Daugelis verslo lyderių keliasi iš lovos labai anksti, rašo „Business Insider“. Visuomenė tikisi, kad verslo vadovai pirmieji kibs į darbus ir panašu, kad bent jau didžiausios verslo žvaigždės nenuvilia savo gerbėjų.

Šie vadovai nori atsikelti anksčiau nei jų kolegos ir konkurentai, dirbti ilgas valandas ir tuo pat metu rasti laiko šeimai. Daugelis jų puikiai dirba miegodami vos kelias valandas per parą. Kiti nesijaučia itin žvalūs, tačiau stresas, kurį išgyvena šie žmonės, valdydami milžiniškas kompanijas, neleidžia jiems pernelyg ilgai vartytis lovoje.

Pateikiame tik keletą verslo įžymybių, kurie darbo dieną pradeda dar neprašvitus.

„General Motor“ vadovas Danas Akersonas

Danas Akersonas (nuotr. SCANPIX)Danas Akersonas (nuotr. SCANPIX)

D. Akersonas yra linkęs atsikelti tarp 4.30 ir 5.00, nes tik tuomet jis gali bendrauti su įmonės atstovais Azijoje. D. Akersonas žavisi savo darbu, tačiau pripažįsta, kad didžiulis krūvis verčia išgyventi ir bemieges naktis, gerai bent jau tai, kad tokios naktys dėl nuolatinės veiklos neprailgsta.

REKLAMA

„Virgin America“ vadovas Davidas Cushas

Davidas Cushas (nuotr. SCANPIX)Davidas Cushas (kairėje) (nuotr. SCANPIX)

Šis kompanijos vadovas prabunda 4.15, išsiunčia reikiamus elektroninius laiškus, paskambina partneriams iš rytų pakrantės, tuomet perskaito rytinius laikraščius, išklauso sporto žinių ir užgula dviračio pedalus.

„Apple“ vadovas Timas Cookas

Timas Cookas (nuotr. SCANPIX)Timas Cookas (nuotr. SCANPIX)

Įmonės darbuotojai elektroninius laiškus iš T. Cooko gauna 4.30, o 5.00 kompanijos vadovas jau mankštinasi sporto salėje. T.Cookas didžiuojasi, kad pirmasis ateina į kompanijos biurą ir paskutinis jį palieka.

„Disney“ vadovas Robertas Igeris

Robertas Igeris (nuotr. SCANPIX)Robertas Igeris (nuotr. SCANPIX)

R. Igeris kiekvieną rytą keliasi 4.30. Vos tik prabudęs „Disney“ vadovas griebiasi įvairios veiklos. Jis skaito laikraščius, mankštinasi, klausosi muzikos, peržvelgia elektroninį paštą ir spėja pažiūrėti televizorių.

„Hain Celestial Group“ vadovas Irwinas Simonas

Iki 9.00 I.Simonas būna nuveikęs daugiau nei daugelis žmonių spėja per visą savo darbo dieną. Atsikėlęs 5.00 jis susidoroja su savo korespondencija ir skambina partneriams JAV bei Europoje. Prieš prabundant vaikams Simonas pasimeldžia, išveda pasivaikščioti šunį ir atlieka mankštą. Dar nespėjęs įžengti pro kompanijos biuro duris vadovas jau būna papusryčiavęs su kitais verslo pasaulio atstovais.

Buvęs „Peugeot“ generalinis direktorius Jeanas-Martinas Folzas

Šiuo metu J.M Folzas dalyvauja „Eutelsat Communications“ valdybos veikloje, tačiau būdamas „Peugeot“ vadovu jis spėdavo į 4.00 traukinį, važiuojantį iš Dižono į Paryžių. Be to šis vadovas tuo metu turėjo „Renault Espace“ automobilį, kurį buvo perdirbęs į darbo kabinetą ant keturių ratų.

Buvusi „Oxygen Channel“ vadovė Gerry Laybourne

„Oxygen“ įkūrėja atsikeldavo tik 6.00, tačiau 6.30 ji jau keliaudavo link darbovietės. Kartą ar du per savaitę anksti ryte ji stengdavosi pasivaikščioti po Centrinį parką Manhetene lydima jaunesnės kartos kolegos ar kolegės, kurie būdavo suinteresuoti gauti asmeninių patarimų iš įmonės vadovės. Anot G. Laybourne, jeigu žmogus keliasi anksti, vadinasi jis aiškiai žino ko nori iš gyvenimo.

REKLAMA

„Aurora Fashions“ vadovas Mike'as Shearwoodas

M. Shearwoodas vadovauja vienai iš populiariausių Jungtinės Karalystės kompanijų. Norėdamas laiku atvykti į darbą jis yra priverstas keltis 5.00, tokiu būdu kompanijos vadovas į biurą įžengia 7.45. Vyriškis gyvena Notingeme, tad kelionė į darbovietę Londone užtrunka gana ilgai, tačiau M. Shearwoodas dėl to nepergyvena, nes pakeliui turi galimybe susidoroti su korespondencija, paskambinti reikiamiems asmenims ir įsijausti į beprasidedančią darbo dieną.

„Christie“ vadovas Steve'as Murphy

Paprašytas pakomentuoti savo darbotvarkę S. Murphy buvo lakoniškas ir aiškus. Ryte galvok, po pietų veik, vakare skaityk, o naktį miegok. Anot jo, šis paprastas planas turėjo didžiulę įtaką jo gyvenimui.

„New Gersey Nets“ vadovas Brettas Yomarkas

Jauniausias NBA komandos vadovas teigia kasryt atsikeliantis 3.30, o po valandos jis jau darbuojasi savo kabinete. Savaitgaliais B.Yomarkas ilsisi ir į biurą atvyksta tik 7.00.

„Brooklyn Industries“ vadovė Lexy Funk

Rūbų ir rankinių parduotuvių tinklo įkūrėja kasryt keliasi 4.00 griebia į rankas „Blackberry“ telefoną ir pradeda darbo dieną. Tiesa, retkarčiais ji leidžia sau atsikėlus tokį ankstyvą rytą atsipalaiduoti ir paskaityti knygą.

„Cedar Fair Entertainment“ vadovas Mattas Ouimetas

M. Ouimetas vadovauja atrakcionų parko tinklui ir tikina, kad jo paties darbas primena žaidimą. M. Ouimetas keliasi 5.30 ir 6.00 iškeliauja link darbo vietos.

„Saban Capital“ vadovas Haimas Sabanas

Haim Saban (nuotr. SCANPIX)Haim Saban (nuotr. SCANPIX)

Pirmąjį kavos gurkšnį Egipte gimęs, žydų kilmės amerikietis paragauja 6.00. Valandą pasidarbavęs H. Sabanas 75 min. skiria sportui, o tada pradeda pilnavertę darbo dieną.

„Unilever“ vadovas Paulas Polmanas

Maisto ir valymo priemonių kompanijos vadovas keliasi 6.00 ir neužilgo pradea mankštintis  ant bėgimo takelio.

„Citco“ vyriausioji finansininkė Padmasree Warrior

Atsikėlusi 4.30 P. Warrior neskuba į darbą. Ji spėja susitvarkyti korespondenciją, pasimankštinti, perskaityti spaudą ir išlydėti sūnų į mokyklą. Nepaisant to savo kabineto duris vadovė praveria 8.30.

REKLAMA

Buvęs „PepsiCo“ vadovas Steve'as Reinemundas

Dirbdamas „PepsiCo“ S. Reinemundas keldavosi 5.30 ir nedelsdamas patikrindavo žiniasklaidos naujienas. Tik susipažinęs su pasaulio verslo įvykiais vadovas palikdavo namus ir išeidavo į darbą.

„Avon Products“ vadovė Andrea Jung

Įprasta darbo diena pradedama 5.00. Tada ateina laikas sportui, na o 8.00 galima imtis vadovavimo grožio imperijai.

Buvęs „Goldman Sachs“ vadovas Jonas Corzine

Kolegos vis dar atsimena, kad šis banko vadovas darbe pasirodydavo 6.00, prieš tai spėjęs nubėgti 8 km. Nepaisant ankstyvo pasirodymo, vakare darbo vietą jis palikdavo vienas paskutiniųjų

„Starbucks“ vadovas Howardas Schultzas

Howard Schultz (nuotr. SCANPIX)Howard Schultz (nuotr. SCANPIX)

Kavinių tinklo vadovas rytą pradeda drauge su žmona mindamas dviratį, tačiau jis sugeba atvykti į darbą 6.00.

Buvęs „PayPal“ vadovas Jeffas Jordanas

J. Jordanas pripažino, kad dirbdamas „PayPal“ atvykdavo į biurą 5.00 ir palikdavo jį 7.00. Anot jo, pernelyg ilgos darbo valandos buvo viena iš priežasčių, privertusių palikti mėgstamas pareigas.

Buvę JAV prezidentai George'as HW Bushas ir George'as W Bushas

George W. Bush (nuotr. SCANPIX)George W. Bush (nuotr. SCANPIX)

Vyresnysis Bushų šeimos vyras eidamas JAV prezidento pareigas keldavosi 4.00 ir 6.00 jau pradėdavo vadovauti Baltiesiems rūmams. Sūnus laikydavosi panašios dienotvarkės ir į prezidento darbo kabinetą įžengdavo 6.45.


Rašyti komentarą...
k
kaip
2012-01-24 09:05:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuvokiama blaiviu protu.suspetu ta pat padarytir veliau, bet nemiega niekaip pencininkai, tai 4 keliasi.As 9 val keliuosi arba 10 val.ir speju viska padaryt.DDD kad anksti keliasi.buvo ir man taip, bet atsikraciau to kvailo iprocio anksti keltis- ryto miegas- labai vertingas.issimiegojes daugiau padarai, kavos maziau reikia ir galva kitaip dirba.
Atsakyti
0

E
Egidijus
2012-01-29 00:40:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neįmanoma taip anksti keltis.
Atsakyti
0

E
Egidijus
2012-01-29 00:41:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėjot parašyt kada eina miegot įdomu kiek laiko miega.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų