tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro pajėgos antradienį sunaikino iki dešimt Rusijos šarvuočių ir du rusų šaudmenų sandėlius, rašo UNIAN.

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro pajėgos antradienį sunaikino iki dešimt Rusijos šarvuočių ir du rusų šaudmenų sandėlius, rašo UNIAN.

REKLAMA

Apie tai savo „Facebook“ puslapyje pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro pajėgų vadovybė.

„Birželio 21 d. Karinių oro pajėgų priešlėktuvinės raketos sunaikino du Rusijos okupacinių pajėgų bepiločius orlaivius Kyjivo srityje ir Donbase. Be to, oro gynybos pajėgų dalinys likvidavo raketą X-59 „oras-oras“, – pranešė vadovybė.

Taip pat pažymima, kad atakos lėktuvų ir bombonešių grupės, prisidengdamos naikintuvais, surengė kelis oro smūgius į Rusijos pajėgų pozicijas.

„Buvo sunaikinta iki 10 šarvuotų kovos mašinų ir priešo karių, taip pat sunaikinti du rusų amunicijos sandėliai“, – cituojamas įrašas.

REKLAMA

Nuo karo pradžios, birželio 21-osios duomenimis, ukrainiečiai skaičiuoja sunaikinę 34,1 tūkst. rusų karių, 1496 tankus, 3606 šarvuočius, 216 lėktuvų, 181 sraigtasparnį, 611 bepiločių, 98 oro gynybos sistemas, 14 laivų ir kitos technikos.

REKLAMA

Primename, kad Rusijos kariuomenė ankstyvą vasario 24 d. rytą įsiveržė į Ukrainą. Kremlius Ukrainai karo oficialiai nepaskelbė – Rusijos valdžia plataus masto karo veiksmus pavadino „specialia operacija“, kurios tikslas, be kita ko, yra ir ukrainiečių „nutautinimas“.

Priešas pirmiausia numetė bombas ant karinių objektų, o vėliau apšaudė civilinius pastatus. Daugelis pasaulio šalių, įskaitant JAV, ES valstybės narės, Kanadą, Japoniją ir Australiją, Rusijai įvedė naujas sankcijas, didžiosios įmonės pradėjo stabdyti bendradarbiavimą su Rusija.

Rusijos kariuomenė nuo pirmos karo dienos aršiai bombarduoja Ukrainos teritoriją, civilius pastatus, nors tikina, kad taikosi tik į karinius ar strateginės paskirties objektus. Rusijos puolimo metu jau žuvo tūkstančiai civilių. Karo metu faktiškai sunaikintas Mariupolis ir Lymanas, pastarosiomis savaitėmis vyksta aršūs mūšiai dėl Sjevjerodonecko ir kitų Donbaso miestų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų