Košmaras Mančesteryje: prekybos centre užpuolikas pradėjo badyti žmones

Vienas vyras užpuolė ir sužeidė kol kas tiksliai nežinomą skaičių žmonių Mančesterio „Arndale“ prekybos centre, praneša „The Independent“. Greitosios pagalbos atstovai tvirtina, kad pagalba buvo suteikta mažiausiai 4 žmonės. Užpuolimo motyvai nėra aiškūs.

Mančesterio policija patvirtino, kad „keli žmonės“ buvo sužeisti išpuolio penktadienio rytą metu. Vietos greitosios pagalbos atstovai  leidiniui pasakojo, kad pagalba yra suteikiama 4 žmonėms. Jų būklė nėra nurodoma. 

Vieno iš liudininkų „Twitter“ paskyroje pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip policija sulaiko vieną iš įtariamųjų šalia prekybos centro.

„The Mirror“ rašoma, kad išpuolio vykdytojas puolė atsitiktinius žmonės pačiame prekybos centre. Lankytojai iš prekybos centro yra evakuoti, aplinkinių rajonų gyventojams patariama be būtinybės neiti iš namų.

Vienas liudininkas pasakojo, kad jo užpultą moterį išgelbėjo „storos medžiagos striukė“. „Ji puolė į ašaras. Jai taip pasisekė, kad vilkė storą striukę“, – cituojamas liudininkas.

„Jis bėgiojo aplink ir stengėsi pasiekti tiek žmonių, kiek tik galėjo“, – prisiminė išpuolio detales jis.


Rašyti komentarą...
Z
Ziqmas
2019-10-11 14:59:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linciuot!
Atsakyti
-2

f
fuk you
2019-10-11 14:37:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
boom boom boom bang bang...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų