• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vašingtone prasidėjo jubiliejinis NATO susitikimas. Tačiau šventinė nuotaika išsisklaidė susitikimui dar net neprasidėjus. Kruvina agresorės Rusijos žinutė iš Kyjivo ir nerimas dėl Amerikos prezidento Joe Bideno sveikatos.

Vašingtone prasidėjo jubiliejinis NATO susitikimas. Tačiau šventinė nuotaika išsisklaidė susitikimui dar net neprasidėjus. Kruvina agresorės Rusijos žinutė iš Kyjivo ir nerimas dėl Amerikos prezidento Joe Bideno sveikatos.

REKLAMA

Valstijų žiniasklaida ūžia: Baltuosiuose rūmuose lankosi gydytojas, kuris gydo Parkinsono ligą. Tuo metu Bideno komanda ramina, esą prezidento sveikata gera ir jis turi visišką pasaulio lyderių pasitikėjimą.

Daugiau apie tai – TV3 žiniose. 

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas kamuoliuko metimu Vašingtono nacionaliniame stadione atidaro beisbolo rungtynes. 

Simboliška duoklė amerikiečiams, Vašingtone prasidedant NATO viršūnių susitikimui. Susitikimas neeilinis, aljansas mini 75-ąsias įkūrimo metines. Tačiau šventinis renginys apniuko dar neprasidėjęs. Jubiliejinį susirinkimą užgožia svarstymai dėl prastos Jungtinių Valstijų prezidento Joe Bideno sveikatos.

REKLAMA
REKLAMA

Paneigė kalbas apie Parkinsono ligą

Štai Baltuosiuose rūmuose kilo sąmyšis, pasirodžius informacijai, kad Parkinsono ligą gydantis gydytojas pastaraisiais metais Baltuosiuose rūmuose lankėsi net aštuonis kartus. 

REKLAMA

„Ar prezidentas serga Parkinsono liga? Ne. Ar jis gydomos dėl Parkinsono ligos? Ne. Ar jis geria vaistus nuo Parkinsono ligos? Ne“, – žiniasklaidai atsakinėjo Baltųjų rūmų atstovė spaudai Karine Jean-Pierre'as. 

Analitikai neabejoja, kad per 7 dienas truksiantį susitikimą pasaulio lyderiai vertins Bideno galimybes laimėti rinkimus. 

„Ar užsienio lyderiai vertins situaciją? Na, jie privalo tai daryti. Tai yra politinio dialogo dalis. Ar jie viešai kalbės apie tai? Tikrai ne. Šiame susitikime visas dėmesys bus skiriamas diplomatijai ir Ukrainai“, – teigia Džordžtouno profesorius Charlesas Kuphcanas.

REKLAMA
REKLAMA

Bideno elgesys – chaotiškas

Ir štai, Vokietijos kancleris Olafas Scholtzas demonstruoja pasitikėjimą J. Bideno administracija. 

„Ne, nėra jokio nerimo. Su Amerikos prezidentu turėjau daugybę pokalbių ir iš jų žinau, kad jis ir mes suorganizavome gerą ir konkretų susitikimą“, – sako O. Scholtzas. 

Palaikymą demonstruoja ir pirmoji ponia Jill Biden. 

„Visos kalbos dėl jo dalyvavimo rinkimuose... Joe apsisprendė, kad jis atiduos tam visas jėgas“, – sako J. Biden. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tačiau paties prezidento elgesys atrodo vis labiau chaotiškas. J. Bidenas paskambino į rytinę laidą ir peikė demokratų partijos elitą, po to, kai grupė Kongreso demokratų paragino jį pasitraukti iš rinkimų. 

„O, jie tiek daug žino. Jei kuris nors iš tų vaikinų mano, kad aš neturėčiau dalyvauti, tegul konkuruoja su manimi. Nagi, varžykitės dėl prezidento posto, meskit man iššūkį partijos suvažiavime“, – teigia J. Bidenas. 

Kiek anksčiau J. Bidenas parašė atvirą laišką Kongreso demokratams, kuriame ragino vienytis ir taip įveikti Donaldą Trumpą. 

Daugiau apie tai sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje. 

tv3.lt

kunigas dar neapsilankė?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų