DIENOS PJŪVIS. Laisvesnė prekyba alkoholiu – ar reikia 18-mečiams pardavinėti degtinę?

Alkoholis kelia sumaištį valdančių partijų koalicijoje. Nors liberalų, laisviečių ir konservatorių darbo grupėje buvo sutarta, kad 18-mečiams galima leisti parduoti tik silpną alkoholį, Laisvės partijos lyderė Aušrinė Armonaitė sugebėjo įtikinti visą ministrų kabinetą, kad 18-mečiams būtų parduodamas ir stiprus alkoholis. Bet ar tikrai reikia 18-mečiams pardavinėti degtinę?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Seimo nariais Andriumi Bagdonu ir Sauliumi Skverneliu.

Primename, kad tam pritarė ir sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, nors jo vadovaujama Sveikatos apsaugos ministerija pareiškė, kad sprendimas sukels didesnę žalą visuomenei. Dėl tokių Vyriausybės viražų pikti ir dalis konservatorių – sako, kad liberalai verslo interesus iškėlė aukščiau žmonių sveikatos.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvis..
2021-11-08 14:09:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau,yra rimtesnių spręsti sprendimų,ką Jūs čia vyriausybė tautą visiškai kvailais žmonėmis laikote...
Atsakyti
0

A
Auksinis kardas
2021-11-08 14:43:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal ir kūdikiams prie mišinukų reiktų pridėti...
Atsakyti
0

x
xxL
2021-11-08 17:21:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
armonaitė jei galėtų tai ir mokyklose pardavinėtų ne tik degtinę bet ir koksą. šie pederastijos aktyvistų gauja seime ir vyriausybėje matomai dėl pinigų bet ką padarytų kad tik daugiau chaoso sukelti ir labiau supriešinti Tautą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų