Išdrįstų ne visi: namie augina vieną pavojingiausių plėšrūnų

Vieni augina kates, kiti šunis, o štai vienas jaunas irakietis tapo tikra vietos įžymybe, nes namuose augina patį tikriausią liūtą. Kartu jie žaidžia kieme, eina pasivaikščioti po prekybos centrus ar su draugais laiką leidžia kavinėse. Su liūtu tarsi su įprastu šuniu po gatves vaištantis irakietis moja ranka į veterinarų įspėjimus pasisaugoti.

Plačiame namų kieme čia su savo augintiniu liūtų vardu Leo žaidžia jo šeimininkas, gyvūnų apsaugos specialistas Blendas Mamoonas. Jaunas irakietis su daugiau nei iki dviejų metrų netrukus užaugsiančia laukine kate dūksta tarsi su įprastu namų keturkoju. Juo rūpintis vyras pradėjo, kai Leo tebuvo 20 dienų, o pagalbos jį prižiūrėti paprašė draugai iš mieste esančio zoologijos sodo.

Dabar Leo ne tik gyvena pas naująjį šeimininką namuose. Kartu jie be jokių apsaugos priemonių vaikštinėja po miesto kavines, prekybos centrus ir turgų. Pasak, šeimininko, Leo pažįsta visas miestas, tačiau žmonių dėmesys laukinės katės neva visai netrikdo.

„Kai jis buvo mažas, Leo gyveno su kate, manau, kad jis iki šiol nežino, kad yra liūtas ir galvoja, kad yra paprastas katinas. Kai buvo mažas jį pamatyti kasdien ateidavo apie pusšimtis žmonių todėl jis prie tokio dėmesio pratęs“, – sako liūto šeimininkas Lendas Mamoonas.

Tiesa, veterinarai įspėja, kad pasiekus pusantrų metų amžių liūtų elgsena ima keistis ir jie tampa daug agresyvesni. Tokio mažiaus jiems jau reikia ir daug platesnės erdvės judėjimui.

Maža to, paaštrėja medžioklės instinktai, tad apskritai vargu ar vieną pavojingiausių plėšrūnų pasaulyje galima iki galo paversti naminiu augintiniu. Visgi pats Leo šeimininkas ir liūtą it draugą pamilę miestelėnai sako skaudžių pasekmių nesibaiminantys ir žaisti bei fotografuotis su juo nustoti neketina.


Rašyti komentarą...
E
ELS
2019-09-10 23:20:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pats pavojingiausias plėšrūnas žemėje yra žmogus. O čia tik liūtas.
Atsakyti
-1

S
SR71
2020-07-09 19:28:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip,žmogus žmogui yra pavojingesnis.Daugiausiai žmonių nužudo žmogus.
Atsakyti
0

S
Stasius
2020-05-16 18:10:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai pavojingas. sio zmogaus naivumas...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų