Tyrimas parodė, apie kokias dovanas labiausiai svajoja gyventojai

Kalėdinių dovanų paieška jau įsibėgėja – gyventojai nelaukia paskutinės minutės ir iš anksto pradeda ruoštis didžiausioms metų šventėms. Pasak prekybininkų, šiųmetes Kalėdas galima vadinti išmaniosiomis, mat pirkėjai dairosi elektronikos prekių, išmanių laikrodžių ar telefonų. Maža to, populiarėja ir ,,įspūdžių” dovanos – kelionės ar masažai. Tačiau ko labiausiai dovanų nori ir trokšta patys Lietuviai?

Kalėdų karštinė pamažu įsibėgėja, gyventojai skuba išrinkti pačias gražiausias kalėdines dovanas savo artimiesiems.

Tad apie kokias dovanas svajoja tautiečiai? ,,Spinter" tyrimų bendrovės ,,Senukų” užsakymu atlikta apklausa atskleidžia, kad vyrai labiausiai svajoja apie elektronikos prekes, prekybos centrų dovanų čekius, kosmetikos priemones.

Dovanos

Moterys trokšta dovanų gauti ne tik kosmetikos, knygų, prekybos centrų čekių, bet netgi ir kelionių:

„Svajoju galbūt apie kelionę kitais metais, kažkur, kur šilta, kur jūra ir saulė.“

„O gal žinote, norėčiau tokios belaidės kolonėlės, garso kolonėlės.“

„Kelionės norėčiau, tikrai kelionės. Aš buvau Lisabonoje, tai dabar norėčiau į Madridą nuvažiuoti.“

„Noriu grilio!“

„Kiek yra šeima klausus, tai man nieko nereikia!“

„Kelionės, ne kvepalų ir ne indų! Kad ir Europoje kalėdinės.“

Pasirodo, populiarėja ne tik daiktinės dovanos, bet ir įspūdžiai bei naujos patirtys. Tarp laukiamų dovanų ne tik kelionės, tačiau ir įvairūs dovanų čekiai masažui, SPA procedūroms.

REKLAMA

„Apskritai Lietuvos gyventojai labiau norėtų, kad jų Kalėdų senelis šiemet atidžiau pasidairytų po elektronikos, kosmetikos, parfumerijos lentynas. Taip pat galėtų užsukti į knygyną knygų. Na, ir visada išlieka populiarūs dovanų čekiai“, – sako direktorius Ignas Zokas.

Pasak didžiausios šalyje elektroninės parduotuvės, šias Kalėdas galima vadinti išmaniosiomis, mat itin populiarūs išmanūs laikrodžiai, apyrankės, dulkių siurbliai ir virduliai, valdomi mobiliosiomis aplikacijomis. Tokioms dovanoms gyventojai yra pasiruošę išleisti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų.

„Jeigu kalbame apie pačius artimiausius, tai biudžetas gali viršyti 100 eurų. Na, o paprastai kolegoms ar draugams, mes linkę išleisti keliasdešimt eurų dovanoms“, – pasakoja Komunikacijos vadovė Raimonda Strazdauskaitė.

TV3 žinių kalbinti pirkėjai atskleidžia, kiek pinigų šiemet planuoja skirti kalėdinėms dovanoms?

„Ne daugiau 200 eurų, taip manyčiau.“

„Žinote, nelabai švaistau pinigus, tai iki 20-30 eurų, anksčiau būtų iki 100 litų.“

„Visumoje gal išeis 100-200 eurų.“

„Visom dovanom taip tikiuosi iki 100 eurų įtilpti.“

„Galvoju apie 50 eurų, nes aš pati dailininkė, tai daug angelų pridariau.“

Panašu, kad šiemet gyventojai bus dosnesni ir pirks brangesnes dovanas nei pernai. Prekybos centras ,,Maxima” skaičiuoja, kad padaugėjo tokių pirkėjų, kurie dovanoms ketina išleisti daugiau nei 90 eurų. Na, o populiariausiomis dovanomis išlieka įvairūs saldumynai, kava, žaislai, drabužiai bei knygos.

,,Pirmiausia išaugo žymiai žmonių, kurie planuoja skirti savo dovanoms skirti virš 90 eurų. Šiaip 17 procentų planuoja skirti nuo 31 iki 60 eurų arba nuo 61 iki 90 eurų, tai yra po lygiai. Bet faktas, kad planuoja dovanoms skirti šiek tiek daugiau nei anksčiau. Tai yra 90 eurų“, – teigia atstovė Rima Aukštuolytė.

Tiesa, atlikti bendrovės ,,Spinter” tyrimai atskleidžia, kokių dovanų vis tik nenori gauti tautiečiai. Pasirodo, vyrai labiausiai nenori gauti tekstilės, rankšluosčių, patalynės, indų bei virtuvės rakandų. O tuo tarpu moterys nesvajoja apie darbo įrankius ar automobilių aksesuarus.


Rašyti komentarą...
.
.
2019-12-09 09:32:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didžiausia dovana yra pensijų padidinimas iki 400 eurų!
Atsakyti
0

D
Darbo pasiūlymas
2019-12-09 10:48:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pradėkite nedelsdami kurti pinigus ... „Google“ siūlo darbo vietas, kuriose žmonės gali dirbti internetu iš savo namų, ir aš per pirmąjį šio darbo mėnesį uždirbau 24795 USD. Buvau šokiruota, kai kaimynė man pasakė, kad ji vidutiniškai siekia 30 000 USD, bet matau kaip tai veikia dabar. Dabar jaučiu tiek daug laisvės, kad esu pats savo viršininkas. Tai aš ir darau

...................>>>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų