Gimtadienį švenčianti TV gelbėtoja Deimantė Šmitė: geriausia dovana, kad pasveikau nuo COVID-19 Laida „Žmonės kalba“

Motinystės atostogose dabar esanti „TV Pagalbos“ narė Deimantė Šmitė mini 34-ąjį gimtadienį. Moteris sako šios sukakties nesureikšminanti, nes kur kas svarbesni jai tapo dviejų sūnų gimtadieniai. Visgi Deimantė laidoje „Žmonės kalba“ prasitaria, kad šįvakar laukia jauki šventinė vakarienė su vyru, o geriausia dovana – puiki savijauta ir sveikata.

„Taip jau susiklostė, kad anksčiau maniau, jog galbūt tą dieną paminėsiu su draugais, bet dabar nesinori jokio šurmulio. Neseniai su šeima persirgome COVID-19, todėl natūraliai gavosi, kad nežinojome, kaip viskas klostysis ir ar galėsime susitikti su žmonėmis. Laimė, jau esame sveiki, bet kitų atsargumas vis dar išlikęs.

Atvirai pasakysiu, kad kai susirgome ir turėjome kuriam laikui izoliuotis, buvo labai sunku psichologiškai. Jautėmės lyg tiksinčios bombos! Ar tikrai nieko neužkrėtėme iki tol, ar viskas gerai bus mums patiems – tokie klausimai nedavė ramybės“, – nuoširdžiai sako Deimantė.

Moteris savo išgyvenimais dalinasi viešai, nes nori atkreipti dėmesį į tai, kokį psichologinį diskomfortą patiria žmonės, užsikrėtę šiuo virusu. Maža to, ir Deimantė, ir jos vyras yra pilnai vakcinuoti nuo COVID-19, todėl pora sulaukė nemažai komentarų, kad esą be reikalo skiepijosi.

„Aš visada pasitikėjau medicina ir dabar pasitikiu. Nenoriu spėlioti, kaip būtų buvę, jei su vyru nebūtume vakcinuoti, nes dabar iš tikrųjų fiziškai labai lengvai persirgome. O ar tikrai ligos eiga būtų buvusi tokia lengva, jei nebūtume skiepyti, ar būtų pavykę išvengti komplikacijų ir ligoninės, juk niekas nežino. Tačiau esame ramūs, kad padarėme viską, jog apsaugotume savo gyvybę, nes šis virusas tikrai egzistuoja, jis pavojingas ir klastingas“, – sako Deimantė.

Visą interviu su D. Šmite žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Atviri, nuoširdūs, talentingi ir kartais priverčiantys nubraukti skausmo, o kartais juoko ašarą. Būtent tokie yra naujienų portalo tv3.lt laidos „Žmonės kalba“ pašnekovai. Naujausių kūrinių pristatymai, neeilinės istorijos, kelionės ir meilės ryšiai – žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės drąsiai kalba apie viską.

Laidą „Žmonės kalba“ žiūrėkite kiekvieną savaitę portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų