Lietuvių patogumui – naujas padalinys: galėsite atlikti perlaidas į daugiau nei 200 šalių

Antradienį „Western Union Lietuva“ atidarė savo pirmąjį Klientų aptarnavimo padalinį, kuriame Lietuvos gyventojai ir užsienio svečiai galės atlikti pinigines perlaidas į daugiau nei 200 šalių ir teritorijų.

24

Kaip rašoma išplatintame pranešime, padalinys įsikūrė „Western Union“ Europos regioninių operacijų centre (EUROC) Vilniuje (J. Balčikonio g. 3) pirmajame aukšte.

Padalinio atidarymo metu 9 Lietuvos nevyriausybinės organizacijos pasidalijo „Western Union Foundation Lietuva”paramą, kuri sudarė net 50 000 eurų. Nuo 2012 m. veikiantis paramos fondas remia nevyriausybines organizacijas pagal „Education for better“ (švietimo gerinimo) ir „Economic empowerment“ (ekonominės gerovės skatinimo) programas.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Western Union Lietuva“ klientų aptarnavimo padalinio atidarymas

„Mes siekiame suteikti daugiau galimybių Lietuvos gyventojams kurti savo ekonominę gerovę. Ypač daug dėmesio skiriame jaunosios kartos švietimui, nes būtent ji yra visuomenės pagrindas. Siekiame padėti jaunimui atskleisti savo talentus, gilinti žinias, spręsti problemas“, – sakė „Western Union Foundation Lietuva” prezidentas Lietuvoje Sergej Sidorov.

REKLAMA

Šiais metais parama suteikta organizacijoms „Gelbėkit vaikus“, „Vaikų linija“, „SOS Vaikų kaimas“, „Renkuosi mokyti“,„Junior Achievement Lithuania“, „Maisto bankas“, „Mamų Unija“, „Lietuvos krepšinio lyga“, „Teisės klinika“.

„Tarptautiniai tyrimai rodo, kad kas trečias vaikas Lietuvoje kenčia nuo patyčių. Taip pat ir „Vaikų linijos“ skambučių bei laiškų statistika rodo, kad patyčios yra vienas dažniausių vaikų minimų sunkumų. Džiaugiamės, kad jau ketvirtus metus „Vaikų linijos“ kampanija „BE PATYČIŲ“ turi tokius ištikimus partnerius, su kuriais sukūrėme efektyvių priemonių patyčių prevencijai“, – sakė „Vaikų linijos“ vadovė Audrė Bujokienė.

„Western Union Foundation Lietuva” keičia požiūrį į socialinę atsakomybę ne tik visuomenėje, bet pradeda nuo savęs. Savanorystė ir atsakinga veikla įmonėje yra itin skatinama vadovybės. Šiai veiklai netgi skirta viena apmokama darbo diena, per kurią darbuotojai gali užsiimti pasirinkta savanoriška veikla. „Fondo nebūtų be mūsų darbuotojų, kurie yra „Western Union Foundation Lietuva“ variklis“, - teigė S. Sidorov. 2017 m. „Western Union Lietuva“ darbuotojai savanoriavo 1700 valandų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų