„Akropolis“ prie sostinės Vingio parko – jau greitai

Daugiau kaip dešimtmetį kalbama apie antrą prekybos centrą „Akropolis“, kuris turėtų išdygti prie sostinės Vingio parko. Verslininkai žada, kad naujausia versija, kaip atrodys naujas kompleksas, bus pristatyta jau šį rudenį.

„Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas tv3.lt informavo, kad šiuo metu vyksta daugiafunkcinio prekybos, pramogų, laisvalaikio ir verslo centro projekto korektūros ir aktualizacijos darbai.

„Planuojame, kad visuomenės informavimą apie Vingio „Akropolio“ projektą vykdysime dar šį rudenį.

Mūsų projektuojamas į šeimas orientuotas daugiafunkcinis centras šalia pasaulyje ir Europoje puikiai žinomų prekių ženklų parduotuvių išsiskirs tiek pramogų, tiek viešųjų erdvių gausa, sinergija su kaimynystėje esančiu parku.

Siekiame tapti ne tik kokybiška apsipirkimo, bet ir patrauklia miestiečių susitikimų, laisvalaikio praleidimo vieta“, – komentavo vadovas.

Jo teigimu, prekybos centrą planuojama vystyti laikantis aukščiausio lygio tarptautinio tvarios statybos standarto BREEAM reikalavimų, taip pat bus plečiama ir tobulinama transporto infrastuktūra.

Daugiau informacijos esą bus pateikta pradėjus vykdyti daugiafunkcinio pastato projekto viešinimą.

Vilniaus miesto savivaldybė informavo, kad kol kas nėra išduotas joks statybų leidimas darbams sklype prie Vingio parko.

Miesto vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis patvirtino, kad, jo žiniomis, šiuo metu rengiami projektiniai siūlymai:

„Kiek žinau, dar nesame nieko gavę, tačiau pagal miesto planus ten yra numatytas daugiafunkcis centras“.

Jis sakė negalintis komentuoti, kaip bus sprendžiamas klausimas dėl spūsčių, kurios ir dabar yra gana dažnos Savanorių prospekto prieigose: „Kai turėsime sprendimus, tada ir komentuosime“.

Architekto nuomone, veikiausiai projektiniai siūlymai dėl Vingio „Akropolio“ turėtų būti pateikti iki šių metų pabaigos.


Rašyti komentarą...
S
Simonassss
2019-09-07 12:37:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
o man tai nepatinka statybos, geriau padaytu ten tiesiog lauka. Sunu dresavimo aikstele. Ar viska reikia uzstatyt? Kad zalios vietos neliktu???
Atsakyti
-2

i
imperija auga
2019-09-07 12:39:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
aina sau, Maxima ant kiekvieno kampo, prie kiekvienos baznycios ir upes
Atsakyti
0

K
Kentes zmones
2019-09-07 14:23:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prekybcentri vidury miesto? Kokiu durnium reik but, tipo kamsciu neuztenka dar?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų