Išpuolis Kalifornijoje: baptistų bažnyčioje subadyti keli asmenys atnaujinta: du žmonės žuvo

Kalifornijos mieste San Chozėje du žmonės buvo mirtinai subadyti sekmadienį vakare per peiliu ginkluoto asmens išpuolį vienoje baptistų bažnyčioje, o dar keli buvo „sunkiai sužaloti“, pranešė policija ir meras Samas Liccardo.

„Mūsų širdys – su dviejų bendruomenės narių, mirusių dėl durtinių žaizdų per ataką Malonės baptistų bažnyčioje miesto centre, šeimomis“, – sakoma vėlai sekmadienį paskelbtoje S. Liccardo „Twitter“ žinutėje.

San Chozės policijos departamentas per tviterį informavo, kad pareigūnams buvo pranešta apie peiliu ginkluoto asmens išpuolį Malonės baptistų bažnyčioje, kurioje pamaldos tuo metu nevyko. Departamentas patvirtino dviejų žmonių žūtį ir nurodė, kad dar keletas žmonių buvo sužeisti ir kad kai kurių sužeistųjų būklė kritinė.

„Į bažnyčią buvo atvesta benamių asmenų, siekiant juos apsaugoti nuo šalčio“, – pažymėjo policijos departamentas.

S. Liccardo savo žinutėje parašė, kad policija sulaikė įtariamą užpuoliką, bet teisėsaugos tarnybos vėliau nurodė šios informacijos negalinčios patvirtinti.

Televizija KTVU-TV pranešė, kad buvo areštuotas 22 metų vyras.

Žiniasklaidos parodytame vaizdo įraše matyti prie maldos namų suvažiavę keli greitosios pagalbos ir policijos automobiliai, policijos juosta atitverta įvykio vieta ir sustatyti kelių kūgeliai eismui nukreipti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų