Gatvės stebėjimo kamerų įrašas milijonus prajuokino iki ašarų: moters fiasko virto sensacija

Atšalus orams ir žemę nuklojus sniegui bei ledui prasideda nemalonumai, kurie gali prajuokinti tik tuos, kurie viską stebi iš šono. Kol vieni nuoširdžiai užjautė į nemalonią situaciją Ukrainos sostinėje Kijeve pakliuvusią moterį, kiti negalėjo sulaikyti juoko žiūrėdami tikra sensacija virtusį vaizdelį.

Gatvės stebėjimo kameros Kijeve nufilmavo, su kokiais sunkumais susidūrė slidžia gatve ėję gyventojai. Nors sunku buvo visiems, vienai moteriai įveikti kalną buvo kone neįmanoma.

Moteriai padėti bandė kitas praeivis, ji ropojo keturiomis, plojosi ant žemės, tačiau toliau manevravo kaip tik išgalėjo, bet veltui – po kiek laiko moteris pasidavė ir nuėjo savo keliais taip ir neįveikusi slidžios įkalnės.

Šiuo vaizdeliu buvo pasidalinta socialiniuose tinkluose, o ten įrašas sulaukė daugiau nei 11 milijonų internautų dėmesio.

„Užjaučiu ukrainiečius ir tikiuosi, kad niekas stipriai nesusižeidė, bet aš negaliu nustoti juoktis ir stebėtis moters ryžtu užlipti į viršų. Pasigaminsiu popkornų ir žiūrėsiu šį vaizdelį visą savaitgalį“, – socialiniame tinkle „Twitter“ vaizdelį komentavo internautė Joan.

„Šis vaizdelis iliustruoja, kaip daugeliui atrodė 2020-ieji“, – rašė kita vartotoja.

Gruodžio 10-ąją Ukrainos sostinę Kijevą paralyžiavo susidaręs plikledis. Dėl šio reiškinio Kijeve įvyko daugiau nei 100 avarijų. Tam, kad būtų pašalintas ledas, Ukrainos sostinėje dirbo per 4 tūkst. gatvių šlavėjų.

Savo akimis sensacija virtusį įrašą galite pamatyti siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
X
X....
2020-12-17 05:46:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jus neskiriate vaiko nuo moters?
Atsakyti
0

R
Romas
2020-12-17 17:47:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Menki juokai, gerai, kad nesusižalojo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų