DIENOS PJŪVIS. Galimybių pasas sugrįžo su trenksmu: kaip verslui sekasi tvarkytis?

Nauji ribojimai galimybių paso neturintiems gyventojams galioja jau savaitę ir prekybininkai jau gali atsakyti, ar jaučia naujų ribojimų padarinius. Esą kai kuriose mažose parduotuvėse, į kurias gali patekti ir galimybių paso neturintys gyventojai, trūksta darbuotojų, o didesnėse, kurių durys užvertos imuniteto nuo koronaviruso neturintiems žmonėms, jau nurašinėjamos prekės. O ar tokius padarinius jaučia visi verslininkai? Kaip verslui sekasi tvarkytis su naujais ribojimais?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su ekonomikos ir inovacijų ministrės patarėju Karoliu Žemaičiu ir Lietuvos verslo konfederacijso prezidentu Andriumi Romanovskiu.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
A
Andrius
2021-09-20 14:56:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir jai nuimtu galimybių pasą vistiek neisiu į maxima ,nors ir turiu galimybių pasą vistiek eisiu į mažas parduotuvės .
Atsakyti
-5

JUZE
2021-09-20 13:14:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
LUKINATE ZMONES SU SAVO KALBOM,NETNESVAJOKITE,KAD ZMONES RODINES SAVO DOKUMENTUS, JUS VISAI NUPUSEJOTE, TIKRAI TO NEBUS, JUS ZAIDZIATE NEREALIAIS ZAIDIMAIS, IR GALVOJATE ZMENESTAIP SUSKIRSTYTI, IR TAI KORONAI JOKIO SKIRTUMO, ,JEI NETURITE KA VEIKTI,,EIKITE KA NORS IMTIS RIMTOS VEIKLOS, JUOKDARIAI
Atsakyti
-9

x
xxL
2021-09-20 17:20:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
tas "galimybių" pasas tai yra paprasčiausias fašizmas. Ką bendro turi vakcinavimas ir šis skiepų pasas situacijoje kai pilietis yra vakcinavęsis arba persirgęs ir turi Lietuvos Respublikos piliečio "negalimybių" pasą, kuris moka mokesčius tačiau valdžiažmogių suvokimu yra diskriminuojamas ir verčiamas tapti konclagerio žymėtu kaliniu su visa informacija kur lankėsi kada lankėsi? Lietuvoje paskelbta ypatinga padėtis - ne nėra todel visokie GP yra antikonstituciniai.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų