• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Maskva trečiadienį pareiškė, kad sureaguos, jei Jungtinė Karalystė nuspręs Ukrainai tiekti naikintuvus, ir perspėjo dėl eskalacijos.

Maskva trečiadienį pareiškė, kad sureaguos, jei Jungtinė Karalystė nuspręs Ukrainai tiekti naikintuvus, ir perspėjo dėl eskalacijos.

REKLAMA

„Rusija suras atsaką į bet kokius nedraugiškus Jungtinės Karalystės žingsnius“, – teigiama Rusijos ambasados Londone išplatintame pranešime, kurį perdavė rusų naujienų agentūros.

JK svarsto

Jungtinė Karalystė išnagrinės galimybę siųsti naikintuvus į Ukrainą, trečiadienį pranešė ministro pirmininko Rishi Sunako biuras Dauningo gatvėje, tačiau pridūrė, kad tai būtų tik „ilgalaikis sprendimas“.

„Ministras pirmininkas pavedė gynybos sekretoriui ištirti, kokius lėktuvus galėtume suteikti, tačiau, kad būtų aišku, tai yra ilgalaikis sprendimas, o ne trumpalaikis pajėgumas, kurio Ukrainai dabar labiausiai reikia“, – sakė R. Sunako atstovas spaudai.

„Reuters“: JK nori jau pavasarį pradėti apmokyti ukrainiečių pilotus valdyti NATO naikintuvus 

Jungtinė Karalystė nori kuo greičiau pradėti mokyti ukrainiečių naikintuvų pilotus, ministro pirmininko Rishi Sunako atstovą citavo „Reuters“. 

REKLAMA
REKLAMA

Jis pridūrė, kad Londonas dar neapsisprendė, ar siųsti kovinius lėktuvus.  

„Tikimės pavasarį priimti pirmuosius ukrainiečių pilotus į mokymus, aišku, norime, kad jie prasidėtų kuo greičiau“, – žurnalistams sakė jis ir pridūrė, kad sprendimas dėl naikintuvų tiekimo nebuvo priimtas. 

REKLAMA

Gynybos sekretorius Benas Wallace'as buvo įpareigotas ištirti, kokius lėktuvus Didžioji Britanija galėtų suteikti Ukrainai. 

„Premjeras nurodė gynybos sekretoriui pasidomėti, kokius lėktuvus galėtume suteikti, tačiau, kad būtų aišku, tai yra ilgalaikis sprendimas, o ne trumpalaikė galimybė, kurios Ukrainai dabar labiausiai reikia“, – sakė R. Sunako atstovas spaudai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų