Viskonsine medicinos centro darbuotojas tyčia sugadino 500 COVID-19 vakcinos dozių

Viskonsino valstijos sveikatos apsaugos pareigūnai trečiadienį pranešė, kad 500 dozių vakcinos nuo pandeminio koronaviruso, kurias teko išmesti, nes buvo laikomos netinkamoje temperatūroje, regis buvo sąmoningai sugadintos vieno darbuotojo.   

Apie sugadintas vakcinos dozes šeštadienį pranešė medicinos centras „Aurora“. Tąsyk jo atstovai sakė, kad vienas Graftone įsikūrusio medicinos centro darbuotojų netyčia pamiršo įdėti skiepus į šaldymo kamerą.   

Trečiadienį vėlai vakare išplatintame pranešime „Aurora“ nurodė, kad minėtas darbuotojas „šiandien prisipažino sąmoningai išėmęs vakciną iš šaldymo kameros“.  

Centras pranešė atleidęs darbuotoją ir perdavęs tirti šį reikalą atsakingoms institucijoms. Centro pranešime apie galimus darbuotojo motyvus neužsimenama. Sveikatos apsaugos pareigūnai kol kas taip pat nepateikė išsamesnės informacijos.  

„Toliau laikomės nuomonės, kad vakcinacija yra mūsų kelias iš pandemijos. Labai apgailestaujame, kad dėl šio asmens veiksmų daugiau kaip 500 žmonių bus paskiepyti vėliau nei planuota“, – rašoma centro pranešime.    

„Aurora“ atsisakė suteikti papildomos informacijos, tačiau nurodė, kad ketvirtadienį pateiks daugiau detalių.   


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų