Numanoma Putino dukra apie užgriuvusį dėmesį: Jaučiuosi puikiai, dėl manęs galite nepergyventi

Numanoma Rusijos prezidento Vladimiro Putino dukra Luiza Rozova užsiregistravo socialiniame tinkle „Clubhouse“ ir pasidžiaugė sulaukusi daug dėmesio bei papasakojo sąmokslo teorijų apie „auksinį milijardą“.

7

Mergina pati susisiekė su tyrimo apie ją autoriumi Andrejumi Zacharovu iš portalo „Znak“ ir pasikvietė į susikurtą pokalbių kambarį.

Į klausimą, ar ji iš tiesų yra V. Putino dukra, L. Rozova atsakė tyla. Jos draugė choru pareiškė, kad „mes susitarėme į patį pagrindinį klausimą neatsakinėti“. L. Rozova paaiškino, kad atliktas tyrimas jos šeimai jokios traumos nesukėlė, ji netgi yra dėkinga už tai, kad jos „Instagram“ paskyra taip išpopuliarėjo.

„Mano gyvenime buvo tokia stagnacija, nusistovėję viskas. Aš labai dėkinga, kad man atsirado tokia galimybė. Mane iškėlė į viešumą ir sužinojo mano socialinio tinklo paskyrą. Jaučiuosi puikiai, dėl manęs galite nepergyventi. Mano gyvenimas tęsiasi, viskas gerai“, – pareiškė ji.  

L. Rozova taip pat papasakojo, kad ji „absoliučiai niekaip“ nesisieja su politika, domisi mada ir studijuoja Sankt Peterburgo valstybiniame pramoninių technologijų ir dizaino universitete. Mergina tvirtina, kad planuoja išvykti iš Rusijos gyventi į užsienį. Tačiau L. Rozova pripažino, kad gyvena informaciniame burbule – nežiūri televizoriaus, o naujienas skaito tik iš „Telegram“ kanalų. Vietoje to mergina, jos teigimu, perka žurnalą „Vogue“, žiūri meno parodas ir mėgsta lankytis kaimyniniame restorane, „suvalgyti pastą ir aptarti su draugais paskalas ar tyrimus“. Tiesa, ji dar skundė dėl „šmeižto“. Pokalbio metu ji užsiminė apie jos šeimai priskiriamus „nekilnojamus turtus ir jachtą“.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Luiza Rozova

Paskleidė ir sąmokslo teorijų

Viena iš „Clubhouse“ kambario, kuriame vyko bendravimas, lankytojų paklausė L. Rozovos apie V. Putino 2020-ųjų gruodį išsakytą frazę. Tuomet sulaukęs klausimo apie A. Navalną ir kaltinimus jis pareiškė, kad „jeigu norėtų nužudyti, būtų nužudę“.

REKLAMA

„Žinute, yra toks pajuokavimas – nežinau, ar teisingai dabar jį atpasakosiu, – vadinasi „auksinis milijardas“. Tai tokių turtuolių bendruomenė, kuri ir sukėlė visą šią maišatį su koronavirusu… Taip išeina, kad jie žudo žmones. Kodėl, jeigu jie gali tai daryti, tai valdžia negali – prasmingiems tikslams? Nesakyčiau, kad aš už, tačiau taip yra, ir mes su tuo gyvenam“, – sąmokslo teorijų pažėrė L. Rozova.

2020-ųjų lapkritį „Projekt“ paskelbė tyrimą apie Sankt Peterburgo gyventoją Svetlaną Krivonogich. Žurnalistai tvirtina, kad moteris turėjo santykių su Vladimiru Putinu, o tuomet gavo dalį banko „Rossija“ akcijų, butą prestižinėje vietoje. Leidinio žurnalistų teigimu, S. Krivonogich turi dukrą Luizą Vladimirovną, kuri gyvena kitu vardu ir pavarde. Žurnalistai atkreipė dėmesį į tai, kad ji vizualiai yra itin panaši į dabartinį Rusijos prezidentą.

65-erių M. Warnigas nemėgsta viešumos. Klausiamas, kaip dažnai jis susitinka su V. Putinu, pastarojo draugas ir buvęs „Stasi“ agentas atsakė, kad Rusijos prezidentas neturi mobilaus telefono, tačiau pridūrė: „Jeigu man reikia su juo pasimatyti, tai mes jau tai suorganizuojam“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų