Estijoje dėl kontaktų su užsikrėtusiaisiais COVID-19 izoliuojasi prezidentė ir premjeras

Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid penktadienį, sekdama ministro pirmininko Juri Ratas pavyzdžiu, pradėjo izoliuotis dėl kontaktų su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu.

„Šįryt sužinojau, kad antradienį dalyvavau darbo susitikime su žmogumi, kuriam vėliau buvo diagnozuotas koronavirusas“, – socialiniuose tinkluose paskelbė K. Kaljulaid.

„Jaučiuosi gerai ir šiandien pasidariau COVID-19 testą, kuris yra neigiamas“, – nurodė ji.

Tačiau valstybės vadovė pažymėjo, kad kitą savaitę jai visgi teks susilaikyti nuo bet kokio fizinio kontakto su žmonėmis.

Penktadienį dėl su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu teko izoliuotis ir vyriausybės vadovui. Dėl šios priežasties jis nutraukė vizitą viename Estijos regionų, informavo premjero kanceliarija.

„Nedelsdamas užbaigiu vizitą į šiaurės rytus ir išvykstu atlikti testo, kad mano šiandienos susitikimai nekeltų pavojaus kitiems. Po to izoliuosiuosi ir laikysiuosi visų Sveikatos apsaugos departamento rekomendacijų“, – pažymėjo J. Ratas.

Ministras pirmininkas planavo susitikti su vietos valdžios, ligoninių, sveikatos apsaugos institucijų ir verslo atstovais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų