• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pareigūnai gavo pranešimą apie eismo įvykį – „Volvo“ markės automobilis susidūrė su autobusu. Atvykusius pareigūnus ir laidos „Farai“ operatorių pasitiko autobuso vairuotojas.

Pareigūnai gavo pranešimą apie eismo įvykį – „Volvo“ markės automobilis susidūrė su autobusu. Atvykusius pareigūnus ir laidos „Farai“ operatorių pasitiko autobuso vairuotojas.

REKLAMA

Vyriškis abejojo, ar avariją sukėlęs automobilis draustas. Todėl pareigūnai susiruošė patikrinti avarijos kaltininkės blaivumą, bet išgirdo netikėtą žinią.

„Šiaip tai vyriškis vairavo“, – teigė autobuso vairuotojas.

Autobuso vairuotojas kategoriškai tvirtino, kad „Volvo“ vairavo vyriškis, o ne moteris. Todėl pareigūnai nusprendė patikrinti visų eismo įvykyje dalyvavusių asmenų blaivumą.

„Volvo“ vairuotojas dar bandė teigti, kad vairavo ne jis, tačiau autobuso vairuotojo parodymai jam pakišo koją. O štai kol alkotesteris skaičiavo promiles, moteris taip prisipažino, kad vairavo ne ji, o draugas.

Vyriškiui buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Neblaivus vairuotojas buvo uždarytas į kamerą. Po penkiolikos minučių jam buvo dar kartą patikrintas blaivumas.

REKLAMA
REKLAMA

Moteriai pasisekė, kad stipriausias smūgis buvo į galines dureles.

O kaip įvyko visas eismo įvykis?

Autobusas važiavo pagrindiniu keliu, kai iš šalutinio kelio išlėkė „Volvo“ automobilis. Vairuotojas dar bandė stabdyti, bet smūgio išvengti nepavyko.

REKLAMA

Moteriai taip pat buvo patikrintas blaivumas. Pamačius alkostesteryje šviečiančius nulius policininkui iškila natūralus klausimas – kodėl moteris leido vairuoti jos automobilį neblaiviam vyrui?

„Nelabai aš mačiau. Nelabai aš ten į jį žiūrėjau“, – tikino moteris ir taip atsakė į pareigūno klausimą, kodėl leido automobilį vairuoti neblaiviam vyrui.

Bet faktas tas, kad moteris bandė prisimti kaltę už neblaivų vyrą, o prisiimti svetimą kaltę nėra nei protinga, nei pagelbės „skęstančiajam“.

REKLAMA
REKLAMA

Bet tai – dar ne vienintelės moters bėdos. Moteris išgirsta ir daugiau naujienų.

Pasirodo, kad automobilis neturi techninės apžiūros talono, todėl negalioja ir draudimas. Negana to, pilietei gresia bauda, nes leido vairuoti savo mašiną neblaiviam asmeniui.

Suklydai – prisipažink, tačiau šitam vyrukui toks jausmas nebūdingas. Sulaikytasis kategoriškai neigė vairavęs ir kaltino visus melagystėmis.

Tuo metu autobuso laukia remonto darbai. „Volvo“ buvo išgabentas į saugojimo aikštelę.

O štai neblaivus „Volvo“ vairuotojas iškeliavo į komisariatą, kur galėjo įrodinėti savo tiesas. Jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Dėl įvykio pradėtas ikiteiminis tyrimas.

Visą laidos „Farai“ epizodą ir daugiau įvykio detalių pamatykite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų