Portugalų povandeninis laivas pateko į prancūzų žvejų tinklus

Karinėse pratybose prie Britanijos krantų dalyvaujantis portugalų povandeninis laivas antradienį pateko į prancūzų žvejybinio tralerio tinklus, pranešė laivininkystės pareigūnai.

Portugalų povandeninis laivas „Tridente“ dalyvavo mokomosiose pratybose kartu su Didžiosios Britanijos kariniu laivynu maždaug už 55 kilometrų nuo Lizardo kyšulio, esančio pietvakarių Anglijoje.

Laivas buvo paniręs po vandeniu, kai pateko į tame rajone žvejojusio tralerio, registruoto šiaurės vakariniame Prancūzijos Sen Brijė uoste, tinklus. „Povandeninis laivas nedelsiant iškilo į paviršių ir  užmezgė ryšį su traleriu“, – sakoma prancūzijos laivininkystės pareigūnų pareiškime.

Pasak pareigūnų, per incidentą nei povandeninis laivas, nei traleris nenukentėjo. 2004 metais prie Lizardo kyšulio nuskendus prancūzų traleriui „Bugaled Breizh“, kartu nuskendo penki jo įgulos nariai.

Žuvusiųjų artimieji tvirtina, kad tralerį paskandino povandeninis laivas, dalyvavęs tuose vandenyse tuo metu vykusiuose tarptautinėse karinėse pratybose. Šią bylą nagrinėja Britanijos teismai.


Rašyti komentarą...
A
Ajajai
2016-07-14 05:15:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susisaude 2 laiveliai.
Atsakyti
0

t
tai
2016-07-14 11:22:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
kuris iš jų brakonieriavo ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų