DIENOS PJŪVIS. Susirgimų kasdien daugėja: kas laukia toliau – ar bus dar daugiau apribojimų?

Praėjusią parą nustatyta 1300 naujų COVID-19 atvejų, mirė aštuoni žmonės, rodo ketvirtadienį paskelbti Statistikos departamento duomenys. Koronaviruso atvejų skaičius kasdien didėja, o ekspertai sako, kad ketvirtoji COVID-19 banga jau įgauna pagreitį. Tad kas laukia toliau? Ar bus dar daugiau apribojimų?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su sveikatos apsaugos viceministre Aušra Bilotiene Moriejūniene ir Seimo nariu Gintautu Palucku.

Primename, kad, kaip rodo Statistikos departamento duomenys, kasdien augant užsikrėtimų skaičiui vis daugiau šalies savivaldybių „nusidažo“ juodai. Štai šiandien blogiausioje epidemiologinėje zonoje atsidūrė ir Utenos bei Molėtų rajonai. 

Pirmos vietos pagal naujų atvejų skaičių, per 14 d. tenkantį 100 tūkst. gyventojų, pirmos vietos „nepaleidžia“ Rietavo savivaldybė, kur šis rodiklis išlieka keturženklis – 1,421. 

Toliau „neatsilieka“ Telšių (967,5), Plungės (931,5) rajonai, Klaipėdos miestas (927,2). Aukštas, bet kiek mažesnis atvejų skaičius Šilutės r., Palangoje, Joniškio, Skuodo, Kretingos rajonuose, Alytuje, Klaipėdos r.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.

 


Rašyti komentarą...
E
Emigrantas
2021-09-16 14:05:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip buvo ir sakyta,paskiepyti žmonės ims masiškai sirgti,ir netikek teorijomis!
Atsakyti
-1

O
Olia
2021-09-16 14:43:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
taigi paskiepyta siam procentu, gp pasai, is kur daugeja...
Atsakyti
0

K
Kaunas
2021-09-16 15:00:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baigit su tsis testais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų