Dėl dukros mirties Vilija kaltina ligoninę: rodikliai buvo blogi, bet nieko nedarė

Jonavoje gyvenanti Vilija neranda ramybės. Kalėdų laikotarpiu ligoninėje mirė jos dukra. Būtent šią įstaigą ji kaltina dėl dukters mirties. Visą istoriją Vilija papasakojo TV3 laidai „Prieš srovę“.

Vilijai susirgus koronavirusu ją lankiusi dukra taip pat nuo jos užsikrėtė. Abi moterys buvo paguldytos į Jonavos ligoninę. Vilijai pavyko pasveikti ir išeiti iš jos, tačiau dukrai ne. 

„26 dieną atėjo mane vizituoti į palatą, po to pasakė, kad mane išleidžia namo. Aš dar paklausiau, daktare, kaip su mano dukra? Kada ją išleisite? Aš taip norėjau ją greitai į namus paimti. Sako, matote, jūs buvote sunkesnė ligonė, jūs ją peršokote, bet jei bus tokia stabili kaip dabar, tai šį savaitgalį ir ji išeis“, – apie paskutinę dieną ligoninėje pasakojo Vilija. 

Po kelių dienų jos dukra Sigita būdama 48-erių metų mirė. Vilija ligoninėje praleido 10 dienų. Išleista namo ji dar greitai užėjo į dukters palatą pasižiūrėti, kaip ji jaučiasi.

„Kada aš susikroviau, nuėjau pas ją į palatą ir radau ją tokią nubalusią. Sėdi tokia išsigandusi, dar arčiau lovos prislinko sėdėdama, aš ją apkabinau ir temperatūros ji tikrai neturėjo, bet tokia buvo nubalusi ir pradėjo verkti“, – apie paskutinį susitikimą su dukra pasakojo Vilija.

Mama pasakojo, kad jos dukrai sveikata blogėjo. Gydytojai atliko tyrimus, tačiau, pasak jos, į gautus rezultatus nereagavo.

„Jie nieko nedarė. Jie paskutinę dieną gal 4 kartus kartojo tyrimą – kas valandą, kas pusantros“, – sakė Vilija. 

Gydytojas, medicinos profesorius Eduardas Vaitkus teigė, kad ligoninėje atlikti tyrimai parodė, jog Vilijos dukters Sigitos inkstuose sutrikusi kraujotaka.

„26 dieną, šeštadienio naktį, jau neabejotinai budintis daktaras iš klinikos turėjo pamatyti, kad su ligoniu ypatingai negerai. Padaro kraujo tyrimus ir kraujo tyrimai rodo katastrofą. 

Ta katastrofa sako, kad inkstai užblokuoti. Inkstų mikrokraujotaka užblokuota, ten susidarę trombai“, – aiškino E. Vaitkus

REKLAMA

Tokį požymį rodė kretinino kiekis. Jo norma yra iki 100, o Sigitos rodiklis rodė 893.

„Kai įvyksta ši komplikacija, 80-90 proc. neišvengiama mirtis, jeigu nesiimi tam tikrų priemonių. <...> Taikant tinkamas priemones mirties šansas, priklausomai nuo literatūros, gali būti 50-20 proc.“, – aiškino gydytojas. 

Jonavos ligoninė situacijos nekomentavo. 

Eduardas Vaitkus paaiškino, kokiu būdu moteris turėjo galimybę išlikti sveika. Gydytojo komentarą galite išgirsti reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Prieš srovę“.


Rašyti komentarą...
N
Nusivylusi
2021-04-05 17:11:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada ligoninėse bus gydoma,o ne eksperimentuojama su žmonių sveikata.Liūdna labai,kad gydomi tik išrinktieji
Atsakyti
-5

K
Kainas
2021-04-05 16:55:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi gydytojai matyt suinteresuoti nugydyti - karonai nurašo ir priedas prie algos
Atsakyti
-4

S
Snarglius
2021-04-05 16:50:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gydytojai nekalti juk jie seimo devaičiai
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų