Proveržis prieš 15 metų dingusios mergaitės byloje – tyrėjas atskleidė, kur ji galėjo būti nužudyta

Madeleine McCann dingimą tiriantis Vokietijos prokuroras sako manantis, kad ji buvo nužudyta Portugalijoje.  Detektyvai jaudinosi, kad pagrindinis įtariamasis, Christianas Brueckneris, galėjo pevežti Mergaitę iš Praia da Luz į Vokietiją.

Tačiau Vokietijos prokuroras Hansas Christianas Woltersas nemano, kad taip įvyko. Paklaustas, kur, jo manymu, ji buvo nužudyta, jis atsakė „Portugalijoje“. „Esu optimistas, tikiu, kad mes išspręsime šią bylą“, – sakė jis „Sunday Mirror“.

43 metų Ch. Brueckneris šiuo metu atlieka laisvės atėmimo bausmę už 72 metų amerikietės išžaginimą Portugalijoje. Madeleine buvo trejų, kai 2007-aisiais buvo pagrobta iš buto, kuriame su tėvais apsistojo per atostogas. Šią savaitę jai būtų suėję 18 metų.

Tyrėjai pernai ieškodami jos kūno perkasinėjo Ch. Bruecknerio sklypą Hanoveryje, bet begždžiai. Prokuroras Woltersas nemano, kad įtariamasi palaidojo ją savo sklype.

„Christianas B. Maddie dingimo metu neturėjo priėjimo prie sklypo, tad jis negalėjo ten palaidoti kūno", - sakė jis. Praėjusių metų lapkritį, pasak valdžios institucijų, Ch. Brueckneris buvo gydomas ligoninėje po to, kai per incidentą patyrė du lūžusius šonkaulius, prieš grįžtant į teismo posėdį tą pačią dieną.

Įtariamasis, kuris dėl griežtų privatumo įstatymų Vokietijoje vadinamas  Christianu B, buvo pripažintas įtariamuoju žmogžudyste Madeleine McCann tyrime pernai birželį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų