„Wizz Air“ atnaujina skrydžius iš Rygos

Vengrijos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ nuo pirmadienio atnaujina reguliarius tarptautinius skrydžius iš Rygos oro uosto, pranešė oro uosto viešųjų ryšių skyriaus vadovė Laura Kulakova.

Kol kas „Wizz Air“ iš Rygos skraidins tik į Oslą, Eindhoveną ir Dortmundą.

Skrydžiai iš Rygos oro uosto atnaujinti jau 17 krypčių, juos siūlo keturios oro vežėjos – „Air Baltic“, „Wizz Air“, „Lufthansa“, „Finnair“.

Oro uostas primena, kad prieš skrydį reikia atidžiai susipažinti su oro uosto, oro bendrovės ir tikslinės šalies epidemiologinės saugos reikalavimais. Pavyzdžiui, „Air Baltic“ į lėktuvus neįleidžia keleivių, kurių temperatūra aukštesnė nei 37,8 laipsnio. Oro uoste privalu devėti kaukę ir laikytis nustatyto atstumo tarp žmonių.

Pagal šiuo metu Latvijoje galiojančią tvarką, jei užsienio valstybėje per pastarąsias 14 dienų susirgusiųjų COVID-19 skaičius 100 tūkst. gyventojų bus nuo 15 iki 25, tokios šalies piliečiams leidžiama atvykti į Latviją, tačiau jiems privaloma 14 dienų izoliacija, nurodant jos vietą. Jei susirgimų skaičius neviršija 15 atvejų 100 tūkst. gyventojų, tokių šalių piliečiams ne tik leidžiama atvykti, bet jiems nereikia ir izoliacijos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų