Aiškinasi 3 versijas, kodėl įvyko vairuotoją pražudžiusi vilkikų avarija

Panevėžio aplinkkelyje įvyko dar viena siaubinga vilkikų avarija. Šiąnakt ties Šeškų kaimu avariją patyrė net trys vilkikai, vieno jų vairuotoją ištiko tragiška žūtis, kai šis trenkėsi į atitvarus ir nuvertė metalinę kelio ženklų konstrukciją. Dėl visiškai užblokuoto kelio Rygos kryptimi eismas aplinkkeliu buvo paralyžiuotas.

Į griovį įsmigusio „Renault“ vilkiko galas tiesiog kabėjo ore, o nuo smūgio nuvirtusi aplinkkelio metalinė konstrukcija visiškai užblokavusi abi kelio važiuojamąsias juostas.

Siaubinga avarija netoli Šeškų kaimo įvyko prieš vidurnaktį, kai Rygos kryptimi važiavęs vairuotojas nesuvaldęs mašinos ėmė slysti ir trenkėsi į dešinės pusės kelio atitvarus.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškinasi 3 versijas, kodėl įvyko vairuotoją pražudžiusi vilkikų avarija

„Nukritus konstrukcijoms ant važiuojamosios kelio dalies dar du vilkikai nespėjo sustoti ir kliudė jas tai to paties eismo dalyviai“, – sako policijos atstovas Tadas Martinaitis.

Deja, pusamžis „Renault“ vilkiko vairuotojas nuo patirtų sužalojimų mirė vietoje. Kiti vairuotojai smarkiau nenukentėjo – atsipirko nemenku išgąsčiu. Bet apgadino abu vilkikus, vienas nespėjo sustabdyti ir konstrukcijas kliudė važiuodamas iš paskos „Renault“, kitas į ant kelio nuvirtusią konstrukciją trenkėsi kitoje kelio pusėje.

„Sunkvežimis, nuvažiuodamas nuo kelio kliudė ir konstrukcijas, tai smūgis buvo gan stiprus, o nuo patirtų sužalojimų vairuotas mirė. Jis lietuvis, miręs vairuotojas“, – pasakoja T. Martinaitis.

Dėl virtusios milžiniškos švieslentėms skirtos konstrukcijos Panevėžio aplinkkelis abejomis kryptimis tapo visiškai nepravažiuojamas. O kadangi abi eismo juostas per vidurį skiria dar ir metaliniai atitvarai, gelbėjimo tarnybos pateko į savotiškus spąstus – tapo neįmanoma apsisukti. Tad žuvusį vilkiko vairuotoją padėję išlaisvinti ugniagesiai iš avarijos vietos net kilometrą stūmėsi atbulomis. Dėl avarijos susidarė spūstys, kelio nepavyko atidaryti ir išaušus rytui.

REKLAMA

„Sunkiasvoris automobilis kliudė kelio konstrukcijas, jos nukrito ant važiuojamosios dalies, tai jas pašalinti turi atvažiuoti jas prižiūrintys atstovai, tai užtrunka. Kelias uždarytas fiziškai užbarikaduotas“, – teigia T. Martinaitis.

Policijos pareigūnai pradėjo tyrimą, dėl ko kilo avarija ir žuvo vairuotojas. Kolegos kitų vilkikų vairuotojai spėjo, kad gal vyrui prie vairo staiga sušlubavo sveikata arba šis užmigo. Neatmetama versija, kad vairuotojas slidžiame kelyje galėjo ir nesuvaldyti transporto priemonės su kroviniu, mat šiąnakt smarkiai krito temperatūra ir šalo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų