Indijos lūšnynuose – baimė dėl koronaviruso grėsmės

Perpildytomis ligoninėmis ir deguonies stygiumi besiskundžianti Indijos sostinė Delis šiuo metu išgyvena sunkiausią pandemijos periodą.

Situacija sostinės lūšnynuose taip pat kritinė – čia gyvenantys indai bijo, kad koronavirusas išplis ir jų būstuose.

Higienos ir privalomų atstumų čia gyventojai nesilaiko – prastos sąlygos ir gyvenimas didelėmis grupėmis indus stumia į dar neregėtą padėtį.   

Vietinis gyventojas Udayshankaras Kumaras teigia, jog gyvena 20-ies kvadratinių pėdų lūšnoje, kurioje gyvena septyniese.

„Jei pamatuotume atstumus tarp septynių žmonių, kiekvienam tektų apie pėdos atstumas. Koronaviruso pandemija plinta ir, apsaugok Dieve, jei vienas iš mūsų apsikrėstų, jis gali užkrėsti dar 460 žmonių per 24 valandas“, – teigė indas. 

Per pastarąją parą Indijoje mirčių skaičius perkopė 200 tūkstančių žmonių ribą. Vietiniai teigia, kad žinias jie nustojo žiūrėti, ypač vengia žinių apie perpildytus krematoriumus, lovų ligoninėse, deguonies trūkumą ir šokiruojančius koronaviruso atvejų skaičius.  

Gyventoja Suman pasakoja: „Nustojau žiūrėti žinias dėl baimės. Negaliu žiūrėti dėl to, ką jie rodo. Tiek daug pandemijos, mirčių, eilės prie krematoriumų, Bijau tiek, kad, atrodo, mirsiu pažiūrėjusi žinias.“   

Indijos valdžia teigia, jog lūšnynai ir perpildytos turgavietės yra lyg tiksinčios bombos, kurios gali dar labiau išsprogdinti koronaviruso atvejų skaičių šalyje bet kurią akimirką.

Ekspertai mano, jog dabartinis oficialus koronaviruso aukų skaičius Indijoje yra kur kas mažesnis nei yra iš tikrųjų. 


Rašyti komentarą...
K
Kinzas
2021-05-01 14:41:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar ne keista, jog tik dabar prasidejo viskas Indijoje, kodel to nebuvo, kai buvo didziausios pirmosios uzsikretimu bangos? Nebejuokaukit.... Kokia sekanti salis bus paskelbta? Rasykit, jug viskas jau suplanuota ir zinoma...
Atsakyti
0

G
Gintaras
2021-05-01 19:17:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gabrielius pasiulys parama
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų