DIENOS PJŪVIS. Po skandalo kliba ministro Arūno Dulkio kėdė: ar jo dienos jau suskaičiuotos?

Ministras Arūnas Dulkys turi du kelius – persilaužti dorojantis su pandemija arba trauktis. Tokį griežtą perspėjimą jam rėžė prezidentas Gitanas Nausėda. Negana to, visai neseniai pasirodė informacija, kad Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ kūrėjams atseikėjo 12 tūkst. eurų, kad laidoje pasirodytų A. Dulkio visuomeninis patarėjas Edgaras Kulikauskas. Ar po tokių skandalų A. Dulkio dienos sveikatos apsaugos ministro poste jau suskaičiuotos?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Seimo nariais Pauliumi Saudargu ir Aurelijumi Veryga.

Primename, kad anksčiau vengdavęs skambių pareiškimų apie A. Dulkio tolesnę karjerą, nors pats jį paskyrė nenoromis ir su avansu, prezidentas jau grūmoja aiškiai.

„Yra du keliai ministrui: arba jis pasako, kad žino, kaip pasiekti persilaužimą. Arba, jei nemato kelių, kaip tai padaryti, sąžiningai prisipažįsta ir nepaima įkaitais Vyriausybės“, – sakė prezidentas Gitanas Nausėda. 

„Manau, kad tai pirmiausia premjerės sprendimas. Jeigu premjerė šiandien nepriima šito sprendimo, ponas Dulkys, jeigu pripažįsta, kad jam sunkoka susitvarkyti, gali padėti premjerei. Kelias labai paprastas“, – tęsė prezidentas. 

Taip pat primename, kad apie tai, jog ministerija įsigijo „Kitokių pasikalbėjimų“ laidos filmavimą, feisbuke pranešė Evelina Geležiūnienė. Taip pat šia informacija pasidalijo ir buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Įraše pasidalintoje sutartyje matyti, kad šį pokalbį pagal sutartį turėjo vesti Rytis Zemkauskas, jos trukmė – 2 valandos. O nufilmuota laida turi būti viešinami socialinio tinklo „Youtube“ laidos paskyroje, Delfi kanale, Delfi portale, Delfi TV portale.

Plačiau apie tai galite skaityti čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
V
Vargolis
2021-10-11 14:52:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dulki tau tik liko dvi galimibes isidulkinti save arba garbingai pasitraukti is sito posto ir nesedeti po simonytes sijonu ir neamsiti kaip tam suniukui taksui apsviliuseis kiausais :-)
Atsakyti
0

V
Valerija
2021-10-11 15:28:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Simonite traukis is postu,kol tu busi tvarkos nebus
Atsakyti
0

K
Kate
2021-10-11 15:45:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei vyras o ne pašlemėkas liurbis traukis bus garbingiau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų