JAV žiniasklaida: aiškėja, ką Bidenas planuoja skirti diplomatijos vadovu

Išrinktasis JAV prezidentas Joe Bidenas planuoja paskirti valstybės sekretoriumi diplomatijos veteraną Antony Blinkeną, o toks žingsnis tikriausiai siųstų žinią apie grįžimą prie daugiašališkumo politikos, prezidentui Donaldui Trumpui atitolus nuo tradicinių sąjungininkų, sekmadienį pranešė amerikiečių žiniasklaida.

58 metų A. Blinkenas, dirbo valstybės sekretoriaus pavaduotoju prezidento Baracko Obamos administracijoje ir yra ilgametis J. Bideno padėjėjas.

Naujienų agentūra „Bloomberg“ ir dienraštis „The New York Times“ pranešė, kad J. Bidenas ketina paskirti A. Blinkeną vadovauti Valstybės departamentui. Tikimasi, kad išrinktasis prezidentas savo naujos administracijos narių kandidatūras pradės skelbti antradienį.

Jeigu būtų patvirtintas Senato, A. Blinkenas pakeistų Mike'ą Pompeo, tarp kurio prioritetų buvo konfrontacinė politika su Kinija ir Irano stabdymas.

A. Blinkeno paskyrimas diplomatijos vadovu taip pat galėtų padėti nuraminti JAV tradicines sąjungininkes, kurias D. Trumpas ignoruodavo ir kai kada įžeisdavo.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-11-23 10:07:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zombie Bidon'as dar nelaimejo , o jau skirsto portfelius.
Skuba pasidziaugti kol nenudvese.
Atsakyti
0

C
Cirkininkai
2020-11-23 10:26:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rinkimai USA dar nesibaigė, ir nereikia platinti melo Lietuvos žiniasklaidoje. Kai bus OFICIALŪS rezultatai , tuomet ir rašykit, sveikinkit, o gal tv 3 žurnalistai yra be minimalios kvalifikacijos ?
Atsakyti
0

B
Baklažanas
2020-11-23 10:26:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vėl burliokus už ūsų tampo su tokiais straipsniais...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų