Rusijoje valstybinė propaganda gavo daugiau subsidijų, negu kelių remontas

Per pirmuosius tris 2018-ųjų mėnesius iš Rusijos biudžeto buvo išskirta 2,34 trln. Rublių (apie 32 mlrd. eurų) subsidijų įvairioms organizacijoms ir valstybinėms struktūroms, skelbia „Currenttime“. Viso, Pilietinių iniciatyvų organizacijos duomenimis, nuo 2018-ųjų pradžios rusų valdžia skyrė 7339 subsidijas 3981 organizacijai.

18

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vladimiro Putino šou rusams: maistas pabrango, nes patys su tuo sutikote

Didžiausią subsidiją gavo Rusijos automobilių kelių organizacija (108 mlrd. rublių metams) (1,5 mlrd. eurų) ir Krymo respublikos Finansų ministerija (71 mlrd. rublių trims metams) (apie 994 mln. eurų). Daugiausiai subsidijų gaunančiųjų dešimtuke – net keturios Rusijos propagandos priemonės. Vien pirmosios trys gavo tiek pinigų, kiek buvo skirta visos Rusijos kelių remontui.

Rusijos valstybinis radijas ir televizija (VGTRK) – 67 mlrd. rublių trims metams (938 mln. eurų), „Rossija segodnya“ – 20,4 mlrd. rublių 3 metams (285 mln.), „TV-NOVOSTI“ – 19 mlrd. rublių metams (266 mln.), o Rusijos radijo dažnių centras 15,9 mlrd. rublių 3 metams. Dar į dešimtuką pateko ir Kaliningrado srities Ekonomikos ministerija, gavusi 50 mlrd. rublių subsidiją metams.

VGTRK valdo tokias televizija, kaip „Rossija-1“, „Rossija-Kultura“ ir „Rossija -24“, bei palydovinę televiziją „RTR-Planeta“, o taip pat kelis regioninius ir skaitmeninius kanalus bei radijo stotis ar portalai vesti.ru ir strana.ru.

„Rossija Segodnya“, kurią valdo Dmitrijus Kiseliovas, valdo „RIA Novosti“, „Sputnik“ naujienų agentūrą „Praim“.

„TV Novosti“ yra į užsienio rinką orientuoto propagandinio kanalo ir internetinio portalo RT (Russia Today) įkūrėja, o taip pat kitų internetinių projektų valdytoja.

Skirtingai nuo valstybinių užsakymų, kurie yra publikuojami oficialiame valstybės pirkimų tinklapyje, skirstant subsidijas jokie konkursai nėra skelbiami: valdžia savo nuožiūra nusprendžia, kas ir kiek subsidijų turi gauti.


Rašyti komentarą...
G
Gintarai,
2018-04-10 00:32:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
a) Rusijoje į kišenę sužeriama dar daugiau
b) Smerkti vienu metu galima ir apsileidimą Lietuvoje, ir apie Rusijos banditus. Tai nėra sudėtinga.
c) Blogiau už neskyrimą yra tik tų pinigų skyrimas propagandai.
Atsakyti
-1

G
Gintaras
2018-04-09 23:04:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepasakyčiau, kad pas mus kelių būklei skirta daugiau dėmesio, nei Rusijoje. Apverktina kelių būklė netgi prieš du metus asfaltuotų kelių! O ką kalbėti apie žvyrkelius, Katie grederį paskutinį kartą matė rugsėjo mėnesyje:) Net kolūkių laikais nebuvo tokie baisūs keliai, o juk ES paramą naudojame, taigi nesmerkime kitų dėl to, ką ir patys ne mandriau darome! Gal ir skiriame pinigų, tik jie į kišenes sužeriami ir tiesioginei paskirčiai paprasčiausiai nelieka. Tas dar blogiau už pinigų neskyrimą.
Atsakyti
-1

n
nu jo
2018-04-16 20:37:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
vyrai, jei būtumėt matę, kaip Rosiejoj atrodo provincijos keliai, tai patylėtumėt. Jūs ten polaidžio metu ir su džipu nepraplauktumėt. O dar mačiai rajonus, kur iš viso lengvųjų nėra - tiesiog nėra prasmės, net iš garažo neišvažiuosi,todėl yra tik visureigiai ir motociklai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų