JAV per parą nustatyta per 63,6 tūkst. COVID-19 atvejų, mirė 774 žmonės

Jungtinės Valstijos penktadienį pranešė per parą užfiksavusios 63 643 naujus koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejus.

Kaip rodo 20 val. 30 min. vietos (šeštadienį 3 val. 30 min. Lietuvos) laiku Johnso Hopkinso universiteto paskelbti duomenys, per pastarąją parą šalyje taip pat mirė 774 anksčiau koronavirusu užsikrėtę žmonės.

Jungtinės Valstijos išlieka smarkiausiai COVID-19 pandemijos paveikta šalis – joje užsikrėtė iš viso 3,18 mln. žmonių, iš jų 133 969 mirė.

Ketvirtadienį buvo užfiksuotas rekordinis užsikrėtimo atvejų pagausėjimas – jų per parą buvo nustatytas 65 551. Ekspertai baiminasi, kad po užsikrėtimų dažnio pliūpsnį lydės reikšmingas mirštamumo padidėjimas.

Per pastarąsias dvi dienas rekordiniai COVID-19 aukų skaičiai buvo fiksuoti Teksase ir Floridoje.

„Šalies mastu, jeigu lygintume mus su kitomis šalimis, nemanau, kad galime sakyti, jog mums puikiai sekasi“, – ketvirtadienį politinių analizių tinklalapiui „FiveThirtyEight“ sakė JAV vyriausiasis užkrečiamųjų ligų specialistas Anthony Fauci.

Prezidentas Donaldas Trumpas savo ruožtu sukritikavo šį iškilų mokslininką, pareiškęs televizijai „Fox News“: „Daktaras Fauci – malonus žmogus, bet jis padarė daug klaidų.“

JAV lyderis, teigiantis, kad padidėjusio koronaviruso plitimo tempo nereikia per daug sureikšminti, penktadienį nuvyko į protrūkio židinį Majamį, kur buvo surengta lėšų rinkimo jo perrinkimo kampanijai akcija ir kitų renginių.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-07-11 11:56:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
JAV demokratai sirgdina Visokius protestuojus kad galetu prastumti seni su skleroze I rinkinus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų