neblaivus vairuotojas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „neblaivus vairuotojas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „neblaivus vairuotojas“.

Vaizdas Kaune pribloškė visus: vairuotojas blaivumą įrodinėjo vaikščiodamas „tiesia“ linija

Joninių vakarą naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija gavo skaitytojo pranešimą, kad Partizanų gatvėje, įvyko eismo įvykis. Atsiųstame vaizdo įraše matomas avarijos kaltininkas, kuriam policijos pareigūnas galimai liepė įrodyti savo „blaivumą“ pasivaikštant tiesia linija.

Klaipėdoje neblaivus prie tarnybinio automobilio vairo sustabdytas Vokietijos karys

Klaipėdoje sustabdytas neblaivus tarnybinį automobilį vairavęs Vokietijos kariuomenės karys. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį, apie 11 val. 10 min., Liepų gatvėje, sustabdytas tarnybinis automobilis „Mercedes-Benz Vito“. Mašiną ne tarnybos metu ir neuniformuotas vairavo neblaivus (0,63 prom.) Vokietijos kariuomenės karys. 30-ties metų kariui nustatytas lengvas girtumas – 0,63 promilės alkoholio. Pažeidėjui gresia administracinė bauda nuo 800 iki 1100 eurų.

Panevėžio rajone nuo kelio nuvažiavo ir apvirto neblaivaus vairuotojo automobilis

Panevėžio rajone nuo kelio nuvažiavo ir apvirto neblaivaus vairuotojo automobilis. Kaip pranešė Panevėžio apskrities policija, penktadienį, apie 14 val. 58 min., Naujikų kaime, kelyje Panevėžys-Kupiškis, neblaivus (2,68 prom.) 33 metų vyras, vairuodamas automobilį „Volkswagen Golf“, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.  Vairuotojui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus.

Išskirtinis atvejis Kėdainiuose: vairuotojui nustatytas mirtinas girtumas

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ne visi kraštiečiai paminėjo santūriai ir kultūringai – Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams darbo buvo užtektinai. Išskirtiniai šios dienos įvykiai – vairuotojui nustatytas mirtinas girtumas bei sodyboje įvykęs konfliktas, kurio metu panaudotas fizinis ir psichologinis smurtas prieš nepilnametę. Policija skelbia, kad šventinę dieną buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam.

Trakų rajone neblaivaus vyro vairuojamas automobilis atsitrenkė į kitą transporto priemonę

Trakų rajone trečiadienį neblaivaus, teisės vairuoti neturinčio vyro valdomas automobilis atsitrenkė į kitą transporto priemonę, pranešė policija. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 16 val. 30 min. Lentvaryje, Geležinkelio gatvėje, automobilis „BMW 325“, vairuojamas neblaivaus (1,55 prom.) vyro (gim. 1994 m.), neturinčio teisės vairuoti transporto priemones, atsitrenkė į automobilį „VW Passat“, vairuojamą vyro (gim.

Neblaivus vairuotojas sukėlė avariją, o tada nuėjo nusipirkti kavos: „Blogiau jau nebus“

Antradienio vakarą Kėdainių mieste įvyko eismo įvykis, kurį sukėlė neblaivus automobilio vairuotojas, praneša „Rinkos aikštė“. Policiją iškvietusius įvykio liudininkus šokiravo vairuotojo elgesys – patekęs į eismo įvykį vyras nuėjo į degalinę nusipirkti kavos ir tik vėliau buvo sulaikytas. Pareigūnams jis paaiškino, kad šiuo metu jo gyvenimas labai sudėtingas ir esą „blogiau jau nebus“. Apie avariją Bendrajam pagalbos centrui pranešta 17 val. 27 min.

Klaipėdoje neblaivus vairuotojas atsitrenkė į kelis automobilius

Klaipėdoje neblaivus vairuotojas penktadienį padarė avariją. Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, ji įvyko ryte, apie 7.50 val. Klaipėdoje, Laukininkų gatvėje.  38-erių automobilio „Nissan Qashqai“ vairuotojas atsitrenkė į du stovinčius automobilius „Audi A4“ ir į priešpriešinėje eismo juostoje važiavusį automobilį „Volvo S80“. Vairuotojui nustatytas 2,33 prom. neblaivumas.
Kriminalai 2023-10-21

Vilniuje siautėjo girtutėlis vairuotojas: vieną po kitos kėlė avarijas

Vilniuje visiškai girtas 37-erių metų vairuotojas su visureigiu „Škoda“ partrenkė motociklininką, spruko iš avarijos vietos ir sukėlė dar vieną avariją, per kurią apdaužė dvi mašinas. Kaltininkui nustatytas sunkus girtumas. Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže. Geležinio Vilko gatvėje, prie įvažiavimo į Konstitucijos pr. ir T. Narbuto gatvių žiedą, girtas „Škoda“ vairuotojas sukėlė avariją.
2023-08-09

Trečią kartą girtutėlio prie vairo sugauto vyriškio fiasko: „Gal susitarsim?“

Policijai buvo pranešta apie galimai neblaivų vairuotoją, kuris išvažiavo iš prekybos centro aikštelės. Pilietiškas vyriškis nutarė užbėgti blogiausiam scenarijui už akių ir pats sustabdė įtartiną automobilį. Konflikto metu buvo panaudotos ašarinės dujos, o tada vairuotojas paliko mašiną ir pasišalino pėsčiomis. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Toli nueiti pilietis nespėjo ir greitai buvo sučiuptas į įvykio vietą atskubėjusių pareigūnų.

Karmėlavoje neblaivus vairuotojas bandė papirkti policininkus

Kauno rajone, Karmėlavoje, sulaikytas neblaivus vairuotojas bandė papirkti policininkus. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienio vakarą, apie 23.10 val.,  Vilniaus gatvėje, 42 metų vyrui buvo nustatytas 2,31 promilės girtumas. Siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės, vyras Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams davė 200 eurų kyšį. Vairuotojui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo ir vairavimo išgėrus.
Kriminalai 2023-05-15
REKLAMA
REKLAMA

Prie vairo sėdantiems neblaiviems lietuviams – pareigūno žinutė: „Pats geriausias patarimas“

Nors už vairavimą esant neblaiviam gresia nemažos baudos, teisių vairuoti atėmimas ir net baudžiamoji atsakomybė taurelę pavartojusiems vairuotojams – nė motais. Todėl jie švenčia ir, kas baisiausia, sėda prie vairo. Daugiau apie tai – laidos „Karštai su tv3.lt“ reportaže.
2023-04-10

Neblaivus vairuotojas „prisiskraidė“ – apsivertęs ore nusileido tiesiai prieš pareigūnus

Kartais nusikaltėliai nusprendžia palengvinti policijos darbą ir į pareigūnų rankas atskuba patys. Taip pasielgė ir vienas neblaivus vairuotojas, kurio mašina kelis kartus apsivertė ore ir nusileido... tiesiai prieš tarnybinį policijos automobilį. Lansingo miesto, esančio Mičigano valstijoje, JAV, policijos pareigūnai pasidalino vaizdo registratoriumi nufilmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas kelis kartus ore apsiverčiantis automobilis. Kaip paaiškėjo vėliau – vairuotojas buvo neblaivus.
2022-12-29

Po susidūrimo su šviesoforu vairuotoja nusprendė nusnausti ant galinės sėdynės: „Pamaniau galinti vairuoti“

Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie eismo įvykį. Buvo teigiama, kad „BMW“ markės automobilis rėžėsi į pėsčiųjų perėjos aikštelėje stovintį šviesoforą. Policijos pareigūnai nusprendė vykti į įvykio vietą, tačiau tokio „radinio“ nesitikėjo.  Automobilis po susidūrimo su šviesoforu metėsi į dešinę ir sustojo užvažiavęs ant kelkraščio bortelio. Pareigūnus pasitikęs vaikinas pranešė, kad vairuotoja saldžiai miega.
90
2022-12-15

Tarsi užkeikta vieta: Tūkstantmečio gatvėje – dar dvi didelės avarijos

Vilniuje, Tūkstantmečio g., viena šalia kitos įvyko dvi avarijos. Abiejų kaltininkai – girti vairuotojai. Pirmoji avarija įvyko apie 14 val. Susidūrė „Land Rover“. ir „Toyota“. Paaiškėjo, akd „Land Rover“ vairuotojas įpūtė daugiau nei 1,5 promilės. Netrukus visai šalia įvyko dar didesnė avarija. Susidūrė trys automobiliai: „Lexus“, VW ir „Audi“. Abiem bandymais „Lexus“ vairuotojas įpūtė daugiau nei dvi promiles. Iš popietę įvykusių avarijų į ligoninę išvežti net penki žmonės.

Širvintų rajone apvirtus automobiliui žuvo keleivis, vairuotojas buvo neblaivus

Širvintų rajone sekmadienį apvirtus automobiliui žuvo keleivis, vairuotojas buvo neblaivus. Kaip pranešė policija, 16 val. 8 min. Vileikiškių kaime 54  metų amžiaus neblaivaus (2,26 prom.) vyriškio vairuojamas automobilis „Volvo XC90“ nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Per eismo įvykį žuvo keleivis – 59-erių vyriškis bei sužalotas neblaivus (2,12 prom.) keleivis, 30 metų amžiaus vyriškis.

Šalčininkų rajone neblaivus motociklininkas pasipriešino pareigūnui

Šalčininkų rajone neblaivus motociklininkas pasipriešino pareigūnui, pranešė Vilniaus apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas. Incidentas įvyko šeštadienį 17 val. 45 min. Rūdninkų kaime Bažnyčios gatvėje. Neblaivus (2,27 prom.) 1984 metais gimęs vyras vairavo motociklą „Honda“ bei pasipriešino Šalčininkų rajono policijos pareigūnui.
Kriminalai 2022-10-23

Avarija nustebino ir visko mačiusius pareigūnus – neblaivus vairuotojas nedaugžodžiavo

Floridos valstijos Talahasio miesto pareigūnai paviešino neeilinės avarijos vaizdo įrašą. Ši avarija nustebino net ir visko mačiusius policininkus, o pasidaliję vaizdo įrašu pareigūnai turėjo tik vieną perspėjimą – vairuoti apsvaigus niekada nėra gera mintis. Gegužės 14-ąją Talahasio mieste neblaivus vairuotojas kažkokiu būdu sugebėjo užvažiuoti aukštyn ant elektros stulpo. Kaip jam tai pavyko, negalėjo suprasti nei pats vairuotojas, nei pareigūnai.
2022-05-18

Girtut girtutėlio bėglio automobilyje – moteris su dviejų savaičių kūdikiu: pareigūnai negalėjo to suvokti

Policijos pareigūnai sulaukė kolegų pagalbos prašymo. Po ilgų gaudynių policijos ekipažas sulaikė galimai neblaivų vairuotoją, tačiau automobiliui sustojus paaiškėjo, kad tai toli gražu ne visi pažeidimai.  TV3 laidos „Farai“ operatoriui policininkai pranešė, kad gaudynės prasidėjo Kėdainiuose, tačiau persekiojimas baigėsi kitame mieste.  „Čia – narkotikai, girtas, jis padarė avariją. Mes pradėjome gaudyti nuo Mastaičių, tada jis važiavo į Kėdainius, nuo ten į Raseinius.
2022-04-30

Į svečius kolegą pasikvietęs jaunuolis tokios vakaro baigties nesitikėjo: motinai buvo patarta nežiūrėti

Policijai paskambino pasipiktinęs vyriškis, kuris tvirtino, kad į jo kiemą įlėkė automobilis. Pasižiūrėti, kas įvyko, pas vyrą keliavo pareigūnai, o kartu su jais ir TV3 laidos „Farai“ operatorius, kuris užfiksavo įdomų vairuotojo poelgį. Atvykus pas pranešėją jo teiginiai pasitvirtino – už tujų tvoros tikrai stovėjo automobilis, o aplinkui vaikštinėjo vairuotojas.
2022-03-26

Darbdavys nusprendė patikrinti, ką prie vairo veikė į avariją patekęs darbuotojas: liko be žado

Jungtinės Karalystės Šiaurės Jorkšyro policija vasario 8-ąją paviešino šokiruojantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip vairuodamas automobilį vyras geria šampaną, sukasi cigaretę ir kalba telefonu. Tuo metu vyras važiavo didesniu nei 80 kilometrų per valandą greičiu. Masonas Jamesas Cowgillas teisme pripažino savo kaltę dėl pavojingo vairavimo ir buvo nusiųstas 8 mėnesiams kalėjimo. Vyras taip pat 32 mėnesiams prarado teisę vairuoti.
2022-02-10

Prie vairo sėdęs neblaivus jonavietis nesisielojo: „Aš jau 8 mėnesius geriu“

Bendruoju pagalbos numeriu paskambinęs pilietis pranešė apie galimai girtą vairuotoją. Nurodyta automobilio markė ir valstybinio numerio ženklai, kurių kartu su patruliais ieškojo TV3 laidos „Farai“ operatorius. Pasiekę nurodytą adresą pareigūnai atidžiai dairėsi ieškomo automobilio – pastebimas siauromis gatvelėmis manevruojantis „Opel Zafira“. Vairuotojas sustoti neskubėjo, tačiau pagaliau radę tinkamą parkavimo vietą tiek vairuotojas, tiek keleiviai puolė lipti iš automobilio.
2021-12-10

Du zuikiai vienu šūviu: sučiupę neblaivų dviratininką pareigūnai gavo ir kitą „dovanų“

Patruliuojantis ekipažas pastebėjo dviračiu važiuojantį vyruką. Išvydęs policiją jis bandė sprukti įvažiuodamas į svetimos sodybos kiemą. Policijos pareigūnams pasivijus vyriškį prasidėjo netikėtumai. Juos užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. Vyro dviratis buvo gerokai modernizuotas, tačiau pareigūnams kilo įtarimų, kad dviračio vairuotojas neblaivus, todėl policininkai nusprendė patikrinti jo girtumo laipsnį. Vyrui buvo nustatytas vidutinis girtumas.
2021-04-10

Neblaivus vairuotojas pirko alaus ir plaktuką, kad galėtų išmušti savo automobilio langą

Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie galimai girtą vairuotoją. Sustabdžius minėtąjį automobilį vairuotojas pareigūnams prisipažino, kad yra neblaivus. Vairuotojo liudijimą su netikėtomis detalėmis užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. Vairuotojas neblaivus važiavo į kaime esančią parduotuvę, nes jam pritrūko svaigiųjų gėrimų.  „Šiandien buvo gautas pranešimas, kad neblaivus vairuotojas sėda prie vairo ir ruošiasi važiuoti.
2021-03-07

Neseniai teises atgavęs vaikinas sukėlė avariją: policijai paskambino pats ir tikėjosi bausmės

Į policiją kreipėsi jaunuolis ir pranešė, kad būdamas neblaivus nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į didelę žvyro krūvą. Vaikinas prisipažino, kad padarė eismo įvykį ir tikisi bausmės, todėl į įvykio vietą vyko policijos pareigūnai ir TV3 „Farų“ laidos operatorius.  Atvykę pareigūnai pirmiausia pastebėjo ant kelio pažirusias automobilio dalis.  „Aš vairavau. Užkabinau kupstą ir atsitiko avarija“, – tik pamatęs pareigūnus prisipažino eismo įvykį padaręs jaunuolis.

Įžūlumui ribų nėra: pasakęs, kad serga COVID-19, neblaivus vairuotojas kosėjo pareigūnams į veidą

Ruklos apylinkėse patruliuojantis karo policijos ekipažas pastebėjo dideliu greičiu važiuojantį automobilį. „Opel“ išlėkė iš šalutinio kelio ir vos neatsitrenkė į patrulių mašiną. Įjungus švyturėlius „Opel“ sustojo, tačiau vėliau vairuotojas persigalvojo ir spaudė akceleratorių iki dugno. Apie situaciją nedelsiant buvo pranešta policijai ir prasidėjo pavojingos gaudynės, kurias nufilmavo laidos „Farai“ operatorius. Bėglį bandantiems sugauti pareigūnams kliuvo nelengva užduotis.

Girtų draugų linksmybės baigėsi skaudžiai: tik per plauką nepražudė nekaltų žmonių

Pareigūnai gavo pranešimą, kad ties Žiežmariais susidūrė du automobiliai. Buvo pranešta ir apie galimai sužeistus tris vyrus. Į vykio vietą išskubėjo visos specialiosios tarnybos ir laidos „Farai“ operatorius. Stiprų smūgį patyrusio automobilio keleiviai trumpai nupasakojo, kas įvyko.

Keistai manevravęs ir vos avarijos nesukėlęs vairuotojas sukėlė įtarimų: nuojauta nemelavo

Policijai buvo pranešta apie galimai neblaivų vairuotoją. Pranešėjas sekė paskui įtartiną automobilį ir apie situaciją informavo pareigūnus, kurie ėmė ieškoti įtariamojo. Situaciją įamžino laidos „Farai“ operatorius. Įvažiavę į žiedą patruliai pastebėjo ieškomą automobilį. Jo vairuotojas nesivargino sukinėtis ir važiavo pro eismą draudžiantį ženklą. Vaikinas atrodė sutrikęs. Jis tvirtino, kad alkoholinius gėrimus vartojo degalinėje. Negana to, vyras prisipažino, kad net neturi teisės vairuoti.
Kriminalai 2020-12-12

Girto vairuotojo ašaros: kliuvo ir nuo mamos, ir nuo pareigūnų

Telšių rajone prie Germanto ežero esančioje poilsiavietėje praeiviai pastebėjo apdaužytą „Opel“ markės automobilį. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai aiškinosi galimo eismo įvykio aplinkybes, o visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. Atvykę pareigūnai surado pranešėjo nurodytą automobilį, kurio valstybiniai numeriai nuplėšti, bamperis suskaldytas, o veidrodėliai nulaužti. Kiek toliau nuo paties automobilio pareigūnai pastebėjo ir du vyriškius.

Į šalitgatvį įsižiūrėję patruliai pamatė kruviną vyrą: nedelsiant ėmė aiškintis, kas nutiko

Patrulių ekipažas pastebėjo ant šaligatvio gulintį vyriškį. Nedelsdami pareigūnai priėjo prie piliečio, o visą situaciją nufilmavo laidos „Farai“ operatorius. Įvykio liudininkai pareigūnams paaiškino, kas atsitiko. Pasirodo, kad lėkdamas su paspirtuku pilietis nestabdydamas plojosi į stulpą. Kol neatvyko medikai, pareigūnai bandė išlaikyti pilietį ant asfalto. Nežinia, kokius sužalojimus jis patyrė ir nežinia, kuo galėjo baigtis bet koks jo judesys.
Kriminalai 2020-11-15

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai išgirdo netikėtą žinią – nesuprato, kodėl moteris taip pasielgė

Pareigūnai gavo pranešimą apie eismo įvykį – „Volvo“ markės automobilis susidūrė su autobusu. Atvykusius pareigūnus ir laidos „Farai“ operatorių pasitiko autobuso vairuotojas. Vyriškis abejojo, ar avariją sukėlęs automobilis draustas. Todėl pareigūnai susiruošė patikrinti avarijos kaltininkės blaivumą, bet išgirdo netikėtą žinią. „Šiaip tai vyriškis vairavo“, – teigė autobuso vairuotojas. Autobuso vairuotojas kategoriškai tvirtino, kad „Volvo“ vairavo vyriškis, o ne moteris.

Šeštadienį girti vairuotojai pareigūnams įkliuvo vienas po kito

Vilniaus apskrities policijos komisariato duomenimis, neblaivūs vairuotojai pričiupti jau vidury dienos. Visi asmenys, įtarus nusikaltimu, sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Štai Trakų r., Lentvario sen., Sausių kaime, apie 13.10 val. patikrinimo metu automobilio „Opel Astra“ vairuotojui (gim. 1988 m.), nustatytas 2.72 promilių girtumas. Apie 13.20 val., Vilniaus r., Zujūnų kaime, Buivydiškių g., automobilio „Peugeot“ vairuotojas (gim. 1986 m.) įpūtė 2.65 promiles.
Kriminalai 2020-06-07

Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją

Policija gavo pranešimą apie avariją greitkelyje. Preliminari informacija – susidūrė dvi transporto priemonės. Į įvykio vietą išskubėjo pareigūnai ir laidos „Farai“ operatorius. Pareigūnai kelkraštyje pastebėjo stovintį automobilį, kurio galinė dalis buvo stipriai sulamdyta. Policijai sustojus vairuotojas nurodė kito automobilio, kuris taranavo jo mašiną, buvimo vietą. Automobilis – už poros šimtų metrų.

Kilnus Kauno rajono gyventojo poelgis: pasekė ir atėmė raktelius iš girto vairuotojo

Šeštadienį Kauno rajono gyventojas pasekė ir atėmė raktelius iš neblaivaus vairuotojo.  Kauno apskrities policija praneša, kad šeštadienį, apie 19 valandą, važiuodamas nuo Kauno link Garliavos, Kauno rajono gyventojas pastebėjo pavojingai manevruojantį automobilį „VW Golf“. Vairuotojas pasekė, kaip įtarė, neblaivaus vyro vairuojama automobilį iki pat Pagirių kaimo. Šiam sustojus, nieko nelaukiant priėjo, atidarė dureles ir ištraukė automobilio raktelius.
Kriminalai 2020-03-02

Vairuotojo elgesys pareigūnus išvertė iš koto: mašina nevažiavo, o vyras „vairavo“

Patruliuojantis ekipažas pastebėjo nuo kelio nuvažiavusį automobilį. Prie vairo sėdėjęs vyriškis saldžiai snaudė, o viską užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Pareigūnams pirmiausia iš spynos ištraukė automobilio raktelius, o tada ėmė žadinti vairuotoją. Bet pareigūnų laukė tikrai neeilinis vaizdelis – tik akis pramerkęs pilietis ėmė įsivaizduoti, kad vairuoja automobilį. Nors girtas vairuotojas prie vairo tikrai nėra juokinga situacija, toks vyro elgesys pareigūnams visgi sukėlė juoką.

Neblaivaus vairuotojo automobilį patikrinę pareigūnai rado daugiau nei tikėjosi

Policijos pareigūnai gavo pilietiškų žmonių pranešimą, kad galimai neblaivus vairuotojas nuvažiavo naktinės parduotuvės link. Pareigūnai ir laidos „Farai“ operatorius išvyko į įvykio vietą. Policininkai ėmė ieškoti „Audi“ markės automobilio. Aikštelėje prie minėtosios parduotuvės automobilio nebuvo matyti, tačiau netrukus jį pastebėjo vienoje daugiabučių aikštelėje. Pareigūnai nedelsiant ėmėsi veiksmų. Vairuotojui ir keleiviui buvo liepta išlipti iš automobilio.
Kriminalai 2020-02-08

Pareigūnams apie įtartiną vairuotoją pranešusi pilietė įsiuto: nuojauta nemelavo

Susirūpinę piliečiai policijai pranešė apie galimai neblaivų automobilio vairuotoją. Atvykę pareigūnai ir laidos „Farai“ operatorius rado stovintį automobilį veikiančiu varikliu ir salone saldžiai miegantį vyriškį. Žmogus niekaip nereagavo į policininkų beldimus. Viduje skambėjo muzika, o priekinės durys buvo užrakintos. Tačiau pareigūnams į automobilį patekti per galines dureles, kurios buvo atrakintos.
Kriminalai 2020-01-19

Keiksmažodžiais pareigūnus plūdusį vairuotoją apramino tik „stebuklingas“ žodis

Policija gavo pranešimą apie įvykį, kurio metu vyriškis esą sumušė moterį, sėdo į „Volvo“ markės automobilį ir nurūko savais keliais. Vos atvykę pranešėjos nurodytu adresu pareigūnai pastebėjo minėtą automobilį. Visą situaciją įamžino laidos „Farai“ operatorius. Vienas pareigūnas tikrino dokumentus, kitas ruošėsi blaivumo patikrinimui.

Neblaivus vairuotojas Klaipėdoje atsitrenkė į policijos automobilį

Ketvirtadienį paryčiais Klaipėdoje neblaivus vairuotojas atsitrenkė į policijos automobilį. Klaipėdos apskrities policijos duomenimis, 3.38 val. į Turgaus gatvėje stovėjusį tarnybinį policijos automobilį „Volkswagen Passat“ su įjungtais specialiaisiais šviesos signalais važiuodamas atbuline eiga atsitrenkė automobilis „Volvo S80“. Šio automobilio 1978 metais gimusiam vairuotojui nustatytas vidutinis 1,93 promilės girtumas, jis uždarytas į areštinę. Įvykio metu žmonės nenukentėjo.
Kriminalai 2019-12-19

Žmonos įduotas neblaivus vyras „Farams“ išliejo širdį: „paskambino ta žiurkė“

Policija gavo pranešimą apie kelyje važiavusį neblaivų dviratininką. Greitai atvykę nurodytu adresu pareigūnai išties pastebėjo su vėjeliu lekiantį vyriškį. Visą situaciją įamžino laidos „Farai“ operatorius. Pareigūnų sustabdytas pilietis akimirksniu įvardijo savo nelaimių priežastį. Pasak vyro, tai – žmona, nes ji apie jo elgesį pranešė policijai. „Žmona paskambino vėl? Ar ne?“, – susimąstęs pareigūnų klausė vyras. Pasirodo, kad žmona jau ne pirmą kartą tokiu būdu auklėja savo vyrą.
Kriminalai 2019-11-10

Žiaurumui ribų nėra: Biržų raj. girtas vairuotojas automobiliu kliudė mažametį ir jį sumušė

 Biržų rajone, Vabalninko miestelyje, sekmadienio vakarą neblaivus vairuotojas atsitrenkė į dviračiu važiuojantį nepilnametį ir jį sumušė. Kaip pranešė Panevėžio policija, į dviračiu važiuojančio 2006 metais gimusio vaiko galinį ratą atsitrenkė automobilis „Fiat Stilo“. Išlipęs neblaivus 1988 metais gimęs vairuotojas smurtavo prieš nepilnametį ir dviratį įsidėjo į automobilį bei pasišalino. Įtariamasis sulaikytas, jam nustatytas 2,84 promilės girtumas.

Nepavykęs manevras: neblaivus vairuotojas įstrigo tarp medžių

Sekmadienio vakarą Kaune neblaivaus vairuotojo automobilis įstrigo tarp medžių, pranešė Kauno policija. Veiverių gatvėje 1968 metais gimęs vyras, bandydamas išvažiuoti iš daugiabučio kiemo, su automobiliu „Subaru Forester“ įstrigo tarp dviejų medžių ir liko ten stovėti. Vairuotojui nustatytas 2,08 promilės girtumas.
Kriminalai 2019-05-20

Avarijos metu pareigūnams įkliuvo neblaivus „klevas“

Sekmadienį Kauno rajone pareigūnams įkliuvo neblaivus „klevo lapas“, praneša policija. Balandžio 28 d. apie 14.30 val. Kauno r., Lapių sen., Ginėnų k., Medžiotojų g., moters (gim. 1959 m.) vairuojamas automobilis „VW Golf“ susidūrė su kita transporto priemone „Mercedes-Benz“, kurią vairavo dviejų metų vairavimo patirties neturintis vyras (gim. 1998 m.). „Mercedes-Benz“ vairuotojui nustatytas 0,13 prom. girtumas.
Kriminalai 2019-04-29

Policija prašo pagalbos: ieško neblaivaus vairuotojo

Vilniuje iškomas neblaivus prie vairo sėdęs vyras. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d.). 2017 m. lapkričio 7 d. apie 14 val. 40 min. Vilniuje, Rinktinės g., neblaivus (1,72 prom.
Kriminalai 2018-09-12

Utenoje į namo tvorą atsitrenkė neblaivus vairuotojas

Utenoje į namo tvorą atsitrenkė nuo alkoholio stipriai apsvaigusio vairuotojo automobilis. Avarija įvyko pirmadienį, apie 16.20 val., Pušyno gatvėje, pranešė policija. 49 metų vyras, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (nustatytas 3,19 prom. girtumas), vairavo automobilį „VW Passat“ ir atsitrenkė į gyvenamojo namo kiemą juosiančią tvorą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.
Kriminalai 2018-08-28

Neblaivaus vairuotojo suktybė – bandė apsimesti keleiviu

Klaipėdoje neblaivus vairuotojas bandė apsimeti keleiviu ir taip išvengti baudžiamosios atsakomybės. Pirmadienio paryčiais apie 4.30 val. Kretingos gatvėje policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Mercedes–Benz“ angliškais numeriais. Kaip skelbia policija, jo vairuotojas staiga pasikeitė vietomis su keleive. 33 metų vyrui nustatytas 2,51 promilės girtumas. Jis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo neblaiviam.
Kriminalai 2017-10-31

Mažeikių rajone įkliuvo girtas vairuotojas: kad gėrė neneigė ir paprašė maišelio

Keliuose nemažėjant pažeidėjų, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai ir toliau intensyviai kontroliuoja eismo dalyvius. Savaitgalį ir ankstų pirmadienio rytą Telšių ir Mažeikių rajonuose surengti vairuotojų patikrinimų rezultatai vėl nedžiugina pareigūnų.
Kriminalai 2017-10-09

Šiaulių rajone neblaivus vairuotojas automobilį įvairavo į griovį

Šiaulių rajone į griovį nuvažiavo automobilis, paaiškėjo, kad juo vyko neblaivi pora. Avarija įvyko šeštadienio vidurdienį 12 val. kelyje Šiauliai–Šilėnai, pranešė policija. Nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio vairuojamo automobilio „VW Golf“ nesuvaldė neblaivus, neturintis teisės vairuoti 43 metų vyriškis. Tiesiame ruože automobilis įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir nuvažiavo į griovį. Sužeistas vairuotojas, jam nustatytas sunkus 2,83 promilės girtumas. Jis paguldytas į ligoninę.
Kriminalai 2017-08-07

Karys įtariamas vairavęs neblaivus Kaune, siūlė kyšį

Policija įtaria karį, kad šis neblaivus vairavo Kaune. Vėliau jis pasiūlė pareigūnams kyšį. Policijos departamentas šeštadienį nurodė, jog Kauno pareigūnai gavo pranešimą, kad Kuršių gatvėje automobilis „BMW 530“ įvažiavo į smėlio dėžę, o vairuotojas pabėgo į šalia namo esančią laiptinę. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai surado du neblaivius karius iš Lietuvos kariuomenės Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko.

Neblaivus vairuotojas policininką bandė papirkti loterijos bilietu

Kazlų Rūdoje neblaivus vairuotojas policininkui kaip kyšį davė 100 eurų ir loterijos „Vikingų loto“ bilietą. Neblaivus vairuotojas buvo sulaikytas sekmadienio vakarą apie 21 val. kelio Ąžuolų Būda-Kazlų Rūda 4-ame kilometre, pranešė policija. Vairuotojui buvo nustatytas 1,82 promilės girtumas. 24 metų vyras, siekdamas išvengti atsakomybės už vairavimą neblaiviam, Kazlų Rūdos policijos komisariato patruliams siūlė 100 eurų kyšį.
Kriminalai 2017-04-17

Per avariją Marijampolėje užsidegė automobilis

Marijampolėje neblaivus vairuotojas sukėlė avariją, per kurią nukentėjo pėsčioji. Per avariją užsidegė vienas iš automobilių. Avarija įvyko pirmadienio vakarą 21.20 val. Vinco Kudirkos ir Jono Dailidės gatvių sankryžoje, pranešė policija. Automobilis „Renault Master“, vairuojamas neblaivaus 46 metų vyro, įvažiavo į sankryžą degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir susidūrė su automobiliu „Toyota Previa“, kurį vairavo 41 metų vyras.
Kriminalai 2016-08-23
Į viršų