REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Izraelio gynybos ministras Ehudas Barakas ketvirtadienį sakė, kad ataka prieš Iraną nėra neišvengiama, bet neatmetamas nė vienas būdas sustabdyti Irano bandymus sukurti branduolinį ginklą.

REKLAMA
REKLAMA

„Šiuo metu neketiname imtis veiksmų, bet Izraelis tikrai nėra sukaustytas baimės, – Izraelio radijo stočiai sakė E. Barakas. – Reikia veikti ramiai ir tyliai, mums nereikia didelių karų“.

REKLAMA

Iranas tvirtina, kad branduolinė programa taiki, tačiau Jungtinės Tautos (JT) praėjusį mėnesį paskelbė pranešimą, kuriame tvirtinama, kad Iranas vykdė su branduoline bomba susijusius bandymus ir gali būti, kad ir toliau dirba ta linkme.

Dieną prieš E. Barako interviu vienas JAV kariuomenės vadų sakė, kad nežino, ar Izraelis iš anksto praneštų JAV, jei sugalvotų pulti Iraną. Generolas Martinas Dempsey pripažino, kad skiriasi JAV ir Izraelio nuomonės, kaip kovoti prieš Irano branduolinę programą. Generolas sakė, kad, JAV nuomone, geriausia imtis sankcijų ir diplomatinio spaudimo, bet galimi ir kiti problemos sprendimo būdai. Tai reiškia, kad JAV iki galo neatmeta karinių veiksmų galimybės ateityje.

Taip pat skaitykite:

Izraelis smogs Iranui dar iki Kalėdų

Iranas: Izraelis per silpnas ir niekada mūsų neužpuls

Prancūzų žurnalas: Izraelis jau sausį puls Iraną

Kaip įveikti JAV ir Izraelį: slaptas Irano ir Sirijos karinis planas

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų