Parlamentaras, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovas Justinas Džiugelis turėjo saviizoliuotis dėl didelės rizikos sąlyčio. 

Pasak jo, vienam iš jo padėjėjų nustatytas koronavirusas. 

Apie tai parlamentaras pranešė socialiniame tinkle „Facebook“. 

COVIDas ir vėl pasibeldė į mano duris.

Atsakingai laikiausi karantino taisyklių – į parduotuves nėjau, miesto eglute grožėjausi ekrane, o iš namų išvažiuodavau tik į darbą ir tai tuomet, kai buvo būtina. Tačiau Madam Fortūnai, matyt, pasirodė, kad mano gyvenime trūksta iššūkių, nes paaiškėjo, kad vienam iš padėjėjų nustatytas COVID-19. Su juo turėjau didelės rizikos sąlytį.

Pats jokių simptomų kol kas nejaučiu, saviizoliacija taip pat ne naujiena, tad lyg ir didelių pokyčių buityje nebus.

Vis dėlto, ši situacija tapo savotišku trigeriu. Žinau, kad ir kitiems aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms karantinas tapo išbandymu. Todėl nusprendžiau pasidalinti savo atrastu būdu, padedančiu kovoti su pandemijos sukeltu stresu.

Man nepalūžti, o dažnai ir pasiekti užsibrėžto tikslo, padeda kartojami žodžiai: Aš užsispyręs. Aš užsispyręs. Aš užsispyręs! Suprantu, tai gali skambėti keistokai, tačiau kažkada būtent šie žodžiai išgelbėjo man gyvybę.

Prieš šešerius metus sirgau itin sunkiu plaučių uždegimu. Vienos procedūros metu ėmiau dusti ir žinojau, jog mirštu. Tai nutolstant, tai vėl sugrįžtant sąmonei, ėmiau melstis, bet, dėl deguonies stokos vis pamiršdavau maldos žodžius. Tą akimirką sugebėjau kartoti vienintelę mantrą: „Aš užsispyręs!” Būtent ji suteikė man stiprybės nepasiduoti ir kovoti dėl galimybės gyventi. Ir žinote, šie žodžiai suveikė tada. Jie padeda ir dabar - kaskart, kai Madam Fortūna mėgina mane parklupdyti.

Šie žodžiai nebūtinai padės ir jums, bet kiekvienas gali atrasti savus, padedančius nepasiduoti likimo įnoriams. Pamėginti verta, nes sudėtingose situacijose psichikos sveikata ne mažiau svarbi, nei fizinė.

REKLAMA

Žinoma, šis patarimas – nėra „stebuklingas“, bet ir nekainuoja, skirtingai nuo vieno šarlatano pardavinėjamo vandens. Jei jaučiate, kad patys visgi nesusitvarkote su užplūdusiomis emocijomis, būtinai kreipkitės į specialistus ir ieškokite pagalbos.

Būkite sveiki ir stiprūs tiek fiziškai, tiek ir psichologiškai!

P.S. Tikiu, kad ir šįkart Madam Fortūnai nepaeis“, – rašė J. Džiugelis. 


Rašyti komentarą...
N
Nerikęs
2020-12-31 10:01:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėtų izoliuotis ir 4- iems metams...
Atsakyti
0

P
PATIKĖJOM
2020-12-31 10:00:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
TAIP SERGA KAD NEREIKIA NET KAUKĖS NEŠIOT , NEI ATSTUMO LAIKYTIS TOKIEM O TIK LOT IR MELUOT
Atsakyti
0

P
PATIKĖJOM
2020-12-31 10:00:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
TAIP SERGA KAD NEREIKIA NET KAUKĖS NEŠIOT , NEI ATSTUMO LAIKYTIS TOKIEM O TIK LOT IR MELUOT
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų