Jauniausia „X faktoriaus“ dalyvė susidūrė su sunkumais – privertė teisėjus rimtai suabejoti jos galimybėmis

Pirmajame „X faktoriaus“ etape ryškiai sužibėjusi jauniausia šių metų dalyvė Mėlika Rakauskaitė susidūrė su sunkumais „Kėdžių iššūkio“ etape. Sekmadienį sau komandą rinksis BIX lyderis, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, o dar prieš pirmąją „Kėdžių iššūkio“ laidą jis žinojo, kad ši paauglių kategorijoje dalyvaujanti 15-metė bus viena jo favoričių.

„X faktoriaus“ atrankų etape M. Rakauskaitė iki smulkmenų buvo apgalvojusi kiekvieną pasirodymo detalę – į sceną ji įžengė pasipuošusi princesės stiliaus suknele, o po jos pasirodymo Marijonas Mikutavičius plojo užšokęs ant kėdės.

Visgi pirmasis Mėlikos pasirodymas ir pasirinkta daina „Kėdžių iššūkio“ etape neįtikino to paties Marijono.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktoriuje“ – sunkiausias Samo apsisprendimas per visą šou istoriją: „Man plyšta širdis“

„Buvo tikrai žiauriai daug netvarkos, bent jau pradžioje tai atrodė nieko, bet kai tu užlipai į viršų gavosi tas pats, ką aš darau vonioje kai staugiu dainas, kurių aš nepajėgiu išdainuoti, bandau pataikyti natą, bet gaunasi siaubingai, nes tai neskamba“, – kritiškas buvo M. Mikutavičius.

Panašios nuomonės buvo ir Saulius Prūsaitis, tačiau jo vertinimas buvo dar griežtesnis.

„Pirmas kartas, kai mes Mėlika matėm, buvo šimtas procentų, dabar aš įvardinčiau kaip nulį, tai per abu kartus yra penkiasdešimt ant penkiasdešimt, gal šiandien net minus vienas. Nes ant tiek gerai buvo pirmą kartą, bet dabar man nebuvo gerai“, – rėžė S. Prūsaitis. 

Įdomu tai, kad dar praėjusiame etape S. Prūsaitis apie tą pačią merginą kalbėjo su didžiuliu susižavėjimu. „Ką tik matėme labiausiai gamtos apdovanotą vokalistę per visą „X faktoriaus“ istoriją. Tai, ką tu darai, nė vieno iš mūsų nemoko. Tai yra duodama iš aukščiau“, – tuomet merginą šlovino jis. 

Ar Samas duos kėdę ir suteiks dar vieną šansą perspektyviajai Mėlikai?

Visą M. Rakauskaitės pasirodymą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

 Lemiami S. Urbonavičiaus-Samo sprendimai, dalyvių ašaros ir džiaugsmo emocijos – jau šį sekmadienį, 19.30 val. laidoje „X faktorius“ per TV3!


Rašyti komentarą...
E
Edis
2021-10-11 19:05:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išmesti reikėjo vyruką aišku buvo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų