Indijoje vyras su 37 centimetrų ilgio „pasididžiavimu“ laikomas dievybe

35-erių Chandre Oraonas iš Indijos vietos gyventojų vadinamas hinduizmo beždžioniškos dievybės reinkarnacija. Esmė ta, kad vyras turi 37 centimetrų „uodegą“. Nepaisant vyro „dieviškumo“, gyvenimas jam nėra lengvas, tvirtina „Mirror“.

Vyriškis be uodegos turi ir daugiau „talentų“, turinčių įrodyti jo priklausymą kitai kastai – jis liuogsi medžiais visai kaip beždžionė. Taip pat manoma, kad Ch. Oraono plaukų atauga gydo nuo daugelio ligų ir neša sėkmę. Svečiai, kurie tikisi nesirgti, turėti daug turtų ir laimingai gyventi, yra nereti svečia indo namuose.

Pasak vienos iš Ch. Oraono lankytojų, vyro uodega turėtų padėti išgydyti jos brolio vaiką nuo stiprios karštinės, kurios jokios kitos priemonės negalėjo įveikti. Pats Ch. Oraonas tikina, kad negalėtų gyventi be savo uodegos. Kai jis buvo mažas, gydytojai, apžiūrėję jį, pripažino uodegą retu apsigimimu ir pasiūlė ją operacijos būdu pašalinti. Tačiau operacija nepavyko: pradiniame etape pacientas stipriai susirgo ir vos ne numirė. Bent jau tokią istoriją pasakoja jis pats.

REKLAMA

Asmeninis gyvenimas „dievybei“ dėl uodegos nelabai susiklostė. Kaip pasakojo jis pats, kaimynų berniūkščiai nuolatos jį erzino, o merginos atsisakydavo susitikinėti dėl neįprastos ataugos. Netgi moteris, kuri už jo ištekėjo 2007 metais, prisipažino, kad padarė tai tik verčiama savo brolių, o ne savo pačios noru.


Rašyti komentarą...
b
bamblis
2014-02-11 00:30:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
bl galvojau kad pas ji pimpis 37cm
Atsakyti
0

Z
Zurnalistams
2014-02-12 08:29:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerbiami zurnalistai, neieskokit dirbtinu sensaciju! Pirma, Tail verciasi uodega o ne pasididziavimas, nes zmogui uodega nera pasididziavimas. Antra, is inc i cm yra apie 33 cm. bet ne tame skirtumas. Tai tik zurnalistu neprofesionalumas tokie pavadinimai
Atsakyti
-1

D
Darius
2014-02-10 21:21:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vienas orangutangu idijotas..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų