Naujas vyriausybės rūpestis: ar tikrai gyventojai rečiau mylisi?

Švedijos vyriausybė inicijavo didelio masto tyrimą apie savo šalies gyventojų lytinį gyvenimą, padažnėjus pranešimų, kad aistra švedams tampa vis mažiau svarbiu dalyku.

Sveikatos apsaugos ministras Gabrielis Wikstromas pažymėjo, kad naujausia išsami švedų lytinio gyvenimo studija buvo atlikta prieš 20 metų. Nuo tada bulvarinių laikraščių skelbti pranešimai rodė, kad šalies gyventojų lytinis aktyvumas mažėja.

Penktadienį dienraščio „Dagens Nyheter“ paskelbtame straipsnyje G.Wikstromas rašo, kad „svarbu ištirti, ar iš tikrųjų taip yra, o jeigu tai tiesa, tuomet kokia to priežastis“.

Pasak ministro, jeigu švedų seksą veikia stresas ir kitos su sveikatos būkle susijusios problemos, „tuomet tai ir politinė problema“.

Švedijos visuomenės sveikatos agentūrai buvo pavesta atlikti šį tyrimą ir parengti ataskaitą iki 2019 metų.

Atskirame straipsnyje, paskelbtame vyriausybės tinklalapyje, G.Wikstromas rašo, kad vyriausybei reikia išsamesnės informacijos apie gyventojų lytinius įpročius, jog galėtų tinkamai vykdyti politiką, susijusią su piliečių lytine ir reprodukcine sveikata.

„Seksas yra sritis, kuriai didelę įtaką daro žmonių sveikata, todėl turėtume kalbėti ne vien apie tokius dalykus kaip venerinės ligos, bet ir apie teigiamas, su seksu ir aistra susijusias temas“, – aiškino G.Wikstromas.


Rašyti komentarą...
V
Vaje
2016-07-30 12:42:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per vyriausybes rupestis. Ir dar Svedijos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų