Įspūdinga, bet pavojinga: Rusijoje užsidegė fejerverkų gamykla

Rusijos pietuose esančiame Rostove prie Dono Nauji metai šiemet netikėtai gali būti ramesni, nei buvo planuota. Paryčiais užsidegus mieste esančiai fejerverkų gamyklai, į orą išlėkė didžiulės pirotechnikos atsargos.

Įspūdingą, tačiau labai pavojingą fejerverkų šou gatvėje užfiksavo į nelaimės vietą atvykę gelbėtojai.

Galingi fejerverkų sprogimai gatvę drebina Rostove prie Dono, Pietinėje Rusijos dalyje. Vaizdas įspūdingas, tačiau nevaldoma situacija išties pavojinga. Gaisrininkai, medikai ir atsitiktiniai incidento liudininkai, pasipustydami padus, skuba pasislėpti nuo į visus puses skriejančių spalvingų pirotechnikos užtaisų.

Iš lovų išversti aplinkinių rajonų gyventojai. Netikėtas fejerverkų šou vyksta paryčiais, miestui dar miegant. Štai toks  pragaras užvirė, kai dėl šildytuvo gedimo užsidegė dviejų aukštų fejerverkų dirbtuvės ir parduotuvė. 

Į visas puses nevaldomai skriejantys užtaisai nieko nesužeidė, bet kilus gaisrui prekybinėje zonoje sunaikintas didžiulis 4000 kvadratinių metrų plotas.

Tik po keleto valandų alinančio darbo 400 gaisrininkų ir gelbėtojų, suvažiavusių iš viso miesto ir jo apylinkių, pavyko pažaboti plintančias liepsnas.

 

 


Rašyti komentarą...
A
Ale
2020-12-08 20:16:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Putei dėkos ir dėkos už tokį krūtą fejerverką
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų