Daugiabučių namų administratoriai skaičiuoja, kad net 70 proc. Kauno daugiabučių namų reikia remontuoti tarpblokines siūles. To laiku nepadarius gali pradėti drėkti buto sienos ir įsimesti sunkiai išnaikinamas pelėsis. Norintieji, kad jų daugiabutyje būtų sutvarkytos susidėvėjusios siūlės turėtų nedelsti – šie darbai atliekami tik nuo kovo iki spalio.

Netrukus prasidėsiantis atodrėkis senų daugiabučių namų gyventojams vėl primins apie vieną dažniausiai pasitaikančių ligų – šlampančias ir pelijančias butų sienas. Daugeliu atvejų ši problema senuose blokiniuose namuose pasireiškia dėl prastos būklės siūlių. Mat per tinkamai neizoliuotas siūles į butus per sienas skverbiasi vanduo: jos drėksta, pelija, o tai ne tik sukelia diskomfortą, bet ir kelia pavojų tokiuose butuose gyvenančių žmonių sveikatai.

Jei bute nuolat šlampa ar pelija sienos, tvarkyti siūles tiesiog būtina. Nekreipti dėmesio į susidėvėjusias siūles yra tas pats, kaip ir negydyti progresuojančios ligos. Kuo ilgiau delsiama, tuo pasekmės gali būti liūdnesnės - netvarkant susidėvėjusių siūlių išlaidos už remontą kasdien vis labiau auga.

Daugiabučius namus prižiūrinčios įmonės „Mano būstas“ Kauno regiono vadovė Vida Naudžiūnienė sako, jog laikinojoje sostinėje siūlės šiandien sutvarkytos tik apie 20-30 proc. namų. Likusiuose daugiabučiuose ši problema turės būti sprendžiama, nebent gyventojai, kurių butai šlampa ir pelija, nenorės nieko keisti.

REKLAMA

„Pernai mūsų įmonės Kaune siūles sutvarkė 199 daugiabučiuose namuose, tačiau norinčiųjų, kad jų namuose būtų suremontuotos siūlės, skaičius yra didesnis. Dėl technologinių dalykų šis remontas gali būti atliekamas tik kai lauke oro temperatūra yra teigiama, todėl siūlių tvarkymo darbus planuojame atnaujinti jau šį mėnesį. Tie gyventojai, kurie norėtų, kad jų daugiabučiuose šiemet būtų atliktas siūlių remontas, turėtų paskubėti ir užsiregistruoti, nes norinčiųjų daug, o laiko šiems darbams atlikti – mažai, tik iki spalio“, - teigė V.Naudžiūnienė.


Rašyti komentarą...
P
Poniai Vidai Naudžiūnienei
2013-03-09 21:18:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponia Naudžiūniene, nepirškit savo neteisybės kitiems...viskas aišku, kaip atliksit jūs darbus. "Mariusta" atliks, o ponia Naudžiūnienė pasirašys...čia juoktis net neverta...
Jokios naudos nėra, nes darbai nėra priimami, o tik pasirašinėjami...darbai atliekami belekaip...
Gerb. namo gyventojai, netikėkit "City Service"...jie daro darbus, jie patys ir save pasitikrina...ką nori, tą ir surašo...Kompetencijos "City Service" didelis NULIS...kurkite bedrijas, nes nustekens iki paskutinio atodūsio....ir kuo jie bepasivadintu ar "Mano būstu" ir išskaidytu į "centro būtas" ir kitus pavadinimus, vistiek išliks pravesta "sektos" paskaitėles pudrinti žmonėms žilas galveles....
Atsakyti
-1

T
Tadas
2013-04-05 11:02:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki. Jei reikalinga kokybė ir sąžiningumas :)
facebook'e rasite SiuliuHermetizavimasAukstuminiaiDarbai
Atsakyti
0

T
Tadas
2013-04-05 11:04:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laba diena. Filtruoja komentarus su klientams naudinga informacija.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų