REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos nuostoliai jos kare prieš Ukrainą jau viršijo 170 tūkst. karių, skaičiuoja ukrainiečiai.

Rusijos nuostoliai jos kare prieš Ukrainą jau viršijo 170 tūkst. karių, skaičiuoja ukrainiečiai.

REKLAMA

Ukrainos generalinio štabo duomenimis, vien praėjusią parą ukrainiečiai nukovė 660 rusų.

Iš viso nuo karo pradžios rusai neteko 170 550 karių, tai reiškia, kad šeštadienį peržengta dar viena svarbi riba – 170 tūkst. nukautų karių.

Rusija taip pat neteko 3 595 tankų, 6 947 šarvuočių, 305 lėktuvų, 291 sraigtasparnio, 2 216 dronų, 18 laivų ir daugybės kitos technikos.

Primename, kad plataus masto karą prieš Ukrainą Rusija pradėjo 2022-ųjų vasario 24-ąją. Kremlius savo kruviną agresiją Ukrainoje atsisako vadinti tikruoju vardu ir nuo pat karo pradžios teigia, kad vykdo „specialiąją karinę operaciją“, kurios tikslas, be kita ko, yra „denacifikuoti“ ir „demilitarizuoti“ Ukrainą.

Rusų kariuomenė nuo pat karo pradžios taikosi ne tik į karinę, bet ir į civilinę infrastruktūrą, dėl rusų agresijos žuvo ar namų neteko daugybė ukrainiečių.

REKLAMA
REKLAMA

Reaguodamos į Rusijos agresiją Vakarų šalys nutraukia bendradarbiavimą su Rusija ir įveda jai sankcijas.

Tarptautinis baudžiamasis teismas (TBT) kovo mėnesį išdavė Rusijos režimo lyderio Vladimiro Putino arešto orderį, nes „įtariama, kad Rusijos prezidentas yra atsakingas už karo nusikaltimą, neteisėtą gyventojų (vaikų) deportaciją ir neteisėtą gyventojų (vaikų) perkėlimą iš okupuotų Ukrainos teritorijų į Rusijos Federacijos teritoriją“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų