• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusai užminuoja didžiulius teritorijos plotus Ukrainoje, o šių minų laukų žemėlapiai neegzistuoja. Taip jie patys susikuria naujas problemas, pareiškė Ukrainos karo ekspertas Romanas Svitanas.

Rusai užminuoja didžiulius teritorijos plotus Ukrainoje, o šių minų laukų žemėlapiai neegzistuoja. Taip jie patys susikuria naujas problemas, pareiškė Ukrainos karo ekspertas Romanas Svitanas.

REKLAMA

„Kai vienas dalinys išvyksta, o kitas įžengia, niekas niekam neperduoda jokio minų laukų žemėlapio. Jis paprasčiausiai neegzistuoja“, – jį cituoja „UNIAN“.

Svarbiausi įvykiai:

22:47 | Rusai kare Ukrainoje susidūrė su nauja problema

Rusai užminuoja didžiulius teritorijos plotus Ukrainoje, o šių minų laukų žemėlapiai neegzistuoja. Taip jie patys sau susikuria naują problema, pareiškė Ukrainos karo ekspertas Romanas Svitanas.

„Kai vienas dalinys išvyksta, o kitas įžengia, niekas niekam neperduoda jokio minų laukų žemėlapio. Jis paprasčiausiai neegzistuoja“, – jį cituoja „UNIAN“.

REKLAMA
REKLAMA

Kalbėdamas apie užminavimo mastą ir apie problemų, su kuriomis susiduria Rusijos kariai, rimtumą, Svitanas pažymėjo: „Rusai išsigandę ir viską užminuoja – ant minos yra mina, o ant jos – dar daugiau minų.

REKLAMA

Todėl kitas dalinys atsiduria įdomioje problemoje. Juos atveža į poziciją, įgrūda ir pasako: „Jūs negalite niekur eiti, nes aplink yra minų. Nėra jokio minų laukų žemėlapio. Likite savo pozicijose“. Štai ir viskas“.

21:59 | Putinas kreipėsi į Rusijos moteris: gimdykite po 8 vaikus

Didėjant aukų Ukrainoje skaičiui, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas šalies moteris paragino susilaukti aštuonių ar daugiau vaikų.

Antradienį kalbėdamas Pasaulio rusų liaudies tarybos plenarinėje sesijoje jis teigė, kad Rusijos gyventojų skaičiaus didinimas ir daugiavaikių šeimų tapimas „norma“ yra „tikslas ateinantiems dešimtmečiams“, rašo „Independent“.

REKLAMA
REKLAMA

„Daugelis mūsų žmonių išlaiko šeimos tradicijas, kai auginami keturi, penki ar daugiau vaikų“, – sakė jis.

„Prisiminkime, kad rusų šeimose mūsų močiutės ir prosenelės turėjo ir septynis, ir aštuonis vaikus. Išsaugokime ir atgaivinkime šias tradicijas“.

Gimstamumas Rusijoje nuolat mažėja nuo 9-ojo dešimtmečio.

Rusija neskelbia savo žuvusiųjų kare Ukrainoje karių skaičių, tačiau Kyjivas tvirtina, kad nuo plataus masto invazijos pradžios žuvo daugiau kaip 328 tūkst. priešo karių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

20:27 | Įspėja dėl augančių Putino šansų laimėti karą

Rusijos galimybės laimėti karą Ukrainoje didėja ne tik dėl Vakarų neryžto teikiant pagalbą, įspėja žurnalas „The Economist“, kurį cituoja „UNIAN“.

Vakarai galėtų padaryti daug daugiau, kad pakenktų teroristinės valstybės prezidentui Vladimirui Putinui, pasitelkdami pramoninius ir finansinius išteklius, kurie viršija Rusijos išteklius, rašoma leidinyje.

„Tačiau tam trukdo fatalizmas ir šokiruojantis strateginės vizijos trūkumas, ypač Europoje. Vakarai turi skubiai atsikratyti letargo ir dėl savęs, ir dėl Ukrainos“, – teigiama leidinyje.

REKLAMA

Karinė konfrontacija Ukrainoje virto gynėjų karu, ir „jis gali tęstis daugelį metų“, pažymima leidinyje.

O V. Putino pergalė iš esmės yra įmanoma, nes laimėjimas priklauso nuo ištvermės, ne nuo teritorijos prieaugio, nes jokia kariuomenė negali eliminuoti okupantų Ukrainoje, antraip karui grėstų išplisti.

Pasak „The Economist“, 2024 m. Rusija bus stipresnėje pozicijoje, nes turės daugiau bepiločių lėktuvų ir artilerijos sviedinių.

REKLAMA

Be to, okupantų kariuomenė sukūrė sėkmingą kovos su kai kuriais Ukrainos ginklais taktiką, o pats V. Putinas jaučiasi patogiai, nors ir jo kariuomenė patiria rimtų nuostolių.

„Rusai gali vis labiau piktintis priverstine mobilizacija, infliacija ir socialinių išlaidų nukreipimu kariuomenei. Tačiau beprasmiška tiesiog tikėtis, kad Putino režimas žlugs. Jis gali išlikti valdžioje daugelį metų, o jei taip nutiks, jis grasins karu, nes taip pateisins vidaus represijas ir savo žmonių kančias“, – rašoma leidinyje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

19:55 | Per ataką sužeisti du policinininkai

Ketvirtadienį per Rusijos bepiločio lėktuvo ataką Chersono srityje buvo sužeisti du Ukrainos pareigūnai.

Pranešama, kad per VOG-17 sprogimą buvo sužeisti 22 metų ir 37 metų policijos pareigūnai iš Beryslavo rajono policijos skyriaus, kurie vyko į iškvietimą.

Sužeistuosius kolegos policijos pareigūnai iš specialiosios policijos kuopos evakavo į ligoninę, kur šiuo metu gydytojai teikia būtinąją pagalbą policijos pareigūnams.

REKLAMA

Ketvirtadienį okupantai apšaudė Chersono sritį iš artilerijos. Sadovės kaime žuvo trys žmonės.

18:58 | Ukraina įspėja dėl Rusijos keršto Budanovui: jis – pagrindinis taikinys

Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausiosios žvalgybos valdybos (GUR) vadovas Kyrylas Budanovas ir jo šeima yra pagrindiniai Rusijos žvalgybos tarnybų taikinai, nes karinė žvalgyba ne kartą pažemino Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

Tuo įsitikinęs buvęs Ukrainos žvalgybos valdybos vadovas, generolas leitenantas Valerijus Kondratiukas, pareiškęs, kad Rusija naudoja įvairius metodus, įskaitant ne tik sabotažą, bet ir nuodijimą.

REKLAMA

 „Tokia praktika taikoma ne tik V. Putino vidaus politiniams oponentams Rusijoje, bet ir užsienyje. Ir, deja, šiandien buvo bandyta, sakykime, nužudyti [M. Budanovą], ir galbūt tai susiję su pasekmėmis, kurių jie tikėjosi – Ukrainos vidaus padėties“, – kalbėjo jis.

Vladimiras Putinas Kirgizijoje (nuotr. SCANPIX)

V. Kondratiukas pažymėjo, kad „pastaruoju metu būtent K. Budanovo vadovaujama GUR kelis kartus pažemino V. Putiną“: „Būtent GUR paleido pirmuosius, tarkime, dronus, kurie smogė į „antrosios pasaulinės armijos“ aerodromus Rusijoje, būtent jie smogė Kremliui...“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

17:40 | Rusų desantininkai susisprogdino pietaudami: mažiausiai 12 žuvusiųjų

Kariniame poligone netoli Rostovo (Rusija) nutiko „nelaimingas atvejis“ – rusų informavimo priemonių teigimu, kariai tariamai susikūrė laužą netoli amunicijos saugojimo vietos ir ši detonavo. Rezultatas – 12 žuvusiųjų, dar bent 4 sužeistieji.

Regioninio portalo „161“ duomenimis, 20 rusų jūrų pėstininkų pietums užsikūrė laužą netoli dėžių su amunicija Rostovo srities „Kuminskij“ poligone. Visi jie – samdomi kariai iš Vladivostoko.

REKLAMA

„Apie 20 (jūrų pėstininkų brigados) vyrų per pietų pertrauką šalia amunicijos blokų uždegė laužą. Į ugnį įkrito granatsvaidžio RPG-7 sviedinys ir sprogo, – cituojamas vienas iš „161“ pašnekovų. – Aštuoni žmonės žuvo vietoje, dar aštuoni buvo sužeisti. Visi sužeistieji ir žuvusieji buvo samdiniai („kontraktininkai“) iš Vladivostoko“.

Vėliau „161“ patikslino informaciją, kad žuvusiųjų skaičius išaugo iki 12-os.

Rusijos gynybos ministerija niekaip nekomentuoja šio įvykio, tačiau portalas „161“ tvirtina gavęs 3 tarpusavyje nesusijusių šaltinių teisėsaugos struktūrose patvirtinimą.

REKLAMA

Taip pat pažymima, kad sprogimas poligone dėl neatsargaus elgesio su ugnimi įvyko dar lapkričio 3-ąją, tačiau iki šiol Rusijos karinei vadovybei pavyko nuslėpti šį įvykį.

Ukrainos žurnalistas Denisas Kazanskis mano, kad įvykio versija su „laužu prie amunicijos“ gali būti bandymas nuslėpti tikrąją priežastį.

„Pikti liežuviai kalba, kad poligonui smogta nenustatytos kilmės bepiločiu. Paprasčiausiai, iš pat pradžių, kaip visada, primelavo, kad „visus numušė“, o po kurio laiko informacija apie masines karius žūtis pasiekė žiniasklaidą ir tada sugalvojo istoriją apie amuniciją ir laužą. Na, taip tik juokingiau“, – UNIAN cituojamas žurnalistas.

REKLAMA
REKLAMA

16:56 | Lavrovas: ESBO tapo NATO ir Europos Sąjungos priedėliu

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas ketvirtadienį apkaltino Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija (ESBO) tapus NATO ir Europos Sąjungos priedėliu. 

ESBO buvo įkurta siekiant sumažinti įtampą tarp Rytų ir Vakarų Šaltojo karo metais.

Organizacija padeda savo narėms koordinuoti veiksmus žmogaus teisių ir ginklų kontrolės klausimais, tačiau, anot Maskvos, pastaruoju metu ESBO nukrypo nuo savo pagrindinių principų.

Ketvirtadienį S. Lavrovas atvyko į Skopję, kur dalyvauja ESBO rengiamuose susitikimuose. 

ESBO susitikimo metu S. Lavrovas perskaitė 15 minučių kalbą, kurioje kaltino Vakarus, kaip jis pavadino, toleruojant „Kyjivą valdantį neonacių režimą“ dėl karo, kuris prasidėjo praėjusių metų vasarį Rusijai įsiveržus į Ukrainą.

Vienas iš Kremliaus pateisinimų pernai vasarį pradėtai invazijai buvo siekis „denacifikuoti“ Ukrainą. Kyjivas ir jo sąjungininkai Vakaruose šiuos argumentus vadina priedanga neišprovokuotai agresijai.

„Pats rusų egzistavimas ir jų lemiamas indėlis į Ukrainos istoriją yra neigiamas“, – sakė S. Lavrovas.

„Yra daugybė faktų. ESBO ir atitinkamos jos institucijos tyli“, – teigė jis. 

Kalbėdamas Šiaurės Makedonijos sostinėje vykstančiame ESBO užsienio reikalų ministrų susitikime, jis taip pat apkaltino organizacija tapus NATO ir ES priedėliu.

REKLAMA

„ESBO iš esmės paverčiama NATO ir ES priedėliu“, – pareiškė S. Lavrovas. 

„Pripažinkime, kad organizacija yra ant bedugnės krašto. Kyla paprastas klausimas: ar verta investuoti į jos atgaivinimą?“ – nurodė ministras. 

Po šių pasisakymų S. Lavrovą griežtai kritikavo susitikime dalyvaujantys Vakarų šalių ministrai.

„Rusijos bandymai kaltinti kitus dėl savo pasirinkimų yra akivaizdūs“, – sakė Danijos užsienio reikalų ministras  Larsas Lokke Rasmussenas (Larsas Liokė Rasmusenas). 

NATO narė Šiaurės Makedonija laikinai atšaukė Rusijos skrydžių draudimą, kad S. Lavrovas galėtų atvykti į susitikimą.

Rusijos valstybinė naujienų agentūra TASS pareiškė, kad ministras į aukščiausiojo lygio susitikimą skrido ilgesniu maršrutu per Turkiją ir Graikiją, Bulgarijai uždraudus jo lėktuvui naudotis šalies oro erdve.

Graikijos pareigūnai iš karto neatsakė į prašymą pakomentuoti šią situaciją.

15:52 | Atskleidė schemą, kaip ukrainiečiai vengia mobilizacijos – į vieną darbo vietą samdo keturis

Kai kurios Ukrainos aukštosios mokyklos ir darbdaviai padeda piliečiams išvengti mobilizacijos. Apie tai interviu „My-Ukraina“ pasakojo Sausumos pajėgų rezervistų tarybos vadovas Ivanas Tymočko.

15:27 | Per okupuoto Krymo televizijos kanalus ištransliuota Zelenskio kalba

Per daugiau nei 20 rusų televizijos kanalų laikinai okupuotame Kryme trečiadienį ištransliuota Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio kalba

REKLAMA

Kaip praneša kanalas „RBK-Ukraina“, remdamasis šaltiniais specialiosiose tarnybose, specialiąją operaciją atliko Ukrainos Vyriausioji žvalgybos valdyba. 

15:04 | ES: Rusija turi išgirsti, kodėl yra pasmerkta ir izoliuota

Europos Sąjungos vyriausiasis diplomatas trečiadienį pareiškė, kad Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) susitikime Rusija iš ministrų turi išgirsti, kodėl ji yra smerkiama ir izoliuojama.

Ketvirtadienį ir penktadienį Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) susitikime Skopjėje prie derybų stalo sės valstybių narių užsienio reikalų ministrai, kad aptartų organizacijos ateitį ir karą Ukrainoje.

14:37 | Ukraina kaltina Rusiją sustabdžius apsikeitimus karo belaisviais

Ukrainos žmogaus teisių ombudsmenas Dmytro Lubinecas ketvirtadienį pareiškė, kad Maskva nustojo keistis su Kyjivu karo belaisviais.

„Mainai nevyksta, nes Rusija to nenori“, – sakė D. Lubinecas socialiniame tinkle „Telegram“.

„Visos Ukrainos iniciatyvos, norai ir veiksmai grąžinti savo gynėjus iš nelaisvės susiduria su Rusijos nenoru susigrąžinti net savo piliečius“, – teigė jis.

13:49 | Kaliningradas skundžiasi dėl tranzito per Lietuvą: reikalauja sisteminio sprendimo

Kaliningrado regiono vadovas Antonas Alichanovas pasiskundė dėl „stringančio“ krovinių per Lietuvą tranzito. Anot jo, Lietuva per parą praleido 52 sunkvežimius, o tai yra „triskart mažiau negu projektinės pralaidumo galimybės“. 

REKLAMA

A. Alichanovas pareiškė, kad tranzito klausimas „reikalauja sisteminio sprendimo“. Kaliningrado vadovas nuo pat 2022-ųjų sankcijų Rusijai įvedimo skundėsi dėl blogėjančių tranzito per Lietuvą sąlygų.

13:20 | Ukrainos karinė žvalgyba skelbia apie išpuolį Maskvos srityje

Ukrainos Vyriausiosios žvalgybos valdyba „Facebook“ pranešė apie partizanų išpuolį Maskvos srityje, kur buvo padegtos dvi geležinkelio relinės saugyklos.

Karinės žvalgybos pranešime nurodoma, kad lapkritį tokie padegimai įvyko mažiausiai dviejuose taškuose: netoli Lazenkų kaimo (3 km nuo Maskvos) ir netoli Artemjevo kaimo (27 km nuo Maskvos). Dėl nenustatytų asmenų veiksmų pavyko „smarkiai apsunkinta logistiką“.

Padegimą įvykdė Ukrainos žvalgybos pareigūnai, padedami pasipriešinimo judėjimo, pažymėjo karinės žvalgyba. Jie taip pat pažymėjo, kad pastaruoju metu Rusijos Federacijoje per dažnai dega relinės saugyklos. 

13:04 | Kremlius: gruodžio 14 dieną V. Putinas surengs savo metų pabaigos spaudos konferenciją

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas gruodžio 14 dieną surengs savo spaudos konferenciją, kurioje apžvelgs 2023 metus, ketvirtadienį pranešė Kremlius.

Tai bus jo pirmoji metinė spaudos konferencija nuo tada, kai prasidėjo plataus masto invazija į Ukrainą.

REKLAMA

„Gruodžio 14-ąją Vladimiras Putinas apibendrins metų rezultatus. Tai bus jungtinis tiesioginės laidos ir prezidento spaudos konferencijos formatas“, – sakė Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas, užsimindamas apie V. Putino rengiamą tiesioginę klausimų ir atsakymų laidą.

11:26 | Bulgarija neįsileido Lietuvą nuolat juodinančios Zacharovos: Lavrovui teko skristi per Graikiją

Šiaurės Makedonijoje ketvirtadienį prasideda Europos saugumo ir bendradarbiavimo asociacijos (ESBO) šalių ministrų susitikimas, į kurį buvo įleista ir Rusijos delegacija.

Rumunija leido skristi ministro Sergejaus Lavrovo lėktuvui, tačiau uždraudė pasiimti kartu ir ministerijos atstovę Mariją Zacharovą, kuri buvo įtraukta į sankcijų sąrašus, todėl rusams teko sukti per Graikijos oro erdvę.

10:49 | Ukrainos oro pajėgos numušė 14 rusų dronų, Donecko sritis apšaudyta raketomis

Ukrainos oro pajėgos ketvirtadienį paskelbė, kad per praėjusią naktį rusai paleido 20 dronų „Shahed“ ir aštuonias raketas S-300.

Remiantis jų pranešimu socialiniame tinkle „Telegram“, 14 dronų pavyko numušti. Oro gynyba veikė pietiniuose, rytiniuose ir centriniuose Ukrainos regionuose.

Raketomis apšaudyta rytinė Donecko sritis. Ukrainos generalinė prokuratūra pranešė, kad Pokrovske, Myrnohrade ir Novohrodivkoje sužeista 10 žmonių.

REKLAMA

Rusų raketos pataikė į administracinius pastatus ir gyvenamuosius namus.

Pokrovske tarp sužeistųjų yra trys vaikai, „Telegram“ nurodė prokuratūra. Juos iš po sugriauto namo griuvėsių ištraukė gelbėtojai.

10:00 | ISW: rusams nepavyksta koordinuoti savo veiksmų

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas pareiškė, kad Rusijos Federacijos Juodosios jūros laivyno 810-osios jūrų pėstininkų brigados daliniai, veikiantys Krynkų kaimo apylinkėse, atsisako šturmuoti Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pozicijas. Rusams trūksta koordinavimo su artilerija, taktinės žvalgybos ir informacijos apie savo minų laukus.

Apie tai naujausioje savo ataskaitoje skelbia JAV Karo studijų instituto analitikai.

Generalinis štabas taip pat pranešė, kad Rusijos minų laukų žemėlapiai yra įslaptinti. Kadangi vadovybė su puolimo padaliniais netinkamai derina jų buvimo vietą, per pastarąjį mėnesį minos susprogdino 50 rusų karių iš 810-osios brigados.

09:35 | Aukščiausio rango diplomatai renkasi į ESBO susitikimą, kuriame dalyvaus S. Lavrovas

Aukščiausio rango diplomatai iš daugiau kaip 50 šalių trečiadienį atvyko į Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) susitikimą Šiaurės Makedonijoje.

Kai kurios šalys boikotavo renginį dėl Rusijos užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo dalyvavimo.

REKLAMA

Ukrainos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministrai pareiškė, kad nedalyvaus derybose, į kurias, tęsiantis Rusijos pradėtam karui Ukrainoje, pakviestas ir S. Lavrovas.

08:29 | Estija sako esanti pasirengusi uždaryti sieną su Rusija

Estija trečiadienį paskelbė, kad yra pasirengusi uždaryti savo sieną su Rusija po panašaus Suomijos žingsnio.

Estijos užsienio reikalų ministras Margusas Tsahkna sakė, kad padėtis prie Suomijos sienos, kur pastarosiomis savaitėmis labai padaugėjo dokumentų neturinčių migrantų, yra „akivaizdi Rusijos vykdoma hibridinė ataka“.

Estų Užsienio reikalų ministerija taip pat citavo M. Tsahknos žodžius, kad Estija yra „pasirengusi uždaryti savo sieną su Rusija ir gintis nuo bet kokių hibridinių atakų“.

„Tai dar vienas įrodymas, kad Rusija kariauja ne vien Ukrainoje; ji (Rusija) savo hibridinėmis atakomis kelia grėsmę [ir] kitoms šalims“, – sakė M. Tsahkna per Briuselyje įvykusias Baltijos ir Šiaurės šalių ministrų derybas.

07:41 | Brianske nugriaudėjo sprogimai

Rusų „Telegram“ kanalas „Brianskij Vestnik“ skelbia apie trečiadienio vakarą atakuotą bepiločių orlaivių „Shahed“ sandėlį. Sprogimai netoli televizijos centro pasigirdo 18.12 val.

„Ukrainos ginkluotosios pajėgos atakavo dronų sandėlį Brianske. Apie 18 val. 12 min. įvyko sprogimas dronų sandėlyje „Shahed“. Miesto gyventojai girdėjo sprogimus netoli televizijos centro. Preliminariai sandėlį atakavo Ukrainos bepiločiai orlaiviai. Duomenys apie žalą ir aukas tikslinami“, – sakoma pranešime.

REKLAMA

Apie televizijos centro rajone girdėtus sprogimus „Telegram“ rašė ir vietos gyventojai.

Briansko srities gubernatorius Aleksandras Bogomazas nekomentavo informacijos apie galimai atakuotą sandėlį.  

07:00 | Rusija galvoja reikalauti atvykstančių užsieniečių deklaruoti lojalumą

Pagal naujas Rusijos vidaus reikalų ministerijos rengiamas taisykles į šią šalį atvykstantiems užsieniečiams gali reikėti pasirašyti „lojalumo susitarimą“ pažadant nekritikuoti Maskvos puolimo Ukrainoje.

Rusija imasi beprecedenčių priemonių prieš kitamanius, turėdama galvoje ir 2024 metais įvyksiančius prezidento rinkimus, ilgą Vladimiro Putino valdymą turinčius pratęsti bent iki 2030-iųjų.

tv3.lt

jooo, rusai jau raketu nebeturi nuo pavasario, kariu zuva tukstanciais kas diena, tanku niera, armija vos ne akmens amziui uzstrigus... bet kaip ruskeliui negali i bliuska uzmest taip negali, nors nato milijardinem sumom remia, naujausia technika siuncia ukrainieciam, o rezultato nera.. nesuprantu, ar nato ginkluote tokia prasta, ar ukrainieciai viska ka gauna rusams parduoda... nors uz ka pirks tie ruskiai, jug po begales sankciju ivedimo jie ten badu mirsta... nieko nesuprantu, gal kas gali paaiskint..
iš kur jus ta Info gaunat,šiaip tai uzsienio spaudoje prastos nuotaikos del ukrainos.Rasoma kad Amerika su Vokietija ir Prancuzija spaudzia Selenski derybom,tik neaišku ar derybu nores rusai.Ir apie korupcija ukrainoj raso,ir apie Selenskio kara su jo aplinkos zmonemis kurie jau taip pat tyliai kalba apie derybas,rašoma ir apie nauja Selenskio pirkini jachta.Tai informuokit apie visus ivykius,gi dabar technologiju amzius ir kiekvienas turintis smegenu ir mokantis anglu,vokieciu ar prancuzu kalba skaito ir uzsienio spauda.Jusu info seneliam kurie gali tik lietuviškai skaityt.As zurnalistu darba isivaizduoju kitaip!
Apsispręskit ką rašot
Apsispręskit ką rašot
Prieštaringa info ištisai. Tai puola, tai traukiasi, tai rusai iš balų geria, tai ukrainiečiai. Apie korupciją Zelenskio aplinkoj tik iš užsienio portalų sužinai, čia visi tokie geri ir pūkuoti. Dezinformacija totali. Skaičius matėt kiek Ukraina skyrė biudžeto karui? 43 atrodo mln. 50 proc. Rusija? 130 mln. Vos 3 proc. Tai apie ką kalbam?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų