioje upėje buvo dar prieš ketverius metus. Nei regioną prieš du metus nusiaubęs žemės drebėjimas, nei cunamis jo nepražudė, tad prieš keletą mėnesių šiam krokodilui staiga dingus, vietiniai žmonės itin sunerimo.

„Pernai metais ir šių metų pradžioje jis čia pasirodydavo dažnai, tačiau tada dingo. Manėme, kad jis mirė. Pasirodo, jis vėl čia. Dar didesnis ir vis dar su savo antkakliu“, – sako vietos gyventojas Rangga Wahyudi.

Sugrįžimo proga kai kurie vietiniai krokodilui atnešė maisto, o vienas jų net gyvą vištą. Gamtosaugininkai įspėja, kad dėl aplink kaklą įstrigusios padangos augdamas roplys gali uždusti. Prieš krokodilui dingstant, jie net paskelbė konkursą, žadėdami apdovanoti tą, kuris sugebės roplį iš padangos išvaduoti.

Deja, kol kas visi gamtosaugininkų bandymai pašalinti padangą buvo nesėkmingi.


Rašyti komentarą...
O
Oi
2020-12-10 11:14:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei i padanga ilindo tai kvailas krokodilas, o tokie nenuspejami, gali sudraskyt zmogu. Tad geriau tegu buna su antkakliu.
Atsakyti
0

R
Rimas...
2020-12-10 06:08:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebėra Irvino.....
Atsakyti
0

A
As
2020-12-10 18:42:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzmigdyti ir nuimti ta padanga. O ne tyciotis is gyvuno.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų