tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienį surengta Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) nuotolinė spaudos konferencija. Jos metu, likus 100 dienų iki Tokijo olimpinių žaidynių, pristatytos pasiruošimo gairės.

Trečiadienį surengta Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) nuotolinė spaudos konferencija. Jos metu, likus 100 dienų iki Tokijo olimpinių žaidynių, pristatytos pasiruošimo gairės.

REKLAMA

TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiutė ir LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ruošiasi didžiausiam sporto įvykiui pasaulyje – Tokijo olimpinėms žaidynėms liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis.

Kai kurie atletai dar kovoja dėl galimybės būti tarp geriausiųjų, tačiau Lietuvos vėliava plėvesuojančių tikrai bus.

„Sveikinu, liko šimtas dienų. Natūralu, kad kiekvienas sportininkas skaičiuoja tas dienas. Visi tikėjomės, kad žaidynės įvyks, nepaisant nukėlimo. Taip, jos bus kitokios – be žiūrovų, su didžiuliais saugumo iššūkiais. Bet jos įvyks“, – sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

L. Blaževičiūtė patikino, kad TV3 kanalų grupė užtikrins kokybišką transliavimą visose platformose, tad žiūrovai galės stebėti visas varžybas.

REKLAMA

„Pirmiausia, noriu džiaugtis, kad ši šventė įvyks. Visi televizijos darbuotojai tikime, kad ir žiūrovai yra pasiilgę sportinės vienybės.

Labai džiaugiuosi, kad olimpiada įvyks. Turime patirties, tai jau mūsų antrosios olimpinės žaidynės. Stengsimės, kad transliacijos pasiektų kiek įmanoma daugiau žiūrovų.

REKLAMA

Įtrauksime ne tik du televizijos kanalus TV3 ir TV6, bet ir portalą tv3.lt, internetinę platformą TV3 PLAY.

Visą laiką sakėme, kad olimpiados transliacijos mums nėra dviejų savaičių iššūkis. Tai yra ilgalaikis įsipareigojimas ir džiūgaudami galime pranešti, kad TV3 bus oficialus ir kitų dviejų olimpinių žaidynių transliuotojas. 2022-aisiais žiemos olimpinių žaidynių Pekine ir 2024-aisiais vasaros Paryžiuje.

Tai yra pati sudėtingiausia transliacija, tad norime, kad viskas praeitų sklandžiai ir žiūrovai galėtų mėgautis sporto akimirkomis“, – kalbėjo L. Blaževičiūtė.

REKLAMA

Mažėjantį rinktinės dydį D. Gudzinevičiūtė paminėjo, tačiau tikisi ir medalių.

„Rinktinę turėsime, kai užsiregistruosime olimpiniame kaimelyje. Dabar yra daug kandidatų. Viltis, kad dalyvių turėsime daugiau yra gyva. Šiuo metu turime 28 kandidatus. Vieni yra iškovoję kelialapius sau, kiti – Lietuvai. Paskutiniai bilietai bus dalinami kelios savaitės iki atidarymo.

Norisi, kad kuo daugiau sportininkų galėtų išpildyti savo svajones. Sportininkas galbūt važiuoja ne laimėti, bet patirtis yra neįkainojama. Tai galėtų paliudyti visi anksčiau dalyvavę.

REKLAMA
REKLAMA

Mano noras buvo šimtas. Rio de Žaneire turėjome 68 startavusius, tad nerimo dėl mažėjimo yra. Tai yra vienas iš tų atvejų, kai prognozė pasitvirtino liūdnai. Atsirinko geriausieji, kai kurie iš jų net nepateks.

Olimpinės žaidynės yra labai rimtas žingsnis. Aišku, aš labai linkiu, kad jie įvykdytų tą paskutinę dalį ir laimėtų medalį. Man, kaip buvusiai sportininkei, džiaugsmas yra už kiekvieną medalį.

Tikiu, kad medalių bus. Turiu savo favoritus, jų neįvardinsiu“, – sakė  D. Gudzinevičiūtė.

REKLAMA

Transliacijos prasidės dar prieš olimpines žaidynes – TV3 rodys Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės kovas dėl bilieto į Tokijų.

„Liepos 4-oji mums yra labai svarbi data. Tą dieną visi bus prilipę prie televizijos ekranų ir kvėpuos tuo ritmu. Labai svarbu, kad rinktinei pavyktų – geros mintys keliauja jų adresu, nuo jų daug kas priklauso“, – minėjo L. Blaževičiūtė.

Taip pat, D. Gudzinevičiūtė papasakojo, kaip atsargiai japonai ruošiasi dideliam sportui įvykiui.

REKLAMA

„Šios žaidynės bus sunkios dėl iššūkių su pandemija. Sportininkų saugumas bus pirmoje vietoje. Jie negalės lankyti savo kolegų ar išeiti į miestą. Bus daug ribojimų kaimelyje. Daug inovacijų – akcentuojama lyčių lygybė, vėliavą neš vyras ir moteris.

Japonijoje yra didelis laiko skirtumas. Laiko aklimatizacijai tiek neturėsime, nes į kaimelį galima atvykti likus penkioms dienoms iki starto. Vyksta tikrai didelis pasirengimas, kad sportininkai jaustųsi saugiai.

REKLAMA
REKLAMA

Ne tik nuo Covid-19, bet ir žemės drebėjimų. Tokių dalykų bus tikrai nemažai, atletai turi susitaikyti. Atėjo sąrašas, kad vakcinavimas nėra privalomas, tačiau labai rekomenduojamas. Galime pasigirti, kad kartu su Izraeliu tai kryptingai vykdome“, – pasakojo D. Gudzinevičiūtė.

Laikas yra svarbus faktorius ir televizijai, tačiau žiūrovams problemų nebus, pasak L. Blaževičiūtės: „Kaip ir minėjau, laikas yra svarbus faktorius. Žmonės vasarą atostogauja, dėl to bus galimybė žiūrėti per visus ekranus. Noriu priminti, kad TV3 kanalai yra ir Go3.lt platformoje. Galimybės „atsisukti“ praleistą sportininko startą tikrai bus ir tai užtikrinsime“.

REKLAMA

Konferenciją moterys užbaigė palinkėjimais.

„Kiekvieną sportininką labai palaikau. Visų žurnalistų noriu paprašyti – mažiau kritikuokite ir pasidžiaukite, ką mūsų sportininkai pasiekia. Pasimatysime Tokijuje!“, – sakė D. Gudzinevičiūtė.

„Man labai smagu girdėti mūsų sportininkus, kad nepaisant apribojimų jie ruošiasi. Manau, kad tai yra svarbiausia. Mes pasirūpinsime techniniais dalykais, bet svarbiau, kad jie likusias 100 dienų tęstų darbą ir galėtume juos išvysti. Sėkmės, kantrybės ir ištvermės!“, – sakė L. Blaževičiūtė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų