apple

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „apple“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „apple“.

ES pritarė bendrovės „Apple“ planui leisti konkurentams naudoti jos patentuotą atsiskaitymo telefonu funkciją

ES ketvirtadienį pritarė bendrovės „Apple“ pasiūlymui leisti konkurentams šalių bloko viduje naudoti atsiskaitymo prilietus telefoną „iPhone“ (angl. tap to pay) funkciją, užbaigdama ilgai trukusį tyrimą ir padėdama bendrovei išvengti didelės baudos.
2024-07-11

ES kaltina „Apple“ pažeidus skaitmeninės konkurencijos taisykles

Europos Sąjunga pirmadienį apkaltino technologijų milžinę „Apple“ pažeidus naujas skaitmeninės konkurencijos taisykles ir nustačius savo prekyvietėje „App Store“ taisykles, neleidžiančias programinės įrangos kūrėjams nukreipti naudotojų į kitas platformas.
2024-06-24

„Apple“ nukėlė naujų DI funkcijų pristatymą Europoje

„Apple“ penktadienį pranešė dėl „teisinių neapibrėžtumų“, susijusių su naujuoju svarbiu ES teisės aktu, kuriuo siekiama pažaboti didžiųjų technologijų bendrovių galias, nukelianti neseniai pristatytų dirbtinio intelekto funkcijų diegimą Europoje. Išmaniųjų telefonų „iPhone“ gamintojos atstovas pasakė, jog „nemanome, kad šiemet sugebėsime pristatyti šias funkcijas ES vartotojams“, kaip priežastį nurodydamas neseniai Europos Sąjungoje įsigaliojusį Skaitmeninių rinkų įstatymą.
2024-06-21

Svarbi žinia „Apple“ naudotojams: laukia pokyčiai

Birželio 10 dieną pasaulinės kūrėjų konferencijos (Worldwide Developers Conference) metu pranešta, kad „Apple“ vartotojų rudenį laukia geroji žinia – naujausia „Apple iOS 18“ versija. Eiliniai vartotojai ją į savo įrenginius įsidiegti galės jau rugsėjį. Tiesa, programėlių kūrėjai (developeriai) jau dabar gali įsidiegti „iOS 18 Developer Beta“ versiją ir išbandyti.
2024-06-18

Įspėja visus senesnių „Apple“ telefonų modelių turėtojus: kuo greičiau jų atsikratykite

Jei turite septynerių ar daugiau metų senumo „iPhone“ telefoną, jums gali grėsti kibernetinė ataka. Saugumo ekspertai įspėjo, kad nuo 2008 m. iki 2014 m. pagaminti išmanieji telefonai nebėra palaikomi programinės įrangos atnaujinimų, kurie apsaugo naudotojus nuo kenkėjiškų programų ir kitų išnaudojimų, skelbia portalas „Daily Mail“. Šiuo metu nepalaikomi „iPhone“ telefonai yra nuo originalaus modelio iki „iPhone 6 Plus“, tačiau beveik kasmet į sąrašą įtraukiami nauji modeliai.
2024-06-10

JAV saugumas perspėja dėl pavojaus telefonams: apsisaugoti užteks tik vieno veiksmo per savaitę

Mažiausiai 10 mln. išmaniųjų telefonų yra jautrūs atakoms, vadinamoms „zero-click“ (angl. „nulinio-paspaudimo“), kurie leidžia įsilaužėliams į įrenginius įkelti kenkėjiškas programas bei šnipinėjimo programinę įrangą, vartotojams nė nespaudžiant nuorodų. Visi, turintys „Apple“ ar „Android“, turėtų bent kartą per savaitę išjungti ir įjungti savo įrenginį, kad apsaugotų jį nuo įsilaužėlių.
2024-06-04

Kreipiasi į šių „iPhone“ telefonų savininkus – galite tikėtis daugiau kaip 320 eurų

Dalis „iPhone“ išmaniųjų telefonų savininkų gali tikėtis gauti daugiau kaip 320 eurų siekiančių išmokų. CNN rašo, kad dalis „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ savininkų gali teikti skundą ir tikėtis gauti iki 349 JAV dolerių (daugiau kaip 320 eurų) siekiančia kompensaciją pagal 2019 m. parengtą ieškinį, kuris buvo pateiktas JAV Šiaurės Kalifornijos apygardos apylinkės teismui.
2024-05-27

„Apple“ ir „Google“ įspėja naudotojus: jūsų išmanusis įrenginys gali būti sekamas per „Bluetooth“

„Apple“ ir „Google“ bendradarbiauja siekdamos įspėti naudotojus, ar jie yra sekami per „Bluetooth“ ryšį. Portalas „Euronews“ paaiškino, kaip nustatyti, ar jus stebi, ir ką tokiu atveju daryti. Jei telefone pasirodo įspėjimas „rastas kartu su jumis judantis [daiktas]“, nežinomas įrenginys seka kiekvieną jūsų judesį. Tai naujausias pokytis, kurį „Apple“ ir „Google“ diegia siekdamos užkirsti kelią piktnaudžiavimui prietaisais, padedančiais sekti jūsų daiktus.
2024-05-20

„Apple“ finansinius rodiklius apkarpė silpna telefonų paklausa

„Apple Inc.“ finansinių rodiklių kritimą per metus nulėmė silpna „iPhone“ bei kitos produkcijos paklausa, JAV technologijų milžinei tarptautinės išmaniųjų telefonų rinkos lyderės pozicijas vėl užleidus konkurentei iš Pietų Korėjos „Samsung“. Pasak JAV bendrovės pranešimo, pardavimų pajamos pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, sumenko 4,2 proc. iki 90,8 mlrd. dolerių, o grynasis pelnas – 2,5 proc. iki 23,6 mlrd.
2024-05-03

„Samsung“ pagal parduotų išmaniųjų telefonų skaičių aplenkė „Apple“

Pirmadienį tyrimų bendrovės IDC paskelbtais duomenimis, pirmuoju 2024 m. ketvirčiu „Samsung“ pagal parduotų išmaniųjų telefonų skaičių nurungė bendrovę „Apple“. IDC pranešė, kad pirmąjį 2024 m. ketvirtį visame pasaulyje parduotų išmaniųjų telefonų skaičius per metus išaugo 7,8 proc. ir pasiekė 289,4 mln. vienetų. Bendrovės IDC skaičiavimu, paskutinį ketvirtį „Samsung“ pardavė 60,1 mln. išmaniųjų telefonų, o „Apple“ – 50,1 mln. savo išmaniųjų prietaisų „iPhone“, atitinkamai užimdamos 20,8 proc.
2024-04-15
REKLAMA
REKLAMA

Armonaitė susitiks su „Apple“ ir „Amazon“ atstovais

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė trečiadienį Trakuose susitiks su pasaulinių technologijų įmonių „Apple“ ir „Amazon Web Services“ (AWS) atstovais – ji pristatys Lietuvos investicinę aplinką ir sąlygas technologijų įmonėms kurtis Lietuvoje, pranešė ministerija. Susitikimai su įmonių atstovais vyks Trijų jūrų iniciatyvos verslo forumo, kuris politiškai ir ekonomiškai jungia Vidurio ir Rytų Europos šalis, metu.
2024-04-10

„Apple“ ir „Shutterstock“ pasirašė sutartį dėl dirbtinio intelekto mokymo vaizdo srityje

„Apple“ pradeda bendradarbiauti su nuotraukų ir vaizdo įrašų platforma „Shutterstock“ dirbtinio intelekto (DI) mokymo vaizdų srityje, siekiant tobulinti „Apple“ įrenginiuose esančias naujausias technologijas, pirmadienį pranešė bendrovė „Apple“. Technologijų milžinė neseniai pasirašė iki 50 mln.
2024-04-09

„Apple“ atleidžia daugiau kaip 600 darbuotojų

Išmaniųjų telefonų „iPhone“ gamintojas „Apple“, vienos Kalifornijos valstijos agentūros duomenimis, atleido daugiau kaip 600 darbuotojų. Tai pirmieji „Apple“ personalo narių atleidimai nuo pandemijos pradžios, apie kuriuos turima žinių. Šiai Kalifornijoje įsikūrusiai įmonei iš esmės pavyko išvengti pernai nuvilnijusios didžiulės atleidimų bangos, kuri palietė „Amazon“, „Meta“, „Google“ ir kitus technologijų milžinus. Atleidimų buvo imtasi po to, kai pandemijos metu vyko intensyvus samdymas.
2024-04-05

ES Komisija tirs, ar „Alphabet“, „Apple“ ir „Meta“ nepažeidė „prieigos valdytojų“ taisyklių

Europos Komisija pirmadienį pranešė atliksianti tyrimą dėl įtariamų bendrovių „Apple“, „Meta“ ir „Google“ savininkės „Alphabet“ įvykdytų Europos Sąjungos internetiniams „prieigos valdytojams“ nustatytų taisyklių pažeidimų. Tai pirmas pagal kovo 7 d. įsigaliojusį ir bendrovių, kurias Komisija skaitmeninėje ekonomikoje laiko „prieigos valdytojais“, veiklą reglamentuojantį ES Skaitmeninių rinkų aktą (SRA) atliekamas reikalavimų nevykdymo tyrimas.
2024-03-25

ES pagal naują skaitmeninių rinkų įstatymą tirs „Apple“, „Google“ ir „Meta“ veiklą

Europos Sąjunga (ES) pirmadienį paskelbė, kad pagal didžiulį skaitmeninių rinkų įstatymą atliks pirmuosius tyrimus dėl „Apple“, „Google“ valdytojos „Alphabet“ ir „Meta“ veiklos. Tai gali lemti didelių baudų skyrimą šiems JAV milžinams.
2024-03-25

Bendrovei „Apple“ už akcininkus suklaidinusius Cooko pareiškimus gali tekti sumokėti 490 mln. JAV dolerių

Keletas bendrovės „Apple“ vadovo Timo Cooko prieš daugiau nei penkerius metus pasakytų sakinių išmaniųjų telefonų „iPhone“ gamintojai gali kainuoti beveik pusę milijardo dolerių. „Apple“ nori grupiniame ieškinyje, kurio nagrinėjimas vyksta jau penkerius metus, sudaryti taikos susitarimą, pasiūlydama sumokėti 490 mln. JAV dolerių sumą, nurodoma savaitgalį teismo paskelbtuose dokumentuose.
2024-03-18

„Apple“ leis ES naudotojams atsisiųsti programėles tiesiai iš kūrėjų tinklalapių

Susilaukusi Europos Sąjungos (ES) reguliuotojų spaudimo, technologijų milžinė „Apple“ paskelbė, kad išmaniųjų telefonų „iPhone“ naudotojai ES galės atsisiųsti programėles tiesiai iš kūrėjų tinklalapių, užuot naudojęsi jos programėlių parduotuve „App Store“. Šis žingsnis atitinka ES Skaitmeninių rinkų akto (SRA), skirto reguliuoti technologijų milžinus ir užtikrinti vienodas konkurencijos sąlygas mažesniems konkurentams, nuostatas.
2024-03-13

Įspėja „iPhone“ turėtojus: niekada nekraukite telefono baterijos per naktį

Technologijų ekspertas atskleidė, kodėl niekada neturėtumėte palikti savo „iPhone“ įkraunamo per naktį. Jis taip pat atskleidė akivaizdžius pavojus, kylančius miegant su įrenginiu po pagalve, skelbia portalas „Daily Mail“. Scottas Poldermanas iš JAV pakartojo oficialų „Apple“ įspėjimą, kai suprato, kad milijonai žmonių gali rizikuoti patirti elektros smūgį, susižaloti arba užsidegti.
2024-03-13

„Apple“ išmetė žaidimo „Fortnite“ kūrėjus iš operacinės sistemos „iOS“ programėlių parduotuvės Europos Sąjungoje

„Apple“ sudavė smūgį populiariojo žaidimo „Fortnite“ kūrėjams, Europos Sąjungoje panaikindama jų paskyrą išmaniųjų telefonų „iPhone“ operacinėje sistemoje. Tokios paskyros suteikia kūrėjams, šiuo atveju – žaidimo „Fortnite“ autorei „Epic Games“ galimybę savo programėlėmis prekiauti išmaniuosiuose telefonuose „iPhone“ įdiegtuose skaitmeninėse parduotuvėse.
2024-03-07

„Apple“ nutraukia vieną iš savo projektų

JAV technologijų milžinė „Apple“ nutraukia savo elektromobilio kūrimo projektą, skelbia „The Wall Street Journal“. Pasak leidinio šaltinių, „Project Titan“ pavadinimo projekte dalyvavę darbuotojai buvo informuoti, kad bendrovė nutraukia pastangas šioje srityje, o investicijas iš jos nukreips į generatyvinio dirbtinio intelekto (DI) vystymą.
2024-02-29

„Apple“ atsisako automobilio gamybos planų: susitelks į dirbtinį intelektą

Ištisą dešimtmetį lauktas technologijų bendrovės „Apple“ elektromobilis, regis, pasiekė liepto galą. Naujienų agentūra „Bloomberg“ pranešė, jog „Apple“ nusprendė nutraukti sudėtingą autonominio automobilio projektą. Naujienų agentūros duomenimis, prie „Apple“ automobilio projekto dirbo daugiau nei 2 000 inžinierių. Dabar jų laukia perkėlimas į kitą padalinį, dirbantį su dirbtiniu intelektu.
2024-02-28

„Apple“, anot žiniasklaidos, atsisako planų sukurti elektromobilį

„Apple“, anot JAV žiniasklaidos, atsisako savo ambicijų sukurti elektromobilį ir užbaigia dešimtmetį trukusį atitinkamą projektą, kurį ištiko sunkumai. „Bloomberg“ skelbė, kad išmaniųjų telefonų „iPhone“ gamintojas savo paslaptingai automobilių kūrimo programai buvo paskyręs beveik 2 000 darbuotojų, tačiau susidūrė su vis konkurencingesniu elektromobilių sektoriumi. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, maždaug 2014 m. pradėto projekto „Titan“ tikslas buvo sukurti visiškai autonominį automobilį.
2024-02-28

Naudojate šį telefoną? Įspėja – kuo greičiau tai padarykite dėl saugumo

„Apple“ flagmanų „iPhone“ naudotojai raginami kuo greičiau atsinaujinti savo įrenginių programinę įrangą. Išleista „iOS 17.3“ versija jau prieinama ir Lietuvos gyventojams, rašoma pranešime spaudai. Arnoldas Lukošius, „Tele2“ Inovacijų ekspertas, sako, kad šis atnaujinimas labiausiai susijęs su įrenginio saugumu – jei išmanusis būtų pavogtas ar pamestas, į jį įsilaužti būtų gerokai sunkiau. Be to, „Apple“ pataisė ir kitas ankstesnės versijos saugumo spragas.
2024-02-04

Telefonų „iPhone“ paklausai didėjant, pirmuoju ketvirčiu išaugo bendrovės „Apple“ pelnas

JAV technologijų bendrovė „Apple“ ketvirtadienį pranešė pirmuoju gruodžio 30 d. pasibaigusiu ketvirčiu uždirbusi beveik 34 mlrd. JAV dolerių pelno – tam įtakos turėjo išmaniųjų telefonų „iPhone“ pardavimo apimtys. Keturis ketvirčius mažėjusios pajamos pagaliau 2 proc. išaugo ir pasiekė 119,6 mlrd. JAV dolerių. Kinijos segmente, apimančiame bendrovės „Apple“ veiklą Taivane ir Honkonge, JAV bendrovės pajamos sumažėjo maždaug 13 proc.
2024-02-02

Įspėja „iPhone“ savininkus: laukia pokyčiai

2024 metais „Apple“ planuoja išleisti didžiausią visų laikų „iOS“ atnaujinimą ir štai ką tai reiškia jūsų telefonui. Visi „iPhone“ gerbėjai šiais metais sulauks atnaujinimo, kuris gali būti vienas didžiausių. Taip teigia „Apple“ ekspertas iš „Bloomberg“ Markas Gurmanas. Pasak jo, būsimasis operacinės sistemos „iOS 18“ atnaujinimas gali būti vienas didžiausių, jei ne pats didžiausias, per visą bendrovės istoriją.
2024-02-01

ES įstatymai paskatino „Apple“ Europoje įgyvendinti didelius su „App Store“ susijusius pokyčius

Paklusdama naujiems Europos Sąjungos (ES) antimonopoliniams reglamentams, JAV technologijų milžinė „Apple“ paskelbė apie didelius savo paslaugų Europoje pokyčius, kurie pirmą kartą leis telefonų „iPhone“ naudotojams atsisiųsti alternatyvias programėlių parduotuves. Šios permainos, kurios bus įgyvendintos kovo mėnesį, kai įsigalios ES Skaitmeninių rinkų aktas, apribos programėlių parduotuvės „App Store“ dominavimą.
2024-01-26

„Apple“ sumokėjo Rusijai 13,6 mln. dolerių baudą

JAV informacijos technologijų milžinė „Apple“ sumokėjo 13,6 mln. JAV dolerių baudą į Rusijos iždą dėl Maskvos teiginių, kad bendrovė piktnaudžiavo dominuojančia padėtimi mobiliųjų programėlių rinkoje. „iPhone“ gamintoja sustabdė pardavimus ir apribojo paslaugų teikimą, įskaitant „Apple Pay“, Rusijoje netrukus po to, kai Kremlius 2022-ųjų vasarį pradėjo plataus masto invaziją į Ukrainą.
2024-01-23

Europos Komisija paprašė suteikti informacijos atliekant platformos „Apple Pay“ tyrimą dėl konkurencijos ribojimo

Europos Komisija paprašė suteikti informacijos apie technologijų milžinės „Apple“ įsipareigojimus, siekiant sumažinti susirūpinimą dėl konkurencijos ribojimo, atliekant bekontakčius atsiskaitymus mobiliaisiais prietaisais parduotuvėse. „Apple Pay“ yra bendrovės „Apple“ mobilioji piniginė, suteikianti vartotojams galimybę atsiskaityti mobiliaisiais prietaisais ir veikianti bendrovės „Apple“ operacinės sistemos iOS pagrindu, su ja sudarydama uždarą ekosistemą.
2024-01-19

IDC: Pasaulio išmaniųjų telefonų rinka 2023-aisiais susitraukė 3,2 proc., lyderė – „Apple“

Per praėjusius metus pasaulyje nupirkta 1,17 mlrd. išmaniųjų telefonų – 3,2 proc. mažiau nei 2022-aisiais, rodo „International Data Corporation (IDC)" paskelbti išankstiniai rinkos tyrimų duomenys. Pardavimų per metus lydere tapo „Apple“ (20,1 proc. rinkos), šį titulą perėmusi iš „Samsung“, kurį Pietų Korėjos gamintoja prarado pirmąkart nuo 2010-ųjų. Vien tik paskutinį praėjusį metų ketvirtį buvo juntamas ryškus rinkos atsigavimas – telefonų parduota 326,1 mln., tai yra 8,5 proc.
2024-01-16

Vardija įmones, kurios mokėjo didžiausias algas Lietuvoje: du darbuotojai gavo po 55,9 tūkst. eurų

Transporto, elektronikos, sveikatos priežiūros ir kitų produktų prekybos įmonė „3M Lietuva“ lapkritį mokėjo didžiausias algas Lietuvoje – du jos darbuotojai gavo po 55,9 tūkst. eurų iki mokesčių, rodo „Sodros“ duomenys. JAV privataus kapitalo investicinių fondų valdytoja „Schonfeld Strategic Advisors“ devyniems darbuotojams mokėjo po 46,5 tūkst. eurų (iki mokesčių), krovinių vežimo ir logistikos grupės „Girteka Group“ (5 darbuotojai) – daugiau nei po 21,7 tūkst.
2023-12-27

„Apple“ uždrausta JAV prekiauti jos naujausių modelių laikrodžiais

Technologijų milžinė „Apple“ pareiškė, kad apskųs draudimą Jungtinėse Valstijose prekiauti jos naujausių modelių išmaniaisiais laikrodžiais po to, kai JAV prezidento administracija nusprendė nevetuoti sprendimo dėl patentų pažeidimų. Naujausių „Apple“ išmaniųjų laikrodžių modelių draudimas įsigaliojo antradienį - „Apple Watch Series 9“ ir „Apple Watch Ultra 2“ nebegalima įsigyti nei parduotuvėse, nei internetu.
2023-12-27

„Brand Finance“: didžiųjų pasaulio kompanijų nematerialus turtas per metus brango 8 proc.

Didžiausių pasaulio kompanijų nematerialiojo turto vertė per pastaruosius metus išaugo 8 proc. iki 61,9 trln. JAV dolerių, rodo tarptautinės tyrimų kompanijos „Brand Finance“ naujausi duomenys. Lyderės pagal šį rodiklį titulą išsaugojo „Apple Inc.“ – jos nematerialus turtas per metus brango 17 proc. iki 2,68 trln. dolerių. Į antrąją šio sąrašo eilutę pakilo „Microsoft Corp.“ (augimas 46 proc. iki 2,32 trln. dolerių), laipteliu žemiau nustūmusi „Saudi Aramco“ (3,5 proc. 1,85 trlln.
2023-11-28

Įspėja „iPhone“ savininkus: kuo greičiau tai padarykite

„Apple“ išleido senesniems „iPhone“ telefonams skirtą saugumo pataisą, kurią būtina nedelsiant atsisiųsti. Nors naujausi „Apple“ telefonai su „iOS 17“ jau pasirodė pasaulinėje rinkoje, tačiau JAV įmonė neignoruoja tų, kurie dar neatnaujino arba negali atnaujinti šios naujausios ir geriausios operacinės sistemos.
2023-10-16

Skubiai kreipiasi į „iPhone“ savininkus: neatlikus 1 veiksmo galite skaudžiai nukentėti

Neseniai nuskambėjo atvejis, kai kibernetinių nusikaltėlių atakos auka tapo žymus Egipto politikas, paskelbęs apie ketinimus dalyvauti prezidento rinkimuose. Jo „iPhone“ buvo užkrėstas šnipinėjančia programine įranga dėl senesnės versijos „iOS“ spragų. „Apple“ suskubo šias spragas ištaisyti, tačiau visiems vartotojams rekomenduojama savo įrenginyje kuo skubiau įsidiegti naujausią programinės įrangos versiją.
2023-10-09

Kreipiasi į „iPhone“ savininkus: ragina atlikti 1 veiksmą

Visiems iPhone 15 įrenginių savininkams vertėtų pasitikrinti savo nustatymus ir atsisiųsti skubų iOS atnaujinimą, kurį ką tik išplatino Apple.  Netikėtas įrenginių kaitimas JAV technologijų įmonė per naktį išleido programinės įrangos naujinį, kuriame pašalintos dvi rimtos saugumo spragos ir ištaisyta klaida, dėl kurios kai kurie įrenginiai įkaisdavo.
2023-10-08

Žiniasklaida: „Apple“ ketina gamybos apimtis Indijoje per 4-5 metus padidinti penkiskart

JAV technologijų milžinė „Apple Inc.“ planuoja gamybos apimtis Indijoje per artimiausius 4-5 metus padidinti daugiau kaip penkis kartus, skelbia Indijos leidinys „Press Trust of India“, remdamasi neįvardytais šaltiniais šalies vyriausybėje.
2023-09-25

„Apple“ naudotojai – sukluskite: šie „iPhone“ modeliai skleidžia per daug radiacijos

Prancūzijos specialistai pareiškė, kad „iPhone 12“ telefonai skleidžia per daug radiacijos ir prašo kompanijos „Apple“ stabdyti jo pardavimus. „Apple“ su prancūzų išvadomis nesutinka, bet aiškėja, kad technologijų gigantė savo telefonus tikrina kitaip, nei prancūzai. Aiškintis dėl savo telefonų saugumo kompanija „Apple“ priversta kaip tik tuo metu, kai pasauliui pristatė naują, 15, „iPhone“ telefonų seriją.

RRT atstovas: nebaigus tyrimo dėl „iPhone 12“ jų pardavimai Lietuvoje nestabdomi

Prancūzijos reguliuotojo atliekamas „iPhone 12“ mobiliojo telefono elektromagnetinės spinduliuotės tyrimas dar nėra baigtas, todėl nurodymo stabdyti jo pardavimus Europos Sąjungoje (ES) nėra, sako vienas  Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) tarybos vadovų.  „Šiandien tokio nurodymo nėra (sustabdyti „iPhone 12“ pardavimus – BNS), nes vyksta tyrimas ir pati tyrimo procedūra nėra baigta.
Aktualijos 2023-09-14

Kinija sako, kad neturi draudimų pareigūnams pirkti ar naudoti užsienietiškus telefonus

Kinija trečiadienį paneigė, kad esama įstatymų, draudžiančių pareigūnams pirkti ar naudoti užsienietiškus telefonus, įskaitant „iPhone“, po to, kai buvo pranešta, kad Pekinas draudžia valstybės tarnautojams naudoti „Apple“ įrenginius.
2023-09-13

Prancūzija nurodė „Apple“ sustabdyti „iPhone 12“ pardavimus dėl per didelės spinduliuotės

Prancūzijos reguliavimo institucija antradienį nurodė JAV technologijų milžinei „Apple“ sustabdyti „iPhone 12“ pardavimus šioje šalyje dėl jų per didelės elektromagnetinės spinduliuotės bei atitinkamai pertvarkyti jau naudojamus šio modelio mobiliojo ryšio telefonus. Radijo dažnius reguliuojanti Prancūzijos agentūra ANFR pranešė, kad bandymų metu nustatyta, jog „iPhone 12“ skleidžia daugiau elektromagnetinių bangų nei leidžiama saugiam naudojimui.
2023-09-13

Pristatė „Apple“ naujienas: štai, kaip atrodys „iPhone 15“

Kasmet juokaujama, kad technologijų giganto „Apple“ gerbėjams Kalėdos ateina jau rugsėjį. Ką tik pasibaigusiame renginyje „Apple“ pristatė naują išmaniųjų telefonų „iPhone 15“ seriją bei laikrodžius „Watch Series 9“ ir „Apple Watch Ultra 2“. Kuo pasižymi kiekviena iš naujienų, pasakoja „Bitės Profas“. „Apple“ kasmet pažeria didelį kiekį naujų ir dar nematytų produktų, todėl šie metai ne išimtis. Vienas reikšmingiausių atnaujinimų – USB Type-C jungtis „Apple“ įrenginiuose.
2023-09-12

EK imasi riboti „Alphabet“, „Amazon“, „ByteDance“, „Meta“, „Microsoft“ ir „Apple“ veiklą

Europos Komisija (EK) trečiadienį pirmą kartą suteikė prieigos valdytojo statusą šešioms pasaulio interneto bei technologijų gigantėms, pranešė EK. Teigiama, kad tokiu būdu ES nustato aiškias žaidimo taisykles, kad skaitmeninės rinkos būtų sąžiningos ir atviros – jos apribos šių korporacijų ekonominę galią ir suteiks daugiau galimybių vartotojams.
2023-09-06

Rusijoje – draudimas ministerijos darbuotojams: neleis naudotis „iPhone“ telefonais

Rusijos pramonės ir prekybos ministerijos darbuotojams bus uždrausta naudotis amerikiečių kompanijos „Apple“ pagamintais išmaniaisiais telefonais „iPhone“. Kaip rašo portalas „Obozrevatel“, Rusijoje „iPhone“ telefonai yra laikomi įrenginiais, kurie esą gali būti naudojami šnipinėjimui. Žinią apie ministerijos darbuotojų laukiantį draudimą skelbia ir rusų žiniasklaidos kanalai.
82 2023-07-12

„Apple“ pardavėjui Lietuvoje praėję metai – geriausi istorijoje

JAV technologijų milžinės „Apple“ produktų prekybos, techninio aptarnavimo ir priežiūros įmonė „iDeal“ pernai uždirbo 1,32 mln. eurų grynojo pelno – 14 proc. daugiau nei 2021aisiais (1,16 mln. eurų). Įmonė skelbia, kad tai buvo geriausi jos rezultatai. „iDeal“ pajamos praėjusiais metais augo 28 proc. iki 46,6 mln. eurų (2021 metai – 36,4 mln. eurų), rodo Registrų centrui pateiktos finansinės ataskaitos.
2023-07-07

„Apple“ gerokai apkarpo mišriosios realybės akinių „Vision Pro“ gamybos planus

  JAV technologijų milžinė „Apple Inc.“ priversta gerokai apkarpyti mišriosios realybės akinių „Vision Pro“ gamybos planus dėl jų dizaino bei pagaminimo sudėtingumo, skelbia „Financial Times“, remdamasis informuotais šaltiniais, artimais „Apple“ ir Kinijos bendrovei „Luxshare“, kuri vykdys akinių surinkimo pirmąjį etapą. Išskirtinį dėmesį pritraukusius „Vision Pro“ beveik prieš mėnesį pristatydama „Apple“ teigė, jog tokie akiniai kainuos 3,5 tūkst.
2023-07-03

Ištrinkite šias programėles: telefonas veiks greičiau

Technologijų ekspertai įspėja išmaniuosius įrenginius naudojančius gyventojus – ištrinkite šias programėles iš savo telefono. Jie teigia, kad neretai kai kurios programėles, tarp kurių ir „Facebook“, yra kaltos dėl telefono lėtėjimo. Neretai savo telefone turime daug įvairiausių programėlių, kurios daugeliu atveju mums yra nereikalingos ir net nebenaudojamos. Šios programos užima daug vietos, o laikui bėgant gali ir sulėtinti telefono veikimą.
2023-06-19

„Diablo 4“ startas ir ko tikėtis iš 3500 dolerių kainuojančių „Apple“ virtualios realybės akinių

Po savaitės pertraukos Žaidimų Balso laida grįžo su itin svarbiomis „Diablo 4“ naujienomis! Šis nuo pirmų sekundžių super hitu vadinamas žaidimas panašu, kad gali pretenduoti į metų geriausio apdovanojimą! Taip pat laidos vedėjai Edgaras, Sigitas ir Rokas aptarė, ką gausime sumokėję net 3500 dolerių už „Apple“ kompanijos kurtus virtualiosios realybės akinius.
2023-06-08

Rusija kaltina JAV dėl kibernetinės atakos prieš „Apple“ įrenginius

Rusijos saugumo agentūra FSB apkaltino Jungtines Valstijas dėl kibernetinės atakos prieš tūkstančius „Apple“ įrenginių, kibernetinio saugumo įmonei „Kaspersky Lab“ pranešus, kad jos darbuotojų naudojamuose „iPhone“ telefonuose aptikta šnipinėjimo programų. FSB ketvirtadienį pareiškė, kad JAV nacionalinio saugumo agentūra glaudžiai bendradarbiavo su „Apple“, nes buvo užkrėsti tūkstančiai įrenginių ir nutekinti Rusijos ambasadose užsienyje dirbančių žmonių telefono numeriai.
2023-06-02

„Apple“ atidarė savo pirmąją mažmeninės prekybos parduotuvę Indijoje

JAV technologijų milžinė „Apple“ antradienį atidarė savo pirmąją mažmeninės prekybos parduotuvę Indijoje. Pirmosios parduotuvės atidarymas pabrėžia, kad bendrovė vis daugiau dėmesio skiria šiai Pietų Azijos valstybei kaip reikšmingai pardavimo rinkai ir gamybos centru buvusios Kinijos alternatyvai. „Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas asmeniškai atvėrė parduotuvės duris ir pasveikino klientus džiūgaujančių darbuotojų akivaizdoje.
2023-04-18

„iPhone“ sulaukė ilgai laukto „iOS 16.4“: kas naujo?

Šią savaitę „Apple“ nudžiugino savo klientus išleisdama ilgai lauktą „iOS 16.4“ atnaujinimą. Naujoji programinės įrangos versija pasižymi ne tik svarbiais saugumo pataisymais, bet ir tokiomis praktiškomis naujovėmis, kaip geresnė skambučių kokybė bei nauji jaustukai, rašoma „Telia“ pranešime spaudai. „Nuo oficialaus „iOS 16“ debiuto rugsėjį „Apple“ išleido nemažai atnaujinimų, susijusių su klaidų pataisymais ir įvairių funkcijų veikimo optimizavimu.
2023-03-30
Į viršų