„Inchcape Vilniaus Vista“ salono atstovai pasirašė sutartį su „Inchcape Motors Finland“ atstovavimo „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilių gamintojų Lietuvoje.

„Inchcape Vilniaus Vista“ salone nuo šiol bus galima įsigyti ir prestižinės klasės „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilius.

Į Lietuvą „Jaguar“ automobilius „Inchcape Motors Finland“ importuoja nuo 1999, „Land Rover“ – nuo 2004 metų. Pasak K. Matilos, bendrovės sprendimą stiprinti pozicijas Lietuvos rinkoje su prestižiniais automobiliais paskatino itin stiprus jos augimo potencialas: preliminariais „AutoTyrimų“ duomenimis, 2007 m. Lietuvos naujų lengvųjų automobilių rinka iš Baltijos šalių augo stipriausiai – 41 procentu. Latvijos rinka padidėjo 29 proc., ilgą laiką lydere buvusios Estijos rinkos augimas buvo lėčiausias – 22 procentai.

Lyginant su kitomis Europos Sąjungos valstybėmis, pagal naujų automobilių skaičių Lietuva užima vieną paskutiniųjų vietų. 2007 m. Lietuvoje tūkstančiui gyventojų teko vos 6,4 naujų automobilių. Kaimyninėse valstybėse šie skaičiai buvo gerokai didesni: Latvijoje – 14,4, o Estijoje – net 23.

„Džiaugiamės, galėdami savo automobilių pasiūlą papildyti išskirtiniais vardais ir stiprinti savo pozicijas rinkoje. Savo klientams nuo šiol galėsime pasiūlyti ir prestižinius  „Jaguar“ ir „Land Rover“ modelius, – sakė Linas Peciukevičius, UAB „Inchcape Motors“ generalinis direktorius Lietuvai.

REKLAMA

Pasak Lino Peciukevičiaus, „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliai bus eksponuojami „Inchcape Vilniaus Vista“ salone, Laisvės prospekte, Vilniuje, kur dabar prekiaujama „Ford“ ir „Mazda“ automobiliais. Po salono rekonstrukcijos salone klientai galės rinktis jau iš keturių prekinių ženklų, nes salono ekspozicija bus papildyta „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliais.

Po „Inchcape Vilniaus Vista“ salono pertvarkos klientus pasitiks atnaujintos salono erdvės. „Land Rover“ skirta erdvė turės naują vidaus įrangą, jos spalvos ir stilius atitiks naujausius, vadinamus dvidešimt pirmo amžiaus gamintojų reikalavimus. Tai bus pirmasis „Land Rover“ salonas Baltijos šalyse ir Suomijoje, įrengtas pagal naujausius gamintojo standartus.

„Simboliška, kad prekybą „Jaguar“ automobiliais pradedame kaip tik prieš didelius gamintojo pokyčius: pradedama atnaujinti modelių gama bei netrukus pristatomas naujasis modelis „Jaguar XF“. „Inchcape Vilniaus Vista“ salono atėjimas į prekybą „Jaguar“ automobiliais ir „Jaguar XF“ pasirodymas, manau, bus vieni iš pagrindinių veiksnių, prisidėsiančių prie šio prekinio ženklo populiarėjimo Lietuvoje“, - sakė p. L. Peciukevičius.

Be ilgai laukto serijinio sedano XF, šiais metais „Jaguar“ ketina pristatyti ir daugiau naujienų, tarp jų ir automatinį dyzelinį „X-Type“ modelį.

Pernai pasaulyje pardavęs daugiau kaip du šimtus dvidešimt tūkstančių – automobilių, šiemet savo 60-ies veiklos metų jubiliejų švenčiantis „Land Rover“ yra parengęs naujovių. Iš jų ryškiausios – naujas „Freelander 2“ ir „Range Rover Sport“ ir „Range Rover“ montuojamas dyzelinis aštuonių cilindrų variklis su dviguba turbina, kuris kurą naudoja beveik trečdaliu efektyviau. Bendrovė taip pat sukūrė koncepcinį „Land Rover LRX“, kuris publikai buvo pristatytas sausio 13 d. pasaulinėje automobilių parodoje Detroite, JAV.

UAB „Inchcape Motors” įmonei Lietuvoje priklauso bendrovės „Autovytaras”, „Vilniaus Vista“ ir „Vytaras”, kurios prekiauja „Ford”, „Hyundai”, „Isuzu“, „Mazda“ ir „Mitsubishi” automobiliais.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų