Praėjusią savaitę Šri Lankoje nuskendo turistas iš Sankt Peterburgo. Kaip paaiškėjo, 31 metų Viktoras Fedorinovas ir 23 metų Darja Prokopenko Pietų Azijos saloje leido savo medaus mėnesį – jaunuoliai susituokė liepos pabaigoje po keturis metus trukusios draugystės.

Norėdami nuo visų atsiskirti, Viktoras ir Darja nuskrido į vaizdingą ir tylų, mažai turistų lankomą Induruvos kurortą vakarinėje Šri Lankos pakrantėje, rašo „Komsomolskaja pravda“. Jaunavedžiai mėgavosi vienas kito draugija ir maudėsi Indijos vandenyne.

Rugpjūčio 10 dienos rytą buvo štilis, tačiau sutuoktiniams besimaudant netikėtai sukilo vandenyno bangos. Darją pradėjo nešti tolyn, ir jai į pagalbą atskubėjo vyras. Sūraus vandens prigėrusiai moteriai Viktoras padėjo pasukti kranto link.

Įsitikinęs, kad žmona saugi, vyras taip pat norėjo paskui ją plaukti kranto link, bet didelė banga nusinešė jį paskui save. Darja iškvietė gelbėtojus, tačiau jau buvo per vėlu: jos vyras nuskendo.

„Komsomolskaja pravda“ žiniomis, iš Pskovo srities kilęs Viktoras buvo gana jaunas, bet per savo gyvenimą suspėjo daug ką nuveikti: jis dalyvavo 1998–2000 metų Čečėnijos kare, tarnavo GRU „specnaze“ („Balsas.lt“ pastaba: Vyriausiosios žvalgybos valdybos specialiosios paskirties būryje). Buvo įgijęs antrąjį aukštąjį išsilavinimą Politechnikos universitete ir dirbo lakštinio metalo gamybos bare. Draugai žurnalistams pasakojo, kad Viktoras visuomet ateidavo į pagalbą tiems, kam jos reikėdavo.

Savo puslapyje „vKontakte“ nelaimės prislėgta Darja parašė: „Aš myliu tave labiau už gyvybę... Tu visam laikui liksi mano širdyje... Aš gyvensiu dėl tavęs...“ Rugpjūčio 12 dieną moteris paskelbė profilyje paskutinę fotografiją, kurioje ji su vyru stovi ant vandenyno kranto – besišypsantys ir laimingi. Viktoro Fedorinovo palaikai bus pargabenti į Sankt Peterburgą rytoj, ketvirtadienį.


Rašyti komentarą...
:
:(
2012-08-15 13:40:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
uzuojauta jaunajai naslei :(((
Atsakyti
0

v
vale
2012-08-15 14:40:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
uzuojauta skaudu praradus mylima zmogu jis jai liks gyvas visa gyvenima tai drasus buvo zmogus
Atsakyti
0

j
jola
2012-08-15 21:56:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne tas žodis užuojauta...O jūra ar vandenynas visada pasiima savo,kas jam priklauso...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų