DIENOS PJŪVIS. Rugsėjo 10 dienos mitingas prie Seimo: ar šį kartą išvengsime riaušių?

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pirmadienį ryte susitiko su Šeimų sąjūdžio atstovais. Susitikimo metu aptarti ir jau buvę mitingai, ir planuojami protestai. Seimo pirmininkė teigė išgirdusi Šeimų sąjūdžio pažadą, kad rugsėjį vyksiantis mitingas bus taikus, o pareikštus reikalavimus planuoja perduoti koalicijos partneriams. Bet ar tikrai šį kartą išvengsime riaušių?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Seimo vicepirmininku Pauliumi Saudargu ir Šeimų sąjūdžio vadovu Raimondu Grinevičiumi.

Primename, kad Šeimų sąjūdis rugsėjo 10 d. planuoja rengti dar vieną protestą. Ateinančiam protestui aptarti Seimo pirmininkė susitiko su Šeimų sąjūdžio atstovais.

Susitikime su Seimo pirmininke dalyvavo trys Šeimų sąjūdžio atstovai: Raimondas Grinevičius, Artūras Orlauskas ir Algimantas Rusteika.

Seimo pirmininkė teigia, kad Šeimų sąjūdžio atstovai patikino, jog rugsėjo 10 d. vyksiantis protestas bus kitoks nei vykęs rugpjūtį. Organizatoriai iš savo pusės ketina klabėtis su savo sąjungininkais.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
A
Arnis
2021-08-30 13:36:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Riausiu nesat mate,lietuvaiciai,kaip visada burbula ispucia...
Atsakyti
0

P
Pilietis
2021-08-30 15:28:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klausykit seimūnai nustokit daryt nesąmonęs,paskui nereikės dėt į kelnes.
Jūs mums jau nusibodot ištisai malat še...
Atsakyti
0

B
Betkas
2021-08-30 15:44:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemalkit š ir nebus jokiu riaušiu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų